Et Yemekleri Kırmızı Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz ''Kırmızı Et Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    992
  • Anket Kapalı .
Canım merhaba doğum ne zaman
Merhabaaa sultanımm valla bekliyoruz bakalım ekimin ilk haftası diyor doktor şimdilik
Tabiki yazarımmm inşallah, Allah razı olsun 2 hafta çalıştım da çok zordu çok haklısın, Allah yardımcınız olsun, pozitif vaka çıksa bile koruma yöntemi yok yine gidiliyor falan garip bi sistem, Allah a emanetiz yani bu konuda çok dikkat et elinden geldiğince sen de

Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşaallah
Bize mutlaka haber ver canım

Senin daha da zor olmuştur canım, bir yandan hamilelik, bir yandan maskeyle ders anlatmak , hamileliğin son aylarında nefes almak bile zorlaşıyor, bir de maskeyle çok zahmetli olmuştur evet canım ya, temaslı durumları da karışık , Allah sonumuzu hayır etsin neyse sen bebişe odaklan artık , zor ama çok güzel yenidoğan zamanları ,sonrası da çok keyifli ,bebek evin neşesi, Allah isteyen herkese nasip etsin

Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşaallah
Bize mutlaka haber ver canım
Tamam inşallah sultanımmm
Aminn valla bu pandemiden kurtulalım inşallah artık odaklandım bekliyorum bakalım valla, inşallah inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip olsun Allah a emanet ol ruh ikizimm

Sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…