Kına Gecesi Kına hediyeliği ne yaptırabilirim?

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
956
296
kızlar yakın zamanda kınam olucak ve ben nikah şekeri vs yaptırmıcağım için kınada bizden hatıra bişeyler dağıtmak istiyorum gelenlere böyle buzdolabına falan asılan magnetler gibi mesela, sizce ne yaptırabilirim anlamlı bişi?

Çeşitli yardım kuruluşların davetiye tarzı bağışlarına baktım ama onlarda çok pahalı geldi. Toplamda 100 adet yaptırıcam en fazla 200 liraya mal olsun istiyorum

Bence malzemelerini uyguna alip kendin hediyeler hazirla. Hem ekonomik olur hemde daha kaliteli.
Mesela internete minik kavonoz yazarsan 100 kavonozu 50tl ye alabilecegin sayfalar geliyir. Üstünede begendigin malzemelerden süs ve etiket hazirla. Bence cok güzel olur :) 200 tl ye cok kaliteli hediye hazirlamis olursun.
Kavonozun icine bence kına koymak en uygunu olur ama doğa icin yararli olsun istersen cicek tohumu da koyabilirsin. Mutluluklar dilerim

Eklentiler

• 20180326_213204.png
    20180326_213204.png
    557,5 KB · Görüntüleme: 214
Son düzenleme:
Bence malzemelerini uyguna alip kendin hediyeler hazirla. Hem ekonomik olur hemde daha kaliteli.
Mesela internete minik kavonoz yazarsan 100 kavonozu 50tl ye alabilecegin sayfalar geliyir. Üstünede begendigin malzemelerden süs ve etiket hazirla. Bence cok güzel olur :) 200 tl ye cok kaliteli hediye hazirlamis olursun.
Kavonozun icine bence kına koymak en uygunu olur ama doğa icin yararli olsun istersen cicek tohumu da koyabilirsin. Mutluluklar dilerim
canım teşekkür ederim ama buna çok benzer bi şişeyi nişanımda içine lavanta kolonyası koyarak yapmıştım o yüzden farklı seçenkler arıyorum, bi de organizasyon şirketiyle anlaştım kınayı onlar dağıtacak kutularda

Küçük kavanoz kınalardan yaptırabilirsin canım. Kavanozları istediğin şekilde süsleyebilirsin. Magnetler artık demode kaldı bence. Küçük koku şişeleri de çok şık duruyor.

Çiçek tohumu dağıtın
Ufak renkli zarflar içine koyabilirsiniz

Merhaba geçen hafta kuzenimin kınası oldu, dagitilanlari size yazayım belki hoşunuza gider :)

Borda bir karton poşetin içinde dağıtıldı bu söyleyeceklerim, poşetin üstünde de X'in kınası yazıyordu. Içinde kınanın üstüne kapatılan (avcunun icine) gül şeklinde lastikli şeyler oluyor ya ondan, bir kutuda kuruyemiş, bir tane küçük renkli şişelerde kokulardan vardı. Ayrı olarak bekarlara nedime bilekliği (kırmızı güllü falan) üstümüze de basit bindallı gibi olan şeylerden, bir tane üstünde büyük kırmızı gül olan taç, ellerimizde de ledli mum tuttuk gerçek mum yakmadık onun üstünde de x'in kınası yazıyordu bence çok güzel bir hatıra oldu o mumlar :)

Hayırlı olsun inşallah gönlündeki gibi geçer :)

ay en sevdigim konular :) Ben kendikilerimi anlatayim.

Nisanimda Nazar Duali magnet dagittik. Nikahimizda saksili toprakli cicek tohumu ve cikolata.
Kinamda kina, kahve ve cikolata dagitacagiz. Dügünde ise sadece özel misafirlere cikolata ve oda kokusu.

Istabulda yasiyorsaniz eger eminönüne gidip kendiniz malzemeleri alip yapmanizi öneririm cünkü 100 adet icin 200 az bir miktar gibi. Simdiden hayirli ugurlu olsun

X