Vücut Kremleri Kış geldi yine kurumaya başladım

Vücut kremleri, losyonlar

mehel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2012
938
230
kızlar dün banyodan çıkarken bebe yağı sürdüm. bugün siyah atletimin iç kısmı beybeyaz olmuştu. cildim kuruyor. ne yapmalıyım. hergün tüm vücuduma krem mi sümeliyim. banyodan sonra yeterli olmuyor maalesef. ya da banyo sonrası beni 2-3 gün idare edecek yoğum bir nemlendirici tavsiye edebilir misiniz?

benimde öyle kışın nasıl kuruyor cildimm..tatile gittiğim de nemli bir yer olduğu için o kadar güzel oluyor ki.. :KK50:
ellerime vazelin çok iyi geliyor ama o pahalı kremler halt etmiş yani..

body cream ya da body lotion kış için yetersiz kalıyor.Size body butter ları öneririm.Yoğunluğu tereyağı margarin kıvamında.Bir çok markanın body butterları var; nivea ,dove gibi.Benim favorim body shop ın body butterları çok yoğun.Aşırı kuruluktan şikayet eden kime önerdiysem memnun kaldılar.Uzun süredir sağdakini kullanıyorum.

$bb2.jpg $bb3.jpg

ben de aynı dertten muzdaribim.
vaseline marka nemlendiricili krem kullanıyorum 2-3 gün idare ediyorum. tavsiye ederim

teşekkür ederim kızlar body butter a bakacağım. watson veya yvesrocher da var mı tavsiye edebileceğiniz?

Ürederm lipo, yağ içinde su emülsiyonu , bence çok güzel nemlendiriyor ben memnunum doktorum yazmıştı zaten :)

body cream ya da body lotion kış için yetersiz kalıyor.Size body butter ları öneririm.Yoğunluğu tereyağı margarin kıvamında.Bir çok markanın body butterları var; nivea ,dove gibi.Benim favorim body shop ın body butterları çok yoğun.Aşırı kuruluktan şikayet eden kime önerdiysem memnun kaldılar.Uzun süredir sağdakini kullanıyorum.

Eki Görüntüle 578213 Eki Görüntüle 578214

hamileliğimde çatlak olmasın diye kullanmıştım. hiç çatlağım olmadı. biraz kalmıştı iyi hatırlattınız :)

X