Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kına uygulaması

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Darknesspink35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
13
1
43
Herkese Merhaba,
Saçlarım aşırı derecede kötü durumda, her söyleneni uygulamaya çalışınca daha da beter oldu.
Geçen ay bitkisel boya ile sarıya boyadım saçımı , renk fena değildi fakat sonra aşırı derecede döküldü, bi tanıdığımda limon sür bekle dedi, asidinden korkmama rağmen bi ümit yaptım ve sonuç sağ üst taraf iyice döküldü.
Kınayı çok araştırdım...
Şems Arslan'ın bir tarifiyle bu sabah itibariyle uyguladım, daha fazla saçlarımın kurumasından ve kopmasından çok korkmama rağmen, 1 saattir beklemedeyim.
Umarım sonuç güzel olur ve herkese faydası olur..
Yıkama sonrasında detayları paylaşacağım...
Bu arada kınalı saçın kurumaması ile ilgili her fikre açığım...

Herkese Merhaba,
Saçlarım aşırı derecede kötü durumda, her söyleneni uygulamaya çalışınca daha da beter oldu.
Geçen ay bitkisel boya ile sarıya boyadım saçımı , renk fena değildi fakat sonra aşırı derecede döküldü, bi tanıdığımda limon sür bekle dedi, asidinden korkmama rağmen bi ümit yaptım ve sonuç sağ üst taraf iyice döküldü.
Kınayı çok araştırdım...
Şems Arslan'ın bir tarifiyle bu sabah itibariyle uyguladım, daha fazla saçlarımın kurumasından ve kopmasından çok korkmama rağmen, 1 saattir beklemedeyim.
Umarım sonuç güzel olur ve herkese faydası olur..
Yıkama sonrasında detayları paylaşacağım...
Bu arada kınalı saçın kurumaması ile ilgili her fikre açığım...
Bende bir keresinden hint kimasiyla normal kinayi karistirip uygulamistim ve saçlarım cok saglikli guzel olmustu insallah sizindenolue

Saçımın tonu bu şekilde oldu

Eklentiler

• 20190410_153445.jpg
    20190410_153445.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 116
X