Kişiye özel Esma gurubu 🤗

Sayı fazla değil o yüzden okuruz diye düşündüm

Sayı fazla değil o yüzden okuruz diye düşündüm
Okunur tabi okunmasına da burdan ayrı tesbihlerimde var mesela benim, diğer arkadaşlarında varsa çok zor oluyor açıkçası. Yine başlamak isterseniz başlayalım ama okuyamamaktansa 3 gün geç başlamak bana mantıklı geliyor. Dediğim gibi yine siz bilirsiniz

Okunur tabi okunmasına da burdan ayrı tesbihlerimde var mesela benim, diğer arkadaşlarında varsa çok zor oluyor açıkçası. Yine başlamak isterseniz başlayalım ama okuyamamaktansa 3 gün geç başlamak bana mantıklı geliyor. Dediğim gibi yine siz bilirsiniz
Ya varis bitirelim başlıyalim o zaman 2 kişi kaldı zaten.

Kızlar akşam listeyi başlatacağım başladıktan sonra alım yapmiyacam bilginize katılmak isteyen. Akşama kadar katılabilir şuanki kişi sayımız 12

👉 tatlicincap tatlicincap NİYETİNE okuduğumuz Esma ( ZUL CELALİ VEL İKRAM ) Kişi başı 500 toplam bi kişiye günlük okuduğumuz Esma Sayısı 6000

👉 tatlicincap tatlicincap duası
Rabbim rizana talibiz. Dualarimizi, ibadetlerimizi kabul eyle. Bizi sagliktan ayirma. Yuvamizin bereketini ve ilmimizi artir. Okuyan dillerin dualarini kabul eyle. Amin”

👉 tatlicincap tatlicincap

Nefes0858 Nefes0858

M Morlale8

Pembeyuvam Pembeyuvam

burcusami burcusami

Purpplee Purpplee

coconatt coconatt

mavikelebek34 mavikelebek34

Boncobo Boncobo

R rana20

SoLeiL12 SoLeiL12

goah goah

Bildirim saati her akşam 21.00
Hemen başlıyorum 😚

👉 tatlicincap tatlicincap NİYETİNE okuduğumuz Esma ( ZUL CELALİ VEL İKRAM ) Kişi başı 500 toplam bi kişiye günlük okuduğumuz Esma Sayısı 6000

👉 tatlicincap tatlicincap duası
Rabbim rizana talibiz. Dualarimizi, ibadetlerimizi kabul eyle. Bizi sagliktan ayirma. Yuvamizin bereketini ve ilmimizi artir. Okuyan dillerin dualarini kabul eyle. Amin”

👉 tatlicincap tatlicincap

Nefes0858 Nefes0858

M Morlale8

Pembeyuvam Pembeyuvam

burcusami burcusami

Purpplee Purpplee

coconatt coconatt

mavikelebek34 mavikelebek34

Boncobo Boncobo

R rana20

SoLeiL12 SoLeiL12

goah goah