Doğuma Hazırlık Kız bebek ismi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya aslında kulağa hoş gelmesi ve anlamı önemli benim için ama eşim çok seçiçi
Gülce İlay demiştim sevemedi
Dila dedim demwz olaydım tutturdu Dila

Ya canim ben de oyle dusunmedim degil ama butun guzel isimler de kokenine bakinca elendi.Icime sinen isim kalmadi malesef.Ben de diyanete mesaj yazdim.Dinen bir sakincasi yok kokeni onemli degil asagilayici ya da cocugu asiri yuceltici isim olmamasi onemli dediler.Ben de o yuzden elemedim bu isimleri..Şimdi Mira ismine yogunlastim..O da Latince den geliyormus..:)))Artik karar vereyim ismiyle seveyim diyorum ama ne zormuş bu isim meselesi.

Ayhh mira daha iyi sonuçta Latince yazıyoruz:) benimkininde cinsiyeti netleşşeydi bende ismiyle sevmek istiyorum.

Mira'nın da çeşitli kökenleri ve anlamları mevcut. Arapçadaki anlamını beğenmiyorum Mira'nın. Hadisi-i Şerifte Cidal ve Mira bölümü var.

(Burası alıntı)

CİDAL MİRA BÖLÜMÜ

CİDAL: Sözle mücadele. Ateşli konuşma. Niza. * Muharebe. Cenk. Kavga.

MİRA‘: Riya etme, riyakârlık yapma. Başkasının sözüne itiraz edip mücâdele etme. * İçindekinin aksini söyleme.

Mira güzel
Kardeşimde mila koydu

Sahra gibi..
Söylenişi çok kibar ama çöl demek

başkası müdahele etmeden bir isme karar verın bence
bütün sayfaları okudum içlerinden serra güzel bir isim duruyor ,

begendiniz bir ismi bir kaç gün tekrar layın onu hissedersiniz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…