Kına Gecesi kınamda nişanlığımı tekrar giyeyimmi yoksa sadece bindallımımı giyeyim???

jaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
741
1
düğüne son 13gün kaldı
kınamda nişanlığımımı tekrar giyeyimmi acaba yoksa sadece bindallımımı giyeyim
benim niyetim bindallımı giymek sadece ama cevremdekiler nişanlığınıda giy diyorlar
ne dersiniz kızlar???

Canım bence nişanlığınıda giy derim çünkü bi daha nerde giyeceksin ki bindallınıda kına yakılırken giyersin yerimseniben

Benimde düğünüm bayramdan iki hafta sonra olucak bende nişanda giydiğim kıyafeti giyicem sonrada bindallı banada herkes kınada gelinliğini giy falan diyorlar çünkü benim nikahtan olucak düğün olmucak ama ben istemiyorum gelinliğimi kına gecesinde giymeyi kirlenicek sonuçta.

haklısın hfzbrl gelinliğini bencede giyme düğün gününe süpriz olsun

Aynen canım süpriz olsun merak etsinler biraz.Kınada şu yaz sezonu indirimi falan girerse bi abiye elbise daha almayı istiyorum ama içimde heves var çünkü ben nişanda elbisemi kabarık istememiştim ama illa kabarık olsun dediler bende kabarık diktirdim tualetimi ama şimdi kınada onu giydikten sonra şöyle güzel bi abiye elbise giysem daha sonra fena olmaz yani dimi sırnaşık şey

ben kınamda önce nişanlığımı giyicem ardından bindallı bizim oralarda hep öyle olur

valla canım bana sorarsan kına farklı olsun,aynı kıyafeti giyinme sağdan soldan bi sürü laf söz ederler falan "aa aynı şeyi giyinmiş falan"diye en iyisi bindallı giy,daha bi geleneksel olur:KK66:ben farklı giyinmiştim sağdan soldan gereksiz laflar duymayayım diye valla

bence de aynısını giyme , daha farklı bi abiye elbise olabilir mesela

ben kınamda 3 tane abiye elbise, sonra da bindallı giymiştim

buarada nişan kıyafetinin rengine bayıldım

Son düzenleme:
bencede nişanlığını giy,kına yakılırkende bindallını giyersin.mutluluklar dilerim.

tsekkür ederim kızlar fikirleriniz için
abiyede alacağım desem fazla olur gelinliğime 2250 tl ödedik bindallıda aldık ayrıca abiye iyi olabilirdi aslında ama :KK43:
neyse daha zamanım var karar vermek için öptüm hepinizi a.s.

Önce bir abiye(nişan kıyafetinde olur) sonra bindallı..
bindallı zaten kiralanıyor maliyeti çok az..

cnm nişanlığını giy önce hem kırmızıda rengi güzel olur.
sonra bindallı giyersin. gelinliğini düğün günü giy derim.

Canım benim kızım da öönce senin ki gibi kırmızı kabarık nişanlığını giyecek çünkü çok sverek diktirmişti neticede abiye herhangi bir yakının düğünündede giyilebilir ama böyle kabarık şatafatlı bir elbise sadece kendi nişan veya kınandw giyilir diye düşünüyorum,ardından güzel bir abiye ve kına yakılırken de hintlilerin giydiği gelinliklerden giyecek bence sende nişanlığını giyebilirsin çok ta şık olur....

Bende kınamda kırmızı kabarık bir elbise giymek istiyorum.Ancak çok abartılı mı olur karar veremedim. Çünki kına evin önünde olacak.

bence ikisinide giy...kınan yakılırken bindallını giy

artık kına gecelerinde nişanlık giyiliyo.. kına yakılırken bindallı. ama ben öyle mi yaparım ? bilmiyorum kaydirigubbakcemile2

bende önce nişan elbisemi giycem sonra bindallımı zaten bidaha nerde giycem nişan kıyafetini bisürü para verildi düğün üzeri tekrar kıyafet aldırmanın anlamı yok diye düşünüyorum bindallı alıncak zaten

X