Kız ismi sorunsalı 🙄 fikirlerinizi bekliyorum 😊

Kızimin ismi hangisi olsun 😊

• Ela Asel

• Ela Sare

• Eylül Vera

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Merhaba hanımlar .
Hayırlısıyla bir kızım olacak inşAllah . Erkek olsa ismi hazırdı kıza bı turlu karar veremiyorum . İki isim istiyoruz. Ben kulağa hos gelen modern bı isim eşimde dinimizce anlamlı bı isim istiyor . O yüzden bı isim benim istediğim gibi diğer isim eşimin istediği gibi olacak .

Benim en beğendiğim kız ismi Ela . Çok çok hoşuma gidiyor . Ama yanına pek isim bulamadık . Bulabildiğimiz ve içimize daha çok sinenler ankette . Lütfen oy verin :)

Ayrıca bu isimlerden başka istediğim özelliklerde öneriniz varsa da alırım :) şimdiden teşekkürler :))
GÜLCE, YAREN, ŞİFA bu ara beğendiğim kız isimlerinden ayrıca ZEYNEP isminide çok severim ZEYNEP ELA kulağa hoş geliyor sanki.

Formda başlığı gördüm bir gireyim de Ela diye örnek vereyim dedim. Çünkü ben çocukluktan beri kızım olursa ismini hep Ela koymak isterdim. Birde ne göreyim Ela ismi seçenek olarak karşımda:-) Bence Ela tek isim olarak daha hoş..

Formda başlığı gördüm bir gireyim de Ela diye örnek vereyim dedim. Çünkü ben çocukluktan beri kızım olursa ismini hep Ela koymak isterdim. Birde ne göreyim Ela ismi seçenek olarak karşımda:-) Bence Ela tek isim olarak daha hoş..
Ah canım ne kadar katılıyorum sana . Ela tek başına mükemmel bı isim . Ama babamız yanına mutlaka anlamlı bı isim istiyor. Bulamıyoruz :KK43:((

Teşekkür ederim . Bu şekilde hiç aklıma gelmemişti :) ela Asel çok az oy aldı ona da şaşırdım fena değildi aslında ama :)
Aynen az oy almış ama belli olmaz daha oylamalar devam ediyor :) Sizin içinize hangisi siniyorsa o en güzelidir... Allah sağlıklı, mutlu bir evlat nasip etsin inşallah kaderi güzel olur:anneadayı::KK200:

X