Doğuma Hazırlık Kız bebek isim önerileri?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
Aslında seyda ismine karar verdim.Üstün,ileri görüşlü manasında ama erkek ismiymiş :KK43:

Kızıma koysam ileride dalga geçerler mi?

Başka önerisi var mı?

Seyda'ya benzer ve güzel olan kız isimleri önerebilir misiniz?

Cnm bnde o ismi çok seviyorum ama takıntılıyım biraz..

Bana biri şeyda arapçadaki şeydanirracim den geliyor sakın koyma çocuğun kötü huylu olur dedi.Bnde korktum.

Ya ne kadar saçma :) oradaki şeyda manalı bir kelime değil ki , doğrusu şeytan-ı racim. Şeyda demek çok sevmekten deli olan gibi bir şey, aşık çılgın vs o tarz bir mana :)

*O zaman dabbetül arz ‘daki betül de çok kötü bi isim :KK70: :KK70:

Ya ne kadar saçma :) oradaki şeyda manalı bir kelime değil ki , doğrusu şeytan-ı racim. Şeyda demek çok sevmekten deli olan gibi bir şey, aşık çılgın vs o tarz bir mana :)

*O zaman dabbetül arz ‘daki betül de çok kötü bi isim :KK70: :KK70:
Sorunca böyle şüpheli oldum işte sormasaydım da o ismi rahat rahat koysaydım.Cahillerin ne dediği belli olmuyor bazen :) şimdi sen böyle deyince bana da saçma geldi

Ben dün rüya gördüm kiz bebeğim oluyormuş ve emziriyormusum annem de adını Ayşe Sare diyormuş.İki oğlum var inşallah kızdır diye ümit ediyorum tabii önce sağlık ama kız çok istiyorum

Ben dün rüya gördüm kiz bebeğim oluyormuş ve emziriyormusum annem de adını Ayşe Sare diyormuş.İki oğlum var inşallah kızdır diye ümit ediyorum tabii önce sağlık ama kız çok istiyorum
Ayyy ben de ayni ruyayi gordum sey yani bebisim dogmus emziriyordum kizdi .Cinsiyeti ogrenince cikcak ruya ters mi duz mu cikti :))

X