Kinoa kullananlar varmı ??

Firik.kara bugday.esmer pirinc yulaf vs bunlarinda lif degeri cok yuksek tok tutmasi icin bunlarida deneyin alternatif olarak ama diyet yapmadiginiz surece zayiflamaniz zor olacaktir.zayiflamak isteyenler diyetlerine bol miktarda protein eklerlerse sonuc basarili olacaktir.

Düzenli olarak yiyorum. Besin değeri oldukça yüksek ama zayıflama ve diyetle alakalı bir yiyecek değil yanlış duymuşsunuz.

yorumlarınızı yeni gördüm, ben de birkaç gündür kinoa tozu kullanmaya başladım. arifoğlundan öğütülmüş olarak aldım evet nişasta gibi. yani kazıklandığınızı düşünmüyorum bu sadece öğütülmüş diğeri bulgur gibi farkı yok. ama çok yerde sindirime iyi geldiğini okudum fakat bende ve annemde tam tersi oldu. ikimiz de bunu kullanmaya başladığımızdan beri kabız olduk resmen :işsiz: yanında bir de chia tohumu aldım ama o da denildiği gibi tok falan tutmuyor.

Ben gördüm kinoa çayı satiyorlar herkes çok memnun kullananlar instegram sayfaları var benim instegram hesabima yazın isterseniz sayfayı atayım size @zeynep.butiq

Bende aldım. Gerçekten işe yarıyo. Tok tutma özelliği çok iyi. Bi günde nerdeyse 1 kilo verdim. Hiç acıktırmadığı için ıvır zıvır yeme gereği duymadım. Ben şiddetle tavsiye ederim.Ama aç karnına içmeyin. Azda olsa bişeyler yiyin. Ya sabah öğlen 5 saat arayla için yada öğle akşam 5saat arayla. Fazla içerseniz sağlığınız bozulur.çünkü hiçbişey yiyemezsiniz. Orjinal kinoa sitesinden aldım ben. 1 aylık 129 lira. 5 kilo fazlam var sadece. 1 ay yeter bbana. Ama yine alıcam. En azından sadece akşamları içerim. Akşam yemeklerine dayanamıyorum çünkü:)
Nereden almıştınız acaba

X