Kına Gecesi Kına Mekan ve Organizasyon Firması Arıyorum Çok Acil

Öyle tabi de olmazki yani akrabalarla olması gerek :KK43:
Neden olmasin? Yaparsin evinde guzel guzel, o ahir kokulu lagim kokulu yerler bile o fiyata degil, miden almaz yapsan bile. Dugunune zaten yakin akrabalarin gelecek,kinayi biraz bekarliga veda partisi seklinde dusun ve genclerle yap.
Bu arada paranizi ivir zivira harcama,zaten kisitliymis. Tum ihtiyaclarini aldiysan geriye kalan uc kurusunu da sakla,lazim olur

bir de evlilikler daha kurulmadan böyle yıpranıyor işte

"olması lazım" deniyor her şeye

sonra da içte kalıyor ben param yok dedim sen tutturdun

işte ben bunu istedim de sen şunu aldın vs vs

evliliğin 3. günü istenen tava, kredi kartı hesap kesimi geçsin alırız diyen adam ve biten bir evlilik biliyorum mesela

ne olur istekleri elalem ile değil de kendi gücümüz ile tartalım ki huzurlu yaşayalım

bir de evlilikler daha kurulmadan böyle yıpranıyor işte

"olması lazım" deniyor her şeye

sonra da içte kalıyor ben param yok dedim sen tutturdun

işte ben bunu istedim de sen şunu aldın vs vs

evliliğin 3. günü istenen tava, kredi kartı hesap kesimi geçsin alırız diyen adam ve biten bir evlilik biliyorum mesela

ne olur istekleri elalem ile değil de kendi gücümüz ile tartalım ki huzurlu yaşayalım
Evlenirken herkes kendini prenses saniyor. Ama evliligin ertesi gunu anliyorlar aslinda prenses olmadiklarini. Gelsin gecim skintisi

Cidden mi? Bu kadar erken? Tava yüzünden? :KK57:

evet

bu gözler neler gördü sen bir bilsen

o nedenle bazen kızlar bana kızıyorlar

hep kötümsersin diye ama işte bazı şeylerin acı tecrübeleriin gördüğüm için uyarmak istiyorum

neden onun istediği alınmamış

hemen 3. gün boşanmadılar tabii ama olay büyüdü de büyüdü ve sonuç kötü

evet

bu gözler neler gördü sen bir bilsen

o nedenle bazen kızlar bana kızıyorlar

hep kötümsersin diye ama işte bazı şeylerin acı tecrübeleriin gördüğüm için uyarmak istiyorum

neden onun istediği alınmamış

hemen 3. gün boşanmadılar tabii ama olay büyüdü de büyüdü ve sonuç kötü
Her tava gördüğünden hatırlar olanları artık...

BDV'yi bu yüzden seviyorum. Sırf entrika, uyduruktan dertler değil. Yaşamış kadınların gerçek deneyimleri, gözlemleri var yorumlarda. Ben faydalanıyorum şahsen.

Her tava gördüğünden hatırlar olanları artık...

BDV'yi bu yüzden seviyorum. Sırf entrika, uyduruktan dertler değil. Yaşamış kadınların gerçek deneyimleri, gözlemleri var yorumlarda. Ben faydalanıyorum şahsen.

aman işte olaylar büyüyor

ilk gece evde mi balayında mı tartışması da vardı

kız ilk defa öyle otelde tatilim olacak herkes balayı balayı diye gidiyor orada yapalım demiş

adam evde mis gibi yatağımız var demiş orda rusların yattığı yatakta mı yapacağız vs demiş

al sana tartışma

neyse yapmamışlar sabah olmuş

sonra bir şeyler girmiş araya unuttum kaç yıl geçti

sabah yapmışlar işte kız gidip adamın annesine sarılıp ağlamış mutluluktan vs vs

aman işte olaylar büyüyor

ilk gece evde mi balayında mı tartışması da vardı

kız ilk defa öyle otelde tatilim olacak herkes balayı balayı diye gidiyor orada yapalım demiş

adam evde mis gibi yatağımız var demiş orda rusların yattığı yatakta mı yapacağız vs demiş

al sana tartışma

neyse yapmamışlar sabah olmuş

sonra bir şeyler girmiş araya unuttum kaç yıl geçti

sabah yapmışlar işte kzı gidip adamın annesine sarılıp ağlamış mutluluktan vs vs
ha ha :KK70: Yurdumda gerçek ilişkiler bile Brezilya dizisi tadında. Seviyorum bu ülkeyi ve renkli insanını ben

2015te Allahın bağcılarındaki düğün salonuna hafta içi 600 TL verdim. (Dernek denen dükkanımsı yer 750 tl istemişti :KK70: ) Organizasyon da 1000 tl idi.
O fiyata zor.
Anca hafta içi ve küçük mekan oluyor organizasyon imkansız.
Kaftanı gelinliği aldığın yerden uyguna alabilirsin.

Arkadasım cok uygun ve cokta memnun kaldıgım bı ısım var Seyrı alem fotografcılık...daha ıyısını ve bu fıyata hıc sanmıyorum bulamazsın ...bız bulamadık:KK66:hatıce ısık hanım....fotograf dıs cekımde yapıyo organızasyonda hatta 850 tl organızasyon...mekan olarakta uygun fıyata anlasmalu oldugu yer var sanıyorum..bnm mekanıda hatıce hanım onermıstı ve anlasnadını bıle onlar yapmıalardı cokta uyguna gekdı herseyım . ve dıs cekımımıde nısan kına dugun hepsı ona yaptrdım coookta memnun kaldım fıyatta cok ıyydı ..resımlerını atıyım face hesabım olmadıgı ıcın bn bulamıyorum ama sen bulabılırsın ınstagram hesabından bıkac resım aldım bıde numaraları var mutlaka tavsıyw ederım cok memnun kalıcaksın...tanıdıgım cok kısı hatıce han Screenshot_20161005-123803.png ıma yaptrdı....
Screenshot_20161005-123844.png

Eklentiler

• Screenshot_20161005-123836.png
    Screenshot_20161005-123836.png
    138,3 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20161005-123836.png
    Screenshot_20161005-123836.png
    138,3 KB · Görüntüleme: 62
Bı bakın derım ..

Eklentiler

• Screenshot_20161005-125555.png
    Screenshot_20161005-125555.png
    259,7 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20161005-125551.png
    Screenshot_20161005-125551.png
    284,2 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20161005-123803.png
    Screenshot_20161005-123803.png
    227 KB · Görüntüleme: 54
Organizasyon şart mı peki? Bence çok gereksiz. Kınanın tamamı işgal ediliyor.
Bence bu fiyata bi mekan tut. İstanbulun neresindesin?
Kış ayı olduğu için mekanların çok fazla cüzi bi miktar isticeğini sanmıyorum.
Kalan parayla da cok rahat kına malzemelerini alabilirsin. Eminönün de gayette uygun fiyatlara ne ararsan var.
Hem biraz el emeği olsun işin içinde, daha kıymetli olur bence :)

Organizasyon şart mı peki? Bence çok gereksiz. Kınanın tamamı işgal ediliyor.
Bence bu fiyata bi mekan tut. İstanbulun neresindesin?
Kış ayı olduğu için mekanların çok fazla cüzi bi miktar isticeğini sanmıyorum.
Kalan parayla da cok rahat kına malzemelerini alabilirsin. Eminönün de gayette uygun fiyatlara ne ararsan var.
Hem biraz el emeği olsun işin içinde, daha kıymetli olur bence :)
evet çok haklısın

X