kişisel spor hocasıyım ve bir haftadır hepinizin yazılarını takip ediyorum...

Merhaba hoşgeldiniz :) benimde bi kaç sorum olucak.28 yaşındayım boyum 1.58 kilom 58 ideal kilom 48 miş ama 55 e düşmeyi hedefliyorum.düzenli beslenmeye dikkat ediyorum ekmek,kızartma,tatlılardan uzak duruyorum.hergün 45 dk zumba yapıyorum.sizin önerileriniz nedir?bu şekilde 3-4 kilo verdim.
ideal kilo kişinin kendini iyi hissettiği kilodur fit demekte herşeyinizi kimse olmadan yapabilmenizdir örneğin ayakkabınızı giymeniz veya otobüse yetişmek için koşabilmeniz o yüzden siz belirlemişsiniz kendinize hedef çok güzel de kilo vermeye başlamışsınız hergün evet güzel de sadece bir gün yapmayın kaslarınızın dinlenmesine izin verin arada ufak yürüyüşler eklebilirsiniz çünkü vucud buna alıştığında kilo verimi duruyor ne yazık ki güzel yoldasın suyunu da bol bol içmelisin yavaş yavaş yudum yudum vucud bunu su olarak algılasın giden yağdan gitsin görüşmek üzere merakla bekliyorum sonuçlarınızı görüşmek üzere

ideal kilo kişinin kendini iyi hissettiği kilodur fit demekte herşeyinizi kimse olmadan yapabilmenizdir örneğin ayakkabınızı giymeniz veya otobüse yetişmek için koşabilmeniz o yüzden siz belirlemişsiniz kendinize hedef çok güzel de kilo vermeye başlamışsınız hergün evet güzel de sadece bir gün yapmayın kaslarınızın dinlenmesine izin verin arada ufak yürüyüşler eklebilirsiniz çünkü vucud buna alıştığında kilo verimi duruyor ne yazık ki güzel yoldasın suyunu da bol bol içmelisin yavaş yavaş yudum yudum vucud bunu su olarak algılasın giden yağdan gitsin görüşmek üzere merakla bekliyorum sonuçlarınızı görüşmek üzere
çok teşekkürler önerilerinizi dikkate alıcam :) çok haklısınız şu bi kaç kilo zor gidicek gibi kilo verimim durdu hızlandırmak için önerileriniz varmı?

terlemeyle kilo verilmez sadece vucudda ki toksinleri atarsın bununla ilgili sıkıntın varsa giy yoksa gerek yok öyle olsa hamam da ki bütün kadınlar incecik olurdu hepsinin maşallahı var :)
:KK48: haklısınız hocam ..ben koşu bandı alayım en iyisi başka türlü olmayacak bu iş :KK16:

çok teşekkürler önerilerinizi dikkate alıcam :) çok haklısınız şu bi kaç kilo zor gidicek gibi kilo verimim durdu hızlandırmak için önerileriniz varmı?
yaptğın aktivilerin zamanlarını değiştirebilirsin veya aktivileri değiştirebilirsin kilo verimi durduğunda bir gün serbest gün yap abartmadan yemek istediğin ne varsa ye en geç 16:00 da bitirmiş ol ertesi gün kaldığın yerden devam et değişim tekrar başlayacaktır bir hafta içerisinde

yaptğın aktivilerin zamanlarını değiştirebilirsin veya aktivileri değiştirebilirsin kilo verimi durduğunda bir gün serbest gün yap abartmadan yemek istediğin ne varsa ye en geç 16:00 da bitirmiş ol ertesi gün kaldığın yerden devam et değişim tekrar başlayacaktır bir hafta içerisinde
Selam canim.sadece yürüyerek veya evde leslie yaparak (yediklerimize de dikkat ederek) hem zayıflayıp hem de sıkılaşabilir miyiz?bunun yanında sıkılaşmak için illa bir şeyler,örneğin plates,yapmalı mıyız?

merhaba ben tüp mide ameliyatı oldum 1 ayı yeni bitirdim. tavsiye edeceğiniz bir spor varmı? kilom özellikle basen ve göbekte. 103 kilo 171 boyundayım

SElam :KK3:

Bende bu topikten haber alır almaz kendimi buraya attım :KK66: Öncelikle yaptığınız gerçekten çok güzel birşey ve sizi güzel yüreğinizden dolayı tebrik ediyor ve tüm hatunlar adına teşekkür ediyorum :KK68::KK68::KK68:
Maalesef bu zamanda herşey maddiyata döküldüğü için insanlar danışmak için bile ücret talep edebiliyor ama sizin gibilerinin de kaldığını görmek sevindirici :KK66:

Gelelim bana :KK48:
Maalesef bende bir çoğumuz gibi evlendikten sonra kilo alanlardanım hatta öyle böyle değil :oops: Rekorum 124.5 kgdu ve ondan önce kilom olduğu halde kendimi nedense hep sadece hafif kilolu görürdüm :KK67: Şükür 8 köşeli jetonum daha beter olmadan düştü ve ben 8 - 9 aya yakın sürede 104.7 kgya düştüm ( aslında millet aynı kiloyu 4 ayda verir ama işte bunada şükür )
PCOya bağlı İnsülin direncim varmış ( tahlilere göre ) ve seneler evvel daha Rekor kilomu görmeden gittiğim bir diyetisyen bana af edersiniz ama sen bir taraflarınıda yırtsan bu pco yüzünden kilo veremezsin demişti ( oda biraz depresyona girmeme sebep olmuştu o dönem hani nasılsa gitmeyecekmiş ne yırtıyorum kendimi hesabı )
Şükür kaplumbağ hızıylada olsa veriyorum ama Ramazandan bu yana düşüş yok kilomda aksine arada artı bile görüyorum.

Şimdi özetle bana tavsiye edebileceğiniz bir spor programı ve beslenme şekli varmı ( bu arada deneme yanılma yöntemiyle bi çok şey denedim ve benim keşfettiğim protein ağırlıklı olunca sanki daha güzel veriyorum ama sağlıklı olurmu ona takılıyorum biraz :KK64: )
Nasıl birşeyse düzenli yaptığım andada tartıda 2 kg fazla çıkıyorum o_O evde leslie yada squat hareketleri yapıyordum son 2 haftadır ( yoga yapmayı denemek istiyorum belki onda aynı etki olmaz diye )
Sizin bana tavsiye edeceklerinizide sabırsızlıkla bekliyorum :21: şimdiden teşekkür ederim güzel bilgileriniz için :KK66:

hocam tekrar merhaba:KK16: ben 3 haftadır dikkat ediyorum az yemeye çalışıyorum ekmeği şekeri azalttım suyu çok içiyorum gece yemeyi bıraktım sporda yapıyorum arada..perşembe günüde yoğurt pul biber limon kürüne başladım.. size sormak istediğim belim 3 hafta önce 88 di şimdi 78 basende 113 dü şu an 109 .. bel 10 cm incelmişken basen 4 cm incelmiş benim göbeğim çok fazla vücuduma göre bu yüzden mi çok incelme oldu acaba belimde..önce ordan mı vermeye başladım fazla geldi 3 haftada 10 cm sizce kilo vermişmiyimdir tartım olmadığı için bilemiyorum ne kadar verdim.. kilo 78le başlamıştım. şimdiden teşekkür ederim Hoppa

Selam canim.sadece yürüyerek veya evde leslie yaparak (yediklerimize de dikkat ederek) hem zayıflayıp hem de sıkılaşabilir miyiz?bunun yanında sıkılaşmak için illa bir şeyler,örneğin plates,yapmalı mıyız?
başlangıç için yeterli tabiki ideal kilonuza düştüğünüzde tabiki pilates ile takviye yaparsanız daha iyi sonuçlar alırsınız

Merhaba
48 yaşında 1.59 boyunda 76 kiloda bir kadınım. Her sabah 10.000 adım atmaya çalışıyorum. Yediklerime dikkat ediyorum. Yürümem hızlı değil çünkü kalçamda problem var. Geçen ay kemiklerimde kireçlenme teşhisi konuldu. Doktor bu kilo ile kireçlenme daha da artacak, acil kilo vermeniz gerekli dedi. Kireçlenme olduğu için eklemlerimi zorlamamam lazım. Doktor sadece yüzme ve hafif yürüyüşler eklemlerini zorlamaz dedi. Ömür boyu günde ya bir saat yürüyüş ya bir saat yüzme şart size dedi. İnsülün direnci olduğu için zayıflamam çok az. Bana önerileriniz olabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.

öncelikle merhaba arkadaşlar bir danışanımın bu siteden bahsetmesi burada ki bir iki zayıflama kürlerinden birini yaptığını anlatmasıyla sitenizle tanıştım...bir haftadır hemen hergün 2 şer saat inceledim yaptıklarınıza baktım tabiki olumlu gördüklerim ve yanlış gördüklerimde var benim yazımı yazma amacım sizlere yardımcı olabileceğim konularda yardımcı olmak.öncelikle kendimi tanıtayım yakın doğu ünv beden eğitimi fitness bölümü mezunuyum uzun süredir personel trainer olarak bir spor salonunda görev almaktayım gelelim anlatmak istediğime eğer gerçekten kilo vermek istiyorsanız öncelikle yapacağınız iş ömür boyu sağlıklı yaşamaya adamak olmalı geçici süre yapılan aktiviteler diyetler geçici kilo kaybına yol açar.evet eğer kilonuz normalin 5-8 kilo üstünde ise diyet yapıp sağlıklı olabilirsiniz.Ancak kilo fazlanız 8 kilodan fazla ise beslenme alışkanlıklarınızı değiştirip ömür boyu yapabileceğiniz bir program yapmalısınız.şimdi kilo verme kısmına geleyim nasıl vereceğiz? arkadaşlar bu iş bütünlüğe dayanır yani %60 sağlıklı beslenme %40 spor eğer bu bütünlüğü sağlayamazsanız kilo verme süreci zora girer.kendinize yasaklar koymadan disiplinli olarak yapabilirsiniz.teşbih de hata olmaz derler bir canlıyı uzun süre bir odada tuttuğunuzu düşünün bıraktığınızda sağa sola hiç düşünmeden gitmek istediği yeri bile bilmeden koşar şaşırır.yasaklı diyetler de böyledir uzun süre yapılır kilo da verilir ancak yasak cazip gelir.yasak koyacağınıza sabah veya öğle saatlerinde tüketin az miktarda.en başarılı olduğumuz yöntemlerden biridir yaptığınız aktiviteleri düzenli yazın yediklerinizi düzenli yazın içtiğiniz su miktarını özellikle atlamadan yazmalısınız bu sizi dengede tutacaktır ben eğitmen olmama rağmen tlf indirdiğim programla düzenli yazıyorum.tartı olayına gelince terazinin üstünde ister 50 kilo olun ister 100 kilo önemli olan görünüşünüz.bu ne demek: her insanın vucudunda ki yağ oranı kas oranı su oranı ve önemlisi iç yağlanma(organların etrafındaki yağ) oranı farklıdır evdeki tartılarımız maalesef ki sadece genel ölçüm yapar aldırış etmeyin eğer istikrarla devam edin unutmayın sizde ki farkı siz hemen fark edebilirsiniz ancak insanların fark etmesi 4-6 hafta arasında olur.unutmadan bölgesel incelme rejimleri bölgesel incelme hareketleri ile ilgili bir çok şey okudum ancak böyle bir şey maalesef ki yok vucud bilmez yani aaaa mekik çekti yağını karnından alalım.veya bu elma yiyor basenlerden eritelim böyle bir dünya yok siz kilo verme sürecinde vucudunuzda eğer çok fazla yağ yok ise evet şikayetçi olduğunuz yerden erir ancak fazla ise kilo verme üstten omuzlardan ve alttan bacaklardan başlar en son ortada buluşur.daha anlatacağım çok şey bu kadar az değil ama genel olarak aklınızda biraz şekillensin diye yazdım sorularınız olursa konunun altında sorabilirsiniz bende okudukça sitedekileri sizleri daha iyi tanıyıp yardımcı olmaya çalışacağım son olarak söylemek istediğim unutmayın yaşamak zorunda olduğunuz tek yer vucudunuz !!!!
Muhteşem bir yazı.:KK9:

MERHABA :))
160 BOY 52 KİLODAYIM SPORA BASLADIM ZAYIFLAMADAN DİKDURMAYA VEDE BU YAN YAGLAR VARYA ÇOK YOK AMA DUZGUN BEL HATTINA SAHIP OLMAK İSTİYORUM ÖNERİNİZ VARMIDIR PLATES YAPMAYA BASLADIM DAHA YENI BEL VE KARIN İÇİN HAREKET ARIYORUM KIZLAR ÖNERMEDİ BIR ARKADASIN ÖNERISISIYLE YINE BURDAN SAGOLSUN SQUATA BASLADIM HIC KALCAM YOKTU SAGOLSUN ONU TOPLADIM GUZEL OLDU DIGERLERI ICIN YARDIM BIDE GÖGÜS BOLGESI ICIN ÖNERİ İSTİYORUM LUTFEN MUMKUNSE BUYUTSUN KUCULTMESIN SIKILASTIRSIN :

reformera öneririm tek başına bölgesel çalışmaktansa en azından 3 aylık bir reformer aletli pilates sizi çok güzel forma sokacaktır kadınsı s hatları net bir şekilde ortaya çıkacaktır

merhaba öncelikle süper bi konu açmışsınız ve çok faydalı bilgiler veriyorsunuz.
ben diyabet hastasıyım 35 yaşındayım boyumda 162 ve değerlerim

06/10/2015 de
BMR... 6378 kj
KİLO..... 75,9kg
FAT MASS... 28,2kg
FFM....... 47,7kg
TBW...... 34,9kg

DURUM İÇLER ACISI DĞİLMİ? ne olur banada yardımcı olun ilk etapta kardio mu yapmam lazım

merhaba tabiki durum çok iyi değil ama zararın neresinden dönerseniz kardıreğer diyetisyene sanız mutlaka gidin derim ama imkanınız yok ise burda çok güzel diyet grupları var mutlaka birine katılın kardio başlangıç için mutlaka şart kardio olarak neler yapabilirsiniz bilemiyorum ama yürüyüş ile başlangıç yapabilirsiniz hafif tempolu yürüyüşler gerekiyor öncelikle beyinde bu işi bitirip ben sağlıklı yaşlanacağım sağlıklı fit bir görünüme sahip olacağım diye şartlandırın kendinizi haftada bir gün tartı gününüz olsun yediklerinizi yarıya indirip yürüyüşle hafif başlangıç yapabilirsiniz bence

hanımlar nasıl gidiyor ?
Merhaba, Haziran 2014 te 98 kilo olarak başladıgım dıyetıme bugun 79 kılo olarak devam edıyorum. Spor salonu uyelıgım bitti.Evde eliptik ve plates aletlerım var. Boyum 1,65 yasım 25
Sizce aletli plates yapan bir yere mi uye olmalıyım ya da eve yakın bir bfit var.
1 senelık uzun bır sure gibi tekrar spor salonuna kaydolmak ıstemıyorum.

merhaba hocam :KK200:
ben 25 yaşındayım 75 kilo boyum 1.58
yediklerime dikkat ederek 3 kilo kadar verdim
halada devam ediyorum birde leslie 3 mile ve bölgesel hareketler yapıyorum hergün ..mekik .saguat bacak hareketleri gibi..
ağır sporlar yapamıyorum maalesef ..bir ara denedim kalbim çok hızlı atmaya başladı kendime zor geldim yani ..o yüzden daha hafif ve etkili sporlar yapmaya çalışıyorum ..
size sorum leslie ile sonuç alabilirmiyim ve simit bölgesi için etkili bir hareket öneriniz varmı ?
teşekkürler şimdiden :KK51:

öncelikle merhaba arkadaşlar bir danışanımın bu siteden bahsetmesi burada ki bir iki zayıflama kürlerinden birini yaptığını anlatmasıyla sitenizle tanıştım...bir haftadır hemen hergün 2 şer saat inceledim yaptıklarınıza baktım tabiki olumlu gördüklerim ve yanlış gördüklerimde var benim yazımı yazma amacım sizlere yardımcı olabileceğim konularda yardımcı olmak.öncelikle kendimi tanıtayım yakın doğu ünv beden eğitimi fitness bölümü mezunuyum uzun süredir personel trainer olarak bir spor salonunda görev almaktayım gelelim anlatmak istediğime eğer gerçekten kilo vermek istiyorsanız öncelikle yapacağınız iş ömür boyu sağlıklı yaşamaya adamak olmalı geçici süre yapılan aktiviteler diyetler geçici kilo kaybına yol açar.evet eğer kilonuz normalin 5-8 kilo üstünde ise diyet yapıp sağlıklı olabilirsiniz.Ancak kilo fazlanız 8 kilodan fazla ise beslenme alışkanlıklarınızı değiştirip ömür boyu yapabileceğiniz bir program yapmalısınız.şimdi kilo verme kısmına geleyim nasıl vereceğiz? arkadaşlar bu iş bütünlüğe dayanır yani %60 sağlıklı beslenme %40 spor eğer bu bütünlüğü sağlayamazsanız kilo verme süreci zora girer.kendinize yasaklar koymadan disiplinli olarak yapabilirsiniz.teşbih de hata olmaz derler bir canlıyı uzun süre bir odada tuttuğunuzu düşünün bıraktığınızda sağa sola hiç düşünmeden gitmek istediği yeri bile bilmeden koşar şaşırır.yasaklı diyetler de böyledir uzun süre yapılır kilo da verilir ancak yasak cazip gelir.yasak koyacağınıza sabah veya öğle saatlerinde tüketin az miktarda.en başarılı olduğumuz yöntemlerden biridir yaptığınız aktiviteleri düzenli yazın yediklerinizi düzenli yazın içtiğiniz su miktarını özellikle atlamadan yazmalısınız bu sizi dengede tutacaktır ben eğitmen olmama rağmen tlf indirdiğim programla düzenli yazıyorum.tartı olayına gelince terazinin üstünde ister 50 kilo olun ister 100 kilo önemli olan görünüşünüz.bu ne demek: her insanın vucudunda ki yağ oranı kas oranı su oranı ve önemlisi iç yağlanma(organların etrafındaki yağ) oranı farklıdır evdeki tartılarımız maalesef ki sadece genel ölçüm yapar aldırış etmeyin eğer istikrarla devam edin unutmayın sizde ki farkı siz hemen fark edebilirsiniz ancak insanların fark etmesi 4-6 hafta arasında olur.unutmadan bölgesel incelme rejimleri bölgesel incelme hareketleri ile ilgili bir çok şey okudum ancak böyle bir şey maalesef ki yok vucud bilmez yani aaaa mekik çekti yağını karnından alalım.veya bu elma yiyor basenlerden eritelim böyle bir dünya yok siz kilo verme sürecinde vucudunuzda eğer çok fazla yağ yok ise evet şikayetçi olduğunuz yerden erir ancak fazla ise kilo verme üstten omuzlardan ve alttan bacaklardan başlar en son ortada buluşur.daha anlatacağım çok şey bu kadar az değil ama genel olarak aklınızda biraz şekillensin diye yazdım sorularınız olursa konunun altında sorabilirsiniz bende okudukça sitedekileri sizleri daha iyi tanıyıp yardımcı olmaya çalışacağım son olarak söylemek istediğim unutmayın yaşamak zorunda olduğunuz tek yer vucudunuz !!!!
tanistimiza sevindimm yazilarinizi okumaya calisacam

X