Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçı kalıcı düzleştiren var mı aranızda?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kıvırcık saçınızdan memnunmusunuz ?

• evet

OY: 44 22,6%
  • hayır

OY: 151 77,4%

• Ankete Katılan
    195
bence defrize daha iyi yatistirip hemde dipten gelnler cok göze batmaz düz sacta dipten gelenler hemen göze batar defrizede daha iyi gibi yaptiran varmi hic

ama herkes farklı birşeyler yazıyor.daha önce girdiğim sitede de herkes iyi yorum yazmıştı.defne joy foster de yaptırmış.o memnunmuş.iyice şaştım.off...en iyisi uğraşıyım sabahları da düzleştiriyim saçlarımı ne yapıyım.vakit kaybı ama olsun.

selam kizlar topigi gorunce hemen atladim :))) birseyler yazmak istedim... Yillarca saclarimdan neler cektigimi bir ben bir de Alllah bilir :KK43: kivircik ile dalgali arasi igrenc bir sac tipim vardi hadi kivircikligindan vazgectim kabarmasi daha beterdi hicbir sekle sokamiyordum evden cikmadan fon cekmem en az 1 saatimi aliyordu.. neyse 3 hafta once bir arkadasimin tavsiyesi ile brasilian keratin tratment denen mucize ile karsilastim. Internetten 1 hafta kadar arastirma yaptim kullanan insanlarin yorumlarini okudum memnun kalmayan hemen hemen yok gibiydi . Neyse uzatmayayim gozumu kararttim gittim kuafore yaptiklari sey sac boyama gibi bir islem yaklasik 2,5 saat surdu sonra 3 gun sacta kalmasi gerekiyor 3. gun sacimi yikadim ...........Boyle birsey olamaz saclarin duzlesmesi bir yana ya nasil anlatayim yumusacik oldu saclarim hani o reklamlarda derler ya ahenkle dansediyor aynen oyle oldu . Yani yillarca bosu bosuna ugrasmisim saclarimla yikiyorum hafif kurutuyorum fon cekmis gibi duruyor . Okadar mutluyum ki sizlerle paylasmak istedim

tesekkurler

benim saçlarım dalgalı ama kabarıyo bende düzleştirmekten pek haz etmiyorum yaptırcam bende sen kaça yaptırdın canım??ve sacın boyu nerene geliyo?

yha bndee saçımı duzleştirmek istiorum bnm saçlarım omzuma gelior su an kestirmistim saçlarımın dipleri düz uçları dalgalıı ve kabarıkk dibada yaptırcmm ins ii olurr

Benim saçım düz, hep kıvırcık olmasını istemişimdir..
Kıvırcık saç sahibini çok tatlı gösteriyor..:1closedeyes:

:çok üzgünüm:

benim saçlarımda kıvırcık..ben bazen özel günlerde fön çektirmekle yetiniyorum..yengeminde saçları kıvırcıktı..oda düzleştirici ilaçlar kullandı...şimdi saçları dümdüz ..oda maddiyata bağlı işte....

Acaba kullandığı ilaçlar nelerdi.. Kendisi mi kullandı, kuaförde mi uygulattı? Öğrensek keşke.. Belki Straigt Therapy'den daha ucuza gelebilir en azından sürekli bir düzlük yaşayacaksak değer diye düşünüyorum.

ben yurt dışındayım yaptırdım işlemi..saçllarım röfleli ve çok yıpranmıştı 210 dolar ödedim.2-3 gün sonra yıkadım normalde baya dalgalı kıvırcıpa yakın...dümdüz desem yalan olur ama yumuşacık oldu ve fönle iki sağ sol yaptım hemen dümdüz oldu:) şimdi emin olamayanlar için kuaförünüzün kullandığı ürüüne bakın global keratin juvexin marka olacak.iyi şanslar:KK66:

Ben London'da yaptırdım. İnanılmaz memnunum. Saçım kulak hizasında kesili. Yıkayınca fönlü gibi dümdüz olmuyor ama maşa ile bir iki rötüşta düzleştiriyorum, ancak yumuşacık ve çok bakımlı duruyor. Global Keratin di kullanılan marka. Sonra da tuz içermeyen bir şampuanla yıkarsan daha uzun süreli kullanıyorsun.

Son düzenleme:
ben de şişli de yaptırdım image saloon global keratin ile yapıyor saçlarım çok kıvırcıktı ama şimdi
sadece kurutuyorum küt kestirdim kuaförden çıkmış gibi çok başarılı uygulama
düz saç isteyene öneriyorum boyadan yıpranan saçlar bile yumuşacık oluyor ama kendi şampuanını kullanmak şart diğerleri bozuyor
:KK66:

Global Keratin diorum başka da birşey demiorum arkadaşlar. Ben bu olayı şaslıyım 4 senedir yaptırıorum. Çünkü Amerikada yaşıodum. Buraya geldiğimde devam ettirdim yaptırmaya. Ama uyarıorum sakın global keratin dışında bir marka yaptırmayın. Paranıza ve en önemlisi sağlığınıza yazık! Tek izinli marka o ve amerikada da bu marka 1 numara arkadaşlar. Hiç korkmadan defalarca yaptırabilirsiniz. Kesinlikle kalıcı olmasını istiyorsanız şampuanını kullanmalısınız. Yoksa sonuç fazla uzun sürmüyor.

Şunda da uyariiim artık bir pro olarak :) Kuaförler global die başka markalar yapıyor özlelikle dikkat edin!

Son düzenleme:
Global Keratin diorum başka da birşey demiorum arkadaşlar. Ben bu olayı şaslıyım 4 senedir yaptırıorum. Çünkü Amerikada yaşıodum. Buraya geldiğimde devam ettirdim yaptırmaya. Ama uyarıorum sakın global keratin dışında bir marka yaptırmayın. Paranıza ve en önemlisi sağlığınıza yazık! Tek sağlık bakanlığından onaylı marka o ve amerikada da bu marka 1 numara arkadaşlar. Hiç korkmadan defalarca yaptırabilirsiniz. Kesinlikle kalıcı olmasını istiyorsanız şampuanını kullanmalısınız. Yoksa sonuç fazla uzun sürmüyor.

Şunda da uyariiim artık bir pro olarak :) Kuaförler global die başka markalar yapıyor özlelikle dikkat edin!

ben yurt dışındayım yaptırdım işlemi..saçllarım röfleli ve çok yıpranmıştı 210 dolar ödedim.2-3 gün sonra yıkadım normalde baya dalgalı kıvırcıpa yakın...dümdüz desem yalan olur ama yumuşacık oldu ve fönle iki sağ sol yaptım hemen dümdüz oldu:) şimdi emin olamayanlar için kuaförünüzün kullandığı ürüüne bakın global keratin juvexin marka olacak.iyi şanslar:KK66:

tecrübenizi bizlerle paylaştığınız için size yüzlerce kez teşekkür ederim.tavsiyeniz üzerine bu markayı netten iyice araştırdım.sonunda ankarada tigi akademi de yaptırdım.mükemmel sonuç aldım.x tensoyla saçımı bir yıl öncede düzleştitmiştim.ancak yanmışdı.bende için kestirmek zorunda kalmışdım.şimdi global keratin juexil sayesinde omuz hizasında dümdüz parlak saçlarım.var. çok mutluyum.iyiki kadınlar kulübümüz var.

tecrübenizi bizlerle paylaştığınız için size yüzlerce kez teşekkür ederim.tavsiyeniz üzerine bu markayı netten iyice araştırdım.sonunda ankarada tigi akademi de yaptırdım.mükemmel sonuç aldım.x tensoyla saçımı bir yıl öncede düzleştitmiştim.ancak yanmışdı.bende için kestirmek zorunda kalmışdım.şimdi global keratin juexil sayesinde omuz hizasında dümdüz parlak saçlarım.var. çok mutluyum.iyiki kadınlar kulübümüz var.

Sonuc almaniza sevindim.Bu arada ben 2. seferi kendim evde yaptim.Urunu US de satan bi siteden getirttim 200 dolara mal oldu tabi en az 10 kere yapabilirim bu siseyle.Zaten uygulamasi cok kolay.Kuaforun yaptigindan hic farki olmadi fazla para odemek istemeyen arkadaslar bulabilirlerse deneyebilirler.

merhaba lucifer.internetten nasıl sipariş verebiliriz``sitenin adınıda yazarsanız çok sevinirim.şimdiden sağolun.saçlarınızıda ışıl ışıl günlerde kullanın.

kızlar global marka 1000TL yaa,:KK53::KK53:nasıl alacaksınız?hiç bir kuaför kullanmazki sanmam yani

fix nano veya,alix keratin nasıl?

benim saçlarımda kıvırcık,dalgalı ve tüleren bir cins,nemli havalrda asla fön tutmaz
uçuşan,dümdüz saçlar hep hayalim ,sab ahları arka kısmı toplarım sadece önünü şekillendirmek bile yarım saatimi alıyor
ben de yaptıracam ama benim kuaförüm fix nano kullanıyor 200TL ye yapıyor
evde uygulaması nasıl oluyor,kendiniz nasıl presliyorsunuz?verimli oluyormuki?

arkadaşlar bende izmirdeyim. lütfen izmirde olup saçını düzleştiren varsa ve memnun kaldıysa bana da söylesin lütfennn...:KK43:

X