Kiz bebek ismi kizlar yardim lutfen :)

Senay_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2016
444
255
34
Degisik bi isim olsun istiyorum kizlar simdilik bebegimiz kiz gibi doktor oyle dedi aklima gelen isimler
Eyşan
Cansın
Belçim
Bu gibi isimler tabi kararsizim ama esim bi turlu hic bi ismi begenmiyor, oyle bir isim olsun ki seslendigimde kizimin canimdan bi parca oldugunu hissedeyim canim oldugunu hissedeyim diyor aklima da o tarz isimler gelmiyor yardim edin fikir verin kizlar.

Degisik bi isim olsun istiyorum kizlar simdilik bebegimiz kiz gibi doktor oyle dedi aklima gelen isimler
Eyşan
Cansın
Belçim
Bu gibi isimler tabi kararsizim ama esim bi turlu hic bi ismi begenmiyor, oyle bir isim olsun ki seslendigimde kizimin canimdan bi parca oldugunu hissedeyim canim oldugunu hissedeyim diyor aklima da o tarz isimler gelmiyor yardim edin fikir verin kizlar.
Efnan❤ cennet teki güzel gözlü kız

Cansinda yabanci isimlerinde johson ismi gibi oyle okunuyor yAa:KK48:

Cansu -sıla -duru -hazel- idil vs başka bi konuda da baya isim yazdım valla kızım olsa ne koyacağım sasiririm öyle çok isim seviyorum ki.

anlamida hoş ela göz de deniliyor hazele. :)
Cok guzelmis gercekten Hazel, amma iste babamiz cok secici aslinda hep erkek bekliyodu ruyalar falan gormustu erkek olacak diyodu doktor kiz deyince ben soka girdim acaba ne tepki verir diye ama gozleri parladi kiz cocugu evin bereketidir diyip sukur etti kizim kizim diye dolaniyo ortalarda tabi isim begenmiyo hic biseyi yakistiramiyor seslendigimde canimin parcasi oldugunu hatirlatan bi isim olsun diyor Gulum, Hayatim gibi diyorum oyle isimler biraksak yarin bi gun sinif arkadaslari neler der e bunun dusuncesi bile deli ediyi bu seferde :) sasirdim kaldim bende.

Cok guzelmis gercekten Hazel, amma iste babamiz cok secici aslinda hep erkek bekliyodu ruyalar falan gormustu erkek olacak diyodu doktor kiz deyince ben soka girdim acaba ne tepki verir diye ama gozleri parladi kiz cocugu evin bereketidir diyip sukur etti kizim kizim diye dolaniyo ortalarda tabi isim begenmiyo hic biseyi yakistiramiyor seslendigimde canimin parcasi oldugunu hatirlatan bi isim olsun diyor Gulum, Hayatim gibi diyorum oyle isimler biraksak yarin bi gun sinif arkadaslari neler der e bunun dusuncesi bile deli ediyi bu seferde :) sasirdim kaldim bende.

yani çok güzelde normal bi isim de canı gibi hisssetmicek mi :) çok secici olursa hiç bulamaz güzel bi isim Oyle de pek güzel isim yok açıkçası hani canımli hayatimli tarzda hiç aklıma gelmedi :))

Eyşan
Cansın
Belçim
Ilgın ismi de güzel canım. Değişik.bir filmde duymuştum.

O sizin evladınız,isim ile hissetmenin inanın hiç ilgisi yok. Ne olursa olsun ismi hiç farketmez. Hayırlısı.
Tabiki oyle Allah saglikla kucagimiza almayi nasib etsin once insallah, sonra zaten esim de anliyacak bazi seyleri su an daha nasil bi mucizenin bizi bekledigini fark bile etmiyor :)

X