Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saça BREZİLYA FÖNÜ yaptıranlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Aslihaan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2014
270
7
Merhaba bayanlar. Benim saçlarım kıvırcık ve ince telli. brezilya fönü yaptırmak istiyorum. Ama nasıl yapılacağını ve yaptırdıktan sonra nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok. Lütfen yaptırmış olanlar sonuçlarını, artılarını ve eksilerini buraya yazarlarsa çok sevinirim. Bir de brezilya fönünden sonra saç eski haline geliyor mu bukleler aynı oluyor mu? Şimdiden çok teşekkür ederim

Bir kere yaptırdım 3 gun surmüştü sanırım. Saclarım dalgalı benım.
Cektığım o ezıyete deger birsey olsaydı keşke..
Zehirlenmediğime şükrediyorum.
Fix nanonun urunleri kullanılmıştı. Guya iyi birini getitirttirmiştik kuaföre sadece bna brezılya fönu yapması için ya bizim getirdiğimiz sahsıyettten kaynaklıydı ya utunler bilmıyorum artık ama ben hiç memnun kalmadım parama ve sacıms uzuldum eskı haline döndu saclarım cunku dumduz olamamıştı ..

Merhaba bayanlar. Benim saçlarım kıvırcık ve ince telli. brezilya fönü yaptırmak istiyorum. Ama nasıl yapılacağını ve yaptırdıktan sonra nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok. Lütfen yaptırmış olanlar sonuçlarını, artılarını ve eksilerini buraya yazarlarsa çok sevinirim. Bir de brezilya fönünden sonra saç eski haline geliyor mu bukleler aynı oluyor mu? Şimdiden çok teşekkür ederim
Merhaba,
Benim saclarim seninkiler gibi yillar once yaptirmistim cok pisman oldum cunki uzayinca gidip diplerini yaptirman getekiyor.Ama su an keratin treatment diye bise var saclarini dumduz yapmiyorlar dalgasini acip daha da bukleli iri dalga yapiyorlar ve sacinin ustundeki tozlu, frizzy goruntu yok oluyor. Ben cok memnunum her 3 yada 5 ay arasi yaptiriyoruOzellkle yazin cok iyi oluyor turkiye tatillerim icin. Dumduz yaptirma cok bakim istiyor ama dalgasini actirmak daha iyi bana gore. Ben memnunum. Bol sans.

canım yaptırdıktan sonra ki süreç çok önemli, özellikle kullandığın şampuana çok dikkat etemlisin. Şampuanın kesinlikle tuz içermemeli. Mutlaka Carrot Care i dene, ben kullanıyorum , içerisinde tuz yok. Havuş yağı ve biotin içeriyor ve saçı inanılmaz iyi besliyor. Aklında mutlaka bulunsun baya iyi bir ürün

Merhabalar gunlerdir evde saclarimi kalici olarak nasil duzlestiririm diye arastiriyorum bugun bir sise keratin aldim ama tuz icermeyen sampuanla yikamam gerekiyormus saclarimi en kisa zamanda onuda temin edip deniycem umarim sonuc iyi olur sizlere yazicam

Merhabalar gunlerdir evde saclarimi kalici olarak nasil duzlestiririm diye arastiriyorum bugun bir sise keratin aldim ama tuz icermeyen sampuanla yikamam gerekiyormus saclarimi en kisa zamanda onuda temin edip deniycem umarim sonuc iyi olur sizlere yazicam

Sonuc ne olduuu

Ben yaptırmıştım. Hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum saçlarımı mahvetti eski kıvırcıklıgını yok etti aşırı şekilde döktü saçlarımı. 4 sene önce yaptırmıştım ve saçlarım yeni yeni eski kıvırcıklarına kavusup gürleşmeye başladı.

Baya gec bir cevap olacak ama ben internetten brezilyafonu siparis edip kendim yaptim saclarim cok kivircikti dümdüz olmadi ama düze yakin oldu sac dokulmesi gibi problemler yasamadim

X