Kına Gecesi Kına Mekan ve Organizasyon Firması Arıyorum Çok Acil

Biz de evde yapmak istiyorduk ama kayınvalidemin işgüzarlığından sebep eve sığamayacağımız anlaşılınca mekan arayışına girdik. Bi düğün salonunun küçük salonlarından birini tuttuk 750 liraya. dj - garson ve kına tahtını onlar vereceklermiş. ikram edilecekleri biz kendimiz getireceğiz, onları da yakınlarımıza söyleriz herkes bi çeşit bişey yapsa açık büfe dolar diye düşündük. köpük tabak - plastik çatal, bardak su- meyve suyu falan onlar da maksimum 150 civarı tutar. ben internetten araştırdım nedime tacıydı, tefiydi bilmem nesi onlar da bi 150 tutuyor. 1000 liraya çıkacak böylece bizim kına :ıslık:
Tabi kıyafet hariç. Ben bindallısı ayrı, abiyesi ayrı bişey istemedim. ikisinin ortası bi kıyafet denk geldiydi onu aldık. ayakkabıyla saç akseauarı da eklendi mi tamam olacak işte.
Siz de uygun fiyatlı olsun istiyorsanız böyle bişey düşünebilirsiniz derim :KK54:

Selam kızlar, ben aralık ayının ilk haftası cuma günü kına yapacağım. Ancak bütçemiz çok kısıtlı. Bildiğiniz kına organizasyon firması var mıdır? Hem organizasyon hemde mekan dahil olacak şekilde. Hepsi toplamda en fazla 700-1000 tl arasında olmalı :KK43::KK43:
imkansız o paraya evde yap

o fiyata sadece org firması bulabilirsin :/ benimde yakın zamanda kınam var baya araştırma yaptığım için işin çok zor

X