Düğün kışın düğün nasıl olur ?

Eskisi kadar çetin geçmiyor kışlar. Gelip gidenlerde imkanları doğrultusunda gelirler. 15 tatile yaparsanız çocuklu olanlarda gelebilir.

Kış düğünün en sevdiğim yanı dış çekim.

ızın alamam ıs arkadaşımda eylülde evleniyor :KK43:
Olsun ne olacak ki en fazla 2 hafta gelmez,birbirinizi idare edersiniz. Ağustos sonu bile olabilir yani :KK45: Ben valla kış olmasında sorun görmem şahsen ama senin yazdıklarını okuyunca kış olmasa daha iyi diye düşündüm

Olsun ne olacak ki en fazla 2 hafta gelmez,birbirinizi idare edersiniz. Ağustos sonu bile olabilir yani :KK45: Ben valla kış olmasında sorun görmem şahsen ama senin yazdıklarını okuyunca kış olmasa daha iyi diye düşündüm
ama doğuda görev yapıyorum gelinlik vs ne ara gelcem de ayarlıcam ki :/

ama doğuda görev yapıyorum gelinlik vs ne ara gelcem de ayarlıcam ki :/
Eşin ve aileler ne diyor peki,yani onlara uyuyor mu? Ev filan hazır mı,eşyaları almanızda maddi açıdan sorun olur mu? Bu detaylar da önemli.Herşey maddiyata bakar,gelinliği mağazaya girip alıp çıkarsın da onda bir şey yok

Eşin ve aileler ne diyor peki,yani onlara uyuyor mu? Ev filan hazır mı,eşyaları almanızda maddi açıdan sorun olur mu? Bu detaylar da önemli.Herşey maddiyata bakar,gelinliği mağazaya girip alıp çıkarsın da onda bir şey yok

canım benım aılem ekım dıyor ya da eylül sonu. onun aılesı de eylül bası ya da aralık ocak vs.abisi ingiltereden gelıyo dıye. ev eşyalar hazır. ama hazır olmasada aynı evde yasamıcaz zaten tayın olana kadar.

Ben Kasımda evlendim. İki tane çekincem vardı dış mekan çekimi ve balayı. Şansıma kasımda çok güzel bir hava vardı ve dış mekan çekimi yapabildim. Balayını da yurt dışında yaptık. Benim için bu iki şey önemli değil dersen çok sıkıntı olmaz. Bir arkadaşım Aralıkta evlendi. Başka şehire giderken çok söylendik bu karda kıyamette düğün mü olur diye ama gene de gittik.

Aralıkta evlendim düğünüm de adana da oldu ne çok sıcak ne çok soğuktu 3 gün 3 gece oldu ve çokta iyi oldu. Kışın güzeldir evlenmek. Yazın düğün salonları çekilmiyor deniyor ama düğün salonumuz var arada serinlemek için gidiyorum klimalar püfür püfür :)

Benim nikahım kışın olmuştu, fotoğrafları karlı havada planlarken her yer günlük güneşlikti çimler-çiçekler falan:KK12:
Gece de yemek ve eğlenceye gittik gayet olmuştu.

Aralıkta evlendim düğünüm de adana da oldu ne çok sıcak ne çok soğuktu 3 gün 3 gece oldu ve çokta iyi oldu. Kışın güzeldir evlenmek. Yazın düğün salonları çekilmiyor deniyor ama düğün salonumuz var arada serinlemek için gidiyorum klimalar püfür püfür :)
adana için ocak subatta farketmez hep sıcak hep sıcak :)

Çok güzel olur. Bu sıcaklarda evlenmek akıl işi değil zaten. Makyaj bozulmaz, terden saç açılmaz, insanlar kokmaz. Daha iyi.

Biz mayis ayinda yaptikta ne oldu sogukta vardi ama yagmur sel oldu :KK70: ocakta evlenseydim biraz fazla usurdum o kadar

merhabalar,nikahım oldu.düğünü ekim gibi düşünüyoruz. ama eşimin abisi ingiltereden gelecek onu beklemek istiyolar görsün diye. aralık ya da ocak ayında düğün olsun diyolar. düğün 2 şehirde olacak.samsun ve izmirde. kışın düğün yapan hanımlar nasıl oldu düğününüz,zor oldu mu ? kış düğünü yapan olmadı hiç çevremde fikirlerinizi merak ediyorum.

Benim dügünüm kışın oldu.
Kışın salonda olacagi icin zaten sorun olmuyor salonlarin isitmalari oluyor.
Zaten oynamaktan oturmuyosun terliyosun bile kasim ayindaydi benmkisi üsümedik hic düģün sonunda saclarim bile bozulmaya baslamisti terlemkten :)

ocak ayında evlendik .. kar buz altında :) zorlukları,yapılması gerekenler ne peki hadi yazayım;
herkes aayy bu havada düğün mü olur diyor :KK70:
düğüne herkes çizme ve kabanlarla geliyor. ama tabi yakınların hepsi gayet düzgün giyimli oluyor sıkıntı yok
salonu düğünün sabahı mutlaka birileri gidip kontrol etmeli iyi ısıtıldığına dair bütün gün ısınmalı ki akşam misafirler bıdı bıdı yapmasın
karda buzda kaymayan bi gelin arabası ayarlanmalı ki izmir ve samsun da böyle bi sıkıntı yok ama biz yaşadık.
gelinliğin üzerine kürklü bi bolero alınmalı ama iç çamaşır vs. gibi şeylerde aman üşütürsün diye akıl veren olursa dinleme o senin özel gecen istediğini giy. azıcık üşüsende salona girip çıkarken sorun olmaz
gelinlik altına seçeceğin ayakkabıya da dikkat kaymasın :KK66:
fotoğraflar stüdyo fotoğrafı olur dış mekan için risk alamazsın kar yağmur vs. nedeniyle.
ama bikaç ay sonra istersen dış çekim yaptırırsınız hem eğlenceli olur
balayı için denize gidemezsiniz belki ama biz abant a gitmiştik çok da keyifli oldu yazın da yeniden tatile gittik double balayı oldu.. abant için otel tavsiyesi büyük abant oteli.
biz aslında ekim kasım gibi evlenecektik babam seneye olsun deyince ocak da evlendik babamda şok olmuştu istediğimiz tarihi duyunca :KK70:
ama inan keyifli oluyor zaten salonda olup bitiyor herşey onun için kar kış farketmez... gayet de güzel oldu düğünümüz de balayımız da ..........
şimdiden mutluluklar dilerim

Benim düğünü m aralık ta oldu.salon çok soğuk tu.gelinlik açık olduğu için üzerine bişe gerekli.arabaya in bin.kuafor soğuk tu.ben pek soluğu hissetmiyor dum ama. Düğünde sonra kV. De 15 gün kaldık. Evleri soguktu. Banyo sorun oldu.sonuc 1 ay hastalık çektim. Grip nezle.balayi Sistit. Şartlar kış gerektiriyorsa oluyo.hic bişe anlamadım kış .keşke yazın olsaydı.

benim kasımda olmuştu hava da gayet güzeldi zaten artık ocağın belli bir zamanına kadar havalar güzel oluyor

oh ne güzel soğuklarda sarılıp uyumak daha güzel :KK70:
uludağa falan gidersiniz
kış balayına çıkarsınız ağşap evler ateşler çok romantik.
yazdan daha güzel bile olabilir

kesinlikle fantazi doruklarda yasaniyor:KK66:

X