kıyafet bağışı yapmak istiyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
arkadaşlar benim ihtiyacım yok ama tanıdığım iki aile var 2 şer çocuklu biri köyde 2kız çocuğu var 12 ve 15 yaşlarında zayıflar bedenlerini bilmiyorum öbür ailede babaları yok kızı liseye gidiyo balık etli oğlu 5 e ben yardım ediyorum elimden geldiği kadar genede kıyafet göndermek isteyen olursa çok mağdurlar anneleride kilolu herşeye ihtiyaçları var

Merhaba ben aranıza yeni katıldım bu sitenin yaklaşık 1 yıllık takipçisiyim ama sadece okuyup deneyimlerinizden bilgi alıyordum hiç mesaj yazmamıştım cevabı doğru yere mi yazdım bilmiyorum ben üniversite öğrencisiyim ve bende kitaplarımı bağışlamak istiyorum elimde konu anlatımlı test kitapları ve romanlar var lütfen banada yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyor.

Merhaba kizlar.

bu topigi buldugum icin cok sevindim.
Benim szden 2 ricam olacak.

birincisi,ben de birsuru kiyafetimi dolapta bekletmek istemiyorum artik.oyle cok almisim ki ise ilj basladigimda.giymeyi unuttugum varligini unuttugum birsuru giysim var.onlari gercekten ihtiyaci olanlara iletebilirim(cogu cok yeni.)

Ikincisi de bir koy okulunda calisiyorum ve kis gunu montsuz gelen bircok ogrencim var..yas kac olursa olsun onemli degil 5 yas anaokulundan tut 13 yasa kadar cocuklarinizin giymedgi cok fazla eskimemis giysilerden gonderebilir misiniz ???

benimde paylaşabileceğim çok yeni kıyafetlerim var ilgilenirseniz lütfen özelden mesaj atınız.. bedenim 44

Bana verirmisiniz ihtiyacım var 18 yaşındayım çalışmıyorum 57 günlük oğlum var doğru düzgün giycek biseyim yok

Bana gönerirmisniz ihtiyacım var oğlum 57günlük çalisamiyorum 18 yaşındayım

Bana gönerirmisniz ihtiyacım var oğlum 57günlük çalisamiyorum 18 yaşındayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X