Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

Merhaba, ilk kez topiğe girdim ve yorumunuz denk geldi.
Yaklaşık 2 aydır okumaya çalıştığım kitap olur kendileri, yanında 3 kitap bitirdim( ne kadar az kitap okuyormuşum şuan onu farkettim yalnız😳)
Yazarın kitap yazma becerisi olmadığından kaynaklandığını düşünüyorum, evet bu alanda önemli başarılara imza atmış olsa da konuyu aktarış biçiminde bir eksiklik bir yavanlık var.

Hıh işte sonunda beni anlayan birisi çıktı :) Yalnız olmadığımı bilmek çok güzel. Sıkıntının bende olduğunu düşünerek üzülmüştüm. Gerçekten akmıyor kitap, yok olmuyor, gerçekten olmuyor.

Hıh işte sonunda beni anlayan birisi çıktı :) Yalnız olmadığımı bilmek çok güzel. Sıkıntının bende olduğunu düşünerek üzülmüştüm. Gerçekten akmıyor kitap, yok olmuyor, gerçekten olmuyor.
Dün gece sadece 8 sayfa okuyabildim, en son çocuk yetiştirmede kendini yetersiz hisseden bir anneyle terapilerini, komşusundan bahseden teyzeler misali anlatıyordu😅 o sebeple yine ara vererek Ayşe Kulin ‘Kanadı Kırık Kuşlar’ kitabına başlıyorum bu akşam 🤷🏻‍♀️

Dün gece sadece 8 sayfa okuyabildim, en son çocuk yetiştirmede kendini yetersiz hisseden bir anneyle terapilerini, komşusundan bahseden teyzeler misali anlatıyordu😅 o sebeple yine ara vererek Ayşe Kulin ‘Kanadı Kırık Kuşlar’ kitabına başlıyorum bu akşam 🤷🏻‍♀️

Bazen bazı kitapları zorlamadan bırakmak gerekiyor galiba, ben öyle yapıp kurtuldum :) İyi ki de bırakmışım. Zamanımı daha güzel eserler için harcayabildim bu sayede.

Bazen bazı kitapları zorlamadan bırakmak gerekiyor galiba, ben öyle yapıp kurtuldum :) İyi ki de bırakmışım. Zamanımı daha güzel eserler için harcayabildim bu sayede.
İnanın ben de sizden cesaret aldım şuan, yoksa sorunu kendimde aradığımdan kaç akşamdır zorluyordum okumak için 😅

Merhaba bende kitap okumayı çok seviyorum ama bu pandemi sürecinde ne kadar istesem de okuyamıyorum buraya katılıp sizlerle fikşr alışverişi yapmayı ve Motive olmayı istiyorum

Merhaba bende kitap okumayı çok seviyorum ama bu pandemi sürecinde ne kadar istesem de okuyamıyorum buraya katılıp sizlerle fikşr alışverişi yapmayı ve Motive olmayı istiyorum
Ben başladım yavaş yavaş okumaya iyi gidiyorum şuan:) başlamak lazım biyerden
Motivasyonunu kaybetmiştim elimde sürünüyordu kitaplar ama toparlamaya basladim

Rektosel ameliyatından memnun mu anneniz bir sıkıntısı var mı
Bu ameliyattan sonra cok dikkatli olmak gerekiyor. En ufak bir agirlik kaldirilmamali bir sure, agir is yapilmamali vs. vs. Annem ameliyattan sonra bir ay yanimda kaldi o surede herangi bir sorun yoktu. Ama memlekete donunce dikkat etmemis tekrar bir sarkma olmus. Yanimiza geldiginde tekrar doktora goturecegim yapilabilecek bir sey olur mu diye

X