Kisa surede cok baglanilan uzak mesafe ilişkisi ve gelecek planlari

Biz kocamla bile önümüzdeki 3 senenin planını yapamıyoruz 🙈🙈🙈 bence biraz zamana bırakın, zaten zaman icerisinde gelisecek bazı seyler.

Bende önümü göremediğim ilişkiye kendimi bodozlama atmam. Belirsizlik beni tedirgin ediyor. 🙁 O yüzden bir kaç ay flört edip evleniyorum. Ama tabii riskli. Çok fazla tanımadığım için karakterini evlilik içinde öğreniyorum. 🤦🏻‍♀️
Senin yaşın sanırım 30’larda. Ben gayet normal buldum gelecek kaygını. Erkek arkadaşın çok uzun süre için gitmiyormuş. O dönünce daha net konuşur. Orta bir noktada buluşur, müşterek bir hayat kurmak için harekete geçersiniz. Şu an beklemekten başka çokta seçeneğin yok.

Benim bi tanıdığım kız var , sevgilisiyle ilk tanışma akşamında ne zaman evleneceklerini, kaç cocuk yapacaklarına kadar konuşmuşlar nitekim evlendiler ve o iki bebeyi de yaptılar gayet de mutlular. Ben olsam şimdiden bir plan yapardım işle ilgili. Ne bileyim bu belki dil geliştirmek olur belki başka bir dil olur belki akademik kariyer için ilk adım olur hazırlık falan

Benim bi tanıdığım kız var , sevgilisiyle ilk tanışma akşamında ne zaman evleneceklerini, kaç cocuk yapacaklarına kadar konuşmuşlar nitekim evlendiler ve o iki bebeyi de yaptılar gayet de mutlular. Ben olsam şimdiden bir plan yapardım işle ilgili. Ne bileyim bu belki dil geliştirmek olur belki başka bir dil olur belki akademik kariyer için ilk adım olur hazırlık falan
Benim tanıdığımda nişandan sonra ayrıldılar hayat her zaman toz pembe değil ki 🤷🏻‍♀️

X