Gelinlik Modelleri Kına için şunu diktirsem çokmu abest olur.

Beyondparadise

Az İnsan Çok Huzur ;)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
3.485
2.022
Benim çok beğendiğim bir model var ama kabarık olmadığı için maalesef ailemden veya nişanlımın ailesinden kimseye beğendiremedim orta kabarıklıkta bir gelinlik aldım ama bu modelde aklımda kaldı acaba kına için bunu diktirsem çokmu görgüsüzlük olur???
Çok fena içimde kaldı..........:uhm:

cupula.jpg

Son düzenleme:
Bilemedimki naapsam kırmızısıda aynı havayı vermezki parlak gri felanmı benim bi şekilde bu modeli kınalığa çevirmem lazım

Bence guzel neden olmasin giy canim icinde kalmasin senin icine sinmesi lazim bu cok onemli hayirli olsun mutluluklar canim

bencede çok hoş..bazen etraf ne der;abes mi olur derken kendi hislerimizi çok erteliyoruz..ömür boyu içinizde kalmasından iyidir..

bencede gayet guzel ama dıktıreceksın anladıgım kadarıyla bakalım aynı modelı dıkebılecekler mı sanırım fransız dantelı bu model oldukca malıyetlı olur tabı damadın kesesı acıkca maddı bı sorunu yoksa dıktır bence bı defa oluyor böle seyler ıcınde kalmasın kırmızı abartı olabılır bence gumus rengı yada bal köpügü süppeeer olur

çok hoş bir elbise ama bayanda baya uzun ve ince çok hoş durmuş benim kınalığmda kabarık bişey değildi
önemli olan senin beğenmen bence

bencede gayet guzel ama dıktıreceksın anladıgım kadarıyla bakalım aynı modelı dıkebılecekler mı sanırım fransız dantelı bu model oldukca malıyetlı olur tabı damadın kesesı acıkca maddı bı sorunu yoksa dıktır bence bı defa oluyor böle seyler ıcınde kalmasın kırmızı abartı olabılır bence gumus rengı yada bal köpügü süppeeer olur

arkadasıma her cümlesiyle katılıyorum canım

Yorumlarınızı esirgemediğiniz için çok teşekkürler genel yorum giy içinde kalmasın olmuş yarın ilk iş gelinliğin çıktısını alıp terzinin yolunu tutmak olucak zemuszemus

X