kıskançlar -kıskanılanlar buraya

ipekbocugu

Yarınlar güzel olacak..:)
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
1.625
1
42
bayanlar genel olarak kıskançız, olmayanları da nadirdir.mrak ettimde ne gibi konularda eşlerimizi yada sevgilerimizi kıskanıyoruz.Onlar bizi nelerden kıskanıyorlar.Benim eşim ilk olarak açık giyinirsem kıskanır ben ise güzel bayanlara bakmasına falan tanımadığım bayanla arkadaş olması daha da var yani.kötükedihüso

bende çok kıskanç bi insanımumulmadık ve saçma bi sebepten dolayı kıskanıp huzursuzluk çıkarabilirim :KK70: ama genelde içimde tutup patlamayı tercih ediyorum yoksa çok abartıorum :KK70:

bende kıskanclık sınırlarını aşıyorum bazen
bişey yaptıgından diil ama cok bunaltıyorm aynı şeyi bana yapsa ben deli olurum
herlade yaa ama aşkım bana katlanıyo :KK70:

bende acayip kıskancım yaa zavallım yanımda yürürken sağa sola bakmaya korkar oldu. bi kız geldiğini gördümmü hemen aşkıma bakıyorum acaba kıza bakıyomu diye o da buna deli oluyo tabi.. lülülülülülü

bende kıskancım ama eşim her şeye karışıyor kıyafetımden sac tokama kadar bu da bazen sıkıcı olabılıyor:kızgın:

ilk zamanlar eşim kıskanç olduğumu söyler ve yakınırdı ben ise kıskanç olmadığımı kendisinin benden daha fazla kıskanç olduğunu söyler tartışırdık şimdi ise kıskanç olduğumu kabullendim. eşime kıskançım sende ona göre ayağını denk al diye uyarıyorum napalım insanın yaradılışında var engel olunamıyor.Kıskanmıyorum diyenlerde kendini kandırır yada sevmiyordur.Çünkü seven insan kıskanır.

en büyük sorunumuz bu kıskanmadıgı şeyleri söyleyn deseniz yok valla:sinifsinif:

ben bu konuda çok fenayım:asigim:
elime kimse su dökemez desem yeridir..
o daha biraz daha az kıskanç:eek:klava:

Ben kendimi kıskanç zannederdim. Eşimi tanıyıncaya kadar....
İlk başlarda güzel geliyor ama bazen bunalım geçiriyorum bennnnnnn
-tatlicadiarzu-

ben fazla kıskanç değilimdir.zaten kıskançlık gerektirecek bir şey olmadı. aşkımdan eminim. ama arada olur tabi ufak kıskançlıklar. nişanlım da beni kıskanır ama abartmaz asla. inşallah hep böle gideriz.kızkançlık abartıldığında bunaltır gerçekten

dükkanına gelen kız müşterilerinden kıskanıyorum ilgilenme diyorum hemen mecburum ilgilenmeye diyor haklı ama bende kıskanıyorum ne yapayım diyorum ki önüne bak sürekli al parayı ver aldığı ürünü yüzlerine bakma diyorum kaydirigubbakcemile3 o beni bütün erkeklerden kıskanıyor bu yüzden çok sorun yaşıyoruz

çok kıskanç değilim..eşimde çok değil..zaten gelememde öyle aşırı kıskançlıklara ve kısıtlamalara.o yüzden herşey ayarında daha güzel oluyorr..dozunu kaçırdığımız zaman çekilmezzz diee düşünüyorumm..çok belli etmiyorum ama eşimi en çok bekar erkek arkadaşlarından kıskanıyorumm:))))))))hatta sinir oluyorum onlara:)))sevgili bulduklarında dünyalar benim oluyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))))))))))))))))))))))))))

walla ne yalan söyliyim aşırı kıskancım ama herşeyide kıskanmam kolay kolay eşimde çok kıskançtır bu konuda bazen sorun yaşarız yani ama her zaman ben haklı çıkarım:)

arkadaslar bende cook kiskancim yokardaki arkadasin dedigi gibi,yanimizdan gecen bi kiz olursa güzel bakimli benden üstün hemen esimin gözlerine bakiyorum veya onlar göz göze geldiginde ya ona bagriorum veya kiza catiom...telefona cikmayinca cildiriom...ama o kiskanc deyil..halbuseki bakimli bi insanim :KK43:( ona öle davrandigimdada sonra ben pisman oluom birdaha yapma melek diye ama elimde deyil

kıskancım hatta ötesınde bısey kaydirigubbakcemile3 bazen kendımı tanıyamıyorum

:jeyyar:

bende kıskanç değilimdir sosyal yaşamımda ama eşimi kıskanıyorum tabiki oda beni ama ikimizde bu kıskançlıktan rahatsızlık duymuyoruz sosyal hayatımıza yansımadığı sürece bir problem yoktur bence

bende cok asiri derecede kiskancim.. akannehir
yolda yürürken bile gözlerimi ayirmiyorum askmdan.. :1ninca:
hele bi bakmaya kalksin ....... kötükedihüso:mymeka:

X