Kitap Günü yeni anket (Katılmak isteyenleri listeye dahil edebilirim)

Yeni kitaplarımız

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .
kızlar yeni anetimizdeki kitaplar çok hoşuma gitti, geçen seferki gibi sadece beni beklemeyin diye oyumu kullandım bilea.s

kitabımı nihayet bu gece bitirdim.oh beeee kurtuldum bu kitaptan, bir daha ahmet ümit okumam herhalde.(katili tahmin etmiştim bütün filmlerin sonu gibi hiç şaşırmadım)

hadi gözün aydın :) allah analı babalı büyütsün kızını :) artık bebekle baya zorlanırsın okumaya kalan boş vakitlerinde ancak kendin dinlenebilirsin olsun sağlığındna daha önemli değil ya :):nazar::nazar:a.s.a.s.:1hug::1hug: bayanssulusmile

Amin, çok teşekkür ederim. Evet, kitap okumaya vakit olmuyor maalesef :)

Burcum gözün aydın canım çok sevindim.
Ben de hep merak ediyordum seni.
Sen rahat rahat bebişinle ilgilen.
Kendini toparladığında bekleriz aranıza.
Elif Nihal de hoş gelmiş aramıza a.s.

Sağol canım. Elif Nihal de hoşbulduk diyor sizlere kemirgen teyzeleri. Toparlanınca tekrar döneceğim sahalara :))

canım ilk ikli üç ay aynen su içeye bile vakit bulamıyorsun ama benim kızımüçüncü ayında yavaş yavaş düzene girmişti, inşallah senin prensesde öyle olur allah analı babalı büyütsün canım.:Saruboceq:
kızlar bu arada ben kitabı bitirdim ama işin açıkcası istanbulla ilgili verdiği blgiler dışında pek tat almadım, özellikle işin çözülüpde katilin ortaya çıktğı bölümler basit geldi bana, herkes okusun yorumlara devam ederim,fisfisfis

Amin canım, inşallah biz de kızımla birbirimize alışalım da güzel bir düzen oturturuz umarım.

Hayırlı olsun
Ne güzel bunu da atlatmışsın nihayet
Minik bebeğin hoşgelmiş dünyamıza:ecrin_bebek:
Buraya girip durumunu bildirmen bile büyük bi incelik
Sen suyunu içmeye zaman bul da kitap önemli değil şimdikaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim. Atlattım Allah'a şükür.

uf ya ben bebişi merak ettim :) bize küçük prensesin fotolarını koyda biz teyzecikeride sevinelim :))

Tamam canım, en kısa zamanda ekleyeceğim fotosunu.

cnm hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün tahmin ettim zaten bebişin geldiğini senin artık pek vaktin olmaz olduğu zamanlardada uyur dinlenirsin heralde bebişin nasıl kaç kilo doğdu ayyy en kadan tatlıdır şimdi ben de görmek istiorummm
doğumun nasıl geçti sezeryanı tavsiye ediomusun?
elif nihal hoşgeldin dünyamızaa minik bebek a.s.opuyorumnanaktan
bu arada dün yoğunluktan kitabı elime alamadım bugün okumaya çalışacağım arka sokakları seyretmiorum bilmiorum o yüzden

Amin canım, çok teşekkür ederim. Aynen öyle hiç vaktim olmuyor, olduğunda da dinlenmeye çalışıyorum. Fotosunu eklerim canım. Kitap okuyamazsam da topici takip ediyorum.
Doğumum epidural sezeryan oldu. Sezeryanı tavsiye etmiyorum çünkü göbüşüm hala hamile gibi kaldı :)) Kızı işitme testine götürmüştüm kaç aylık hamilesiniz dediler :)) Moralim bozuldu. Onun dışında tavsiye ediyorum, bebeğin doğduğunu görmek gibisi yok. Yalnız epiduralin doğum sonrası baş dönmesi yapması dışında pek şikayetim olmadı.
Ayyy çok fazla topic dışı bilgi vermiş oldum :)) Kusura bakmayın arkadaşlar...

canm epiduralle genelde normal doğum yapıyorlar ben öle duymuştum evet konu dışı ama merak ediorum sen bana detayları özelden anlat istersen :KK3:

canm epiduralle genelde normal doğum yapıyorlar ben öle duymuştum evet konu dışı ama merak ediorum sen bana detayları özelden anlat istersen :KK3:

tıptaki yenilikleri takip etmek gerekir.fakat epidural yüzünden çokça şikayet var insan güvenemiyor çok iyi araştırmak lazım son pişmanlık fayda etmez.ben normal doğum yaptım artıları daha fazla herzaman doğal olandan yanayım.acı çekmedikten sonra ne anlamı var ki dimi ama.anne olmak kolay değil çok zor ve çok güzel.

bu sabah haliçteki simonlar'ı okumaya başlıyorum ay sonuna kadar boş durmayayım bari.(arkadaşlar hadi çabuk bitirin kitaplarıda biraz tartışalım canım.)

tıptaki yenilikleri takip etmek gerekir.fakat epidural yüzünden çokça şikayet var insan güvenemiyor çok iyi araştırmak lazım son pişmanlık fayda etmez.ben normal doğum yaptım artıları daha fazla herzaman doğal olandan yanayım.acı çekmedikten sonra ne anlamı var ki dimi ama.anne olmak kolay değil çok zor ve çok güzel.

evet cnm doğru sölüyorsun aslında normali en güzel olanı ama cesaret..ben daha hamile değilim ama şimdiden doğumdan çok korkuyorum :2:

bu sabah haliçteki simonlar'ı okumaya başlıyorum ay sonuna kadar boş durmayayım bari.(arkadaşlar hadi çabuk bitirin kitaplarıda biraz tartışalım canım.)

amilie cnm o kitabı ben de çok merak ediorum yapacağım ankete koymayı düşünüyordum sen oku bakalım beğenecekmisin
kızlar ben kitabın ortalarındayım daha yoğunluktan okuyamıorum katili çok merak ediorumm sositososito

Son düzenleme:

bu taş banaydı sanırım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla okuyorum gözlerim ağrıyana kadar okuyorum söz yarın bitecek belki bugünde zorlarsam eğer bitiririm ama 300 sayfa var yahu yok yok bitmesi imkansız gözlerime çok yüklendim bu aralar yarın bitiriyorum ve bu kitabı tartışabiliriz sonrada :))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ardından da bir kaç kitap daha bitirip listenin başına oturacağım sositosositosositososito:jeyyar::jeyyar:aklinialirimsmileaklinialirimsmile

benimde az kaldı. pazara kalmaz bitiririm
150 - 200 lerden itibaren bir tahminim var katil için bakalım tutacakmı :))

bende bitirmeyen bir ben kaldım sanıyordum :) neyseki acele etmeme gerek yokmuş :)

Tembeller lülülülülülü
He he erken bitirdim ya dalga geçeyim azıcık kaydirigubbakcemile3

Bayanlar yeni kitap günü anketi ne zaman acilacak?
Bende bir kitap tavsiyesi ile katilmak isityorum.

Yeni anket açıldı.
Kitap Günü sayfasında Maiberf açtı.
İstersen adını ekleyelim ama sırası gelen kitap tavsiye ediyor.

Yeni ankete hemen bakayim öyleyse. Ankette ki kitaplar bende varsa o zaman katilirim bende : )

Tembeller lülülülülülü
He he erken bitirdim ya dalga geçeyim azıcık kaydirigubbakcemile3

hadi ordankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 senin kadar erken alsaydım bende erken bitirirdim herhalde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 zeytinyağı gibi üste çıkıyım bende barikaydirigubbakcemile3

X