Kızçelerim yardım edin :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ByKugukrdeln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
48
5
Kızlar daha önce de burda konu açtım sizinle konuşunca iyi geliyor. Ben uzun ilişki sonrası ayrılık yaşadım. Eski sevgilim emin değildi ama. Ayrılmak istiyordu ama ayrılmadı en sonunda ben bitirdim çünkü bu süreç uzadı ve yoruldum. Pişman olur mu emin olmadan ayrılan erkekler? Aramızda ki bağ çok güzeldi nasıl böyle olduk bilmiyorum . Adam bi beş günlük dubaiye tatile gitti arkadaşının iş görüşmesi vs vardı aynı zamanda böyle davranmaya başladı. İlişki ve evlilik ona göre değilmiş,ömür boyu hep turist gibi yaşamak istiyormuş böyle ciddi sorumluluk isteyen işlere kalkışmak istemiyormuş gibi şeyler dedi. Bu arada inançlı birisi ve çok etkilenir herşeyden. Bu kafaya girdi ve çıkmadı en sonunda ayrıldık. Bu arada ben ayrılınca çok kızdı bana. Emin değildi yani. Geldi yüzüme karşı demek bu kadar meraklıymışsın ayrılmaya gibi şeyler dedi ve gitti. Ben birşey diyemedim çünkü yerimde kim olsa aynısını yapardı.

Kızlar daha önce de burda konu açtım sizinle konuşunca iyi geliyor. Ben uzun ilişki sonrası ayrılık yaşadım. Eski sevgilim emin değildi ama. Ayrılmak istiyordu ama ayrılmadı en sonunda ben bitirdim çünkü bu süreç uzadı ve yoruldum. Pişman olur mu emin olmadan ayrılan erkekler? Aramızda ki bağ çok güzeldi nasıl böyle olduk bilmiyorum . Adam bi beş günlük dubaiye tatile gitti arkadaşının iş görüşmesi vs vardı aynı zamanda böyle davranmaya başladı. İlişki ve evlilik ona göre değilmiş,ömür boyu hep turist gibi yaşamak istiyormuş böyle ciddi sorumluluk isteyen işlere kalkışmak istemiyormuş gibi şeyler dedi. Bu arada inançlı birisi ve çok etkilenir herşeyden. Bu kafaya girdi ve çıkmadı en sonunda ayrıldık. Bu arada ben ayrılınca çok kızdı bana. Emin değildi yani. Geldi yüzüme karşı demek bu kadar meraklıymışsın ayrılmaya gibi şeyler dedi ve gitti. Ben birşey diyemedim çünkü yerimde kim olsa aynısını yapardı.

Sen bırakınca hazmedememiştir, sevdiğinden falan değil. Seven erkek beraber olmak ister. 5 günde bambaşka biri olmaz zaten öyle biriydi de su yüzüne çıktı gerçek düşünceleri. Zaman değerli ayrılmakla iyi yapmışsın.

Kendisinin ayrılmaya cesareti yokmuş sizi buna zorlamış. Şimdide sizi suçlu psikolojisine sokmaya çalışıyor. Ne istediğini bilmeyen biri... önünüze bakın.
Evet ama ben ona daha ilk an bu duyduklarımın karşısında peki ozaman kendine iyi bak dedim o ise benim gitmeme izin vermedi yani hiç oralı olmadı. Bu süreç onun yüzünden uzadı yoksa ben zaten bitmesin diye yalvarmadım ama o bitirmedi. Ama dediğiniz gibi de olabiilir hiç bilmiyorum

Pişman olsa ne fark edecek..
Zaten evlilik gibi bir gayesi de yokmuş.
Şimdi turist gibi yaşasın o vakit.
Bize ne sorduğunu cozemedim ben ?
Ayrıca inançlı değil kolay ikna edilebilen çabuk etkilenen bir yapısı varmış.İnanc daha farkli bir durum bir öğreti..

Pişman olsa ne fark edecek..
Zaten evlilik gibi bir gayesi de yokmuş.
Şimdi turist gibi yaşadın o vakit.
Bize ne sorduğunu cozemedim ben ?
Ayrıca inançlı değil kolay ikna edilebilen çabuk etkilenen bir yapısı varmış.İnanc daha farkli bir durum bir öğreti..
Pişman olur mu bu yaptıklarından dolayı diye sormak istedim. Bazen erkekler bu kafa yapısına girebiliyormuş sanırım. Evliliğin özgürlüklerini kısıtlayacaklarını düşünüyorlar galiba. Yani çok saçma şeyler yaptı acaba pişmanlık çeker mi diye fikirr almak istedim

Pişman olur mu bu yaptıklarından dolayı diye sormak istedim. Bazen erkekler bu kafa yapısına girebiliyormuş sanırım. Evliliğin özgürlüklerini kısıtlayacaklarını düşünüyorlar galiba. Yani çok saçma şeyler yaptı acaba pişmanlık çeker mi diye fikirr almak istedim
Çekse donecekmisin ?
Dönmeyeceksen dusunme derim ben .
Bu kadar kolay etkilenen bir adam sürekli kv'nin fikirleriyle ve ağzıyla konuşur. Evlenirseniz çok çektirir sana..

Dubai de gözü acilmis onun, ne yasadiysa evlilik falan dusuncesi fazla gelmis, arkadas gezeyim tozayim, her gittigim yerde baska bi hatunla 3 gun takilayim istemis, turist gibi yasamaktan kasti o
İşte o yüzden inançlı dedim çünkü zina yapacak biri değil evet gezer tozar sever bunları ama bunca yıldır tanırım kendisini. Ha eğer farklı tanıdıysam bilemem tabi

bu arada benim böyle çok az flört ettiğim biri vardı
aynen bu şekil dedi bana
ben de ayrıldım zaten pek bir şey yaşamamıştık ama öyle kaldı instagramımda
adam hala geziyor valla zerre pişman olduğunu sanmıyorum :)
keza ben de evlendim çocuk yaptım ve en çok istediğim şeyleri gerçekleştirdim ben de hiç pişman olmadım
ama ikimiz böyle zoraki evlenseydik ikimiz de pişman olmuştuk buna eminim.

bu arada benim böyle çok az flört ettiğim biri vardı
aynen bu şekil dedi bana
ben de ayrıldım zaten pek bir şey yaşamamıştık ama öyle kaldı instagramımda
adam hala geziyor valla zerre pişman olduğunu sanmıyorum :)
keza ben de evlendim çocuk yaptım ve en çok istediğim şeyleri gerçekleştirdim ben de hiç pişman olmadım
ama ikimiz böyle zoraki evlenseydik ikimiz de pişman olmuştuk buna eminim.
Biz yıllardır beraberiz ve ciddi bi boyutta idi ilişkimiz. Ve bu böyle birisi değildi yani oraya bi gitti öyle oldu. Başka bir şey görse bu sefer öyle olur. Bir şeyden etkilenince ona dönüşüyor

Biz yıllardır beraberiz ve ciddi bi boyutta idi ilişkimiz. Ve bu böyle birisi değildi yani oraya bi gitti öyle oldu. Başka bir şey görse bu sefer öyle olur. Bir şeyden etkilenince ona dönüşüyor
e o zaman daha daha kötü
ne istediğini bilmeyen bi tip
ilerde evleneceksin çocuğun olacak
adamın çevresinde yeni iki bekar erkek geldi mi haydaaaaa al sana tekrar bekar olmak isteyen bir erkek
böyle bir adamın ipiyle kuyuya inilir mi

Ayrılmakla iyi etmişsiniz.
Sizi seviyormuş ama "o kadar da değil". Yani sizi seviyor ve kaybettiğine üzülüyor ama hayat tarzını değiştirmeye yetecek kadar da sevmiyor. Rahatını ve huzurunu bozduğunuz için sizi suçlaması çok normal. Siz dokunmasanız daha kaç yıl aynı şekilde takılmaya devam edecektiniz ve şikayet etmeyecekti.
Onu kötü bir insan gibi düşünmeyin. Hayattan beklentileriniz farklıymış. İntikam vb. geçiniz. Herkes kendi istediği yola gitsin. Uzun yıllar ben de aynı evlilikten uzak kafadaydım o yüzden çok iyi anlayabiliyorum o kişiyi de. Bir türlü rahatını bozup ayrılıp acı çekmek istemez ama evlenip bir dünya sorumluluğu da almak istemez. O fikrini değiştirecek kişi siz değilmişsiniz. Eğer olsaydınız bunu bilirdiniz ve "kaç yılım gitti" vb cümleler kurmazdınız.
Güçlü olun ve size duygu sömürüsü yaparsa bunları yemeyin :) Elbette size geri dönmek ve rahatını geri kazanmak isteyecektir. Bu sizinle aynı yolu seçtiği yani evlenmek istediği vb anlamına gelmiyor. Siz de "pişman oldu" sanacaksınız ama alakası yok. Sadece eskiyi özlüyor ve alışkanlıklarını devam ettirmek istiyor hepsi bu.
Gerçi istisnalar da var. "Yapamıyorum ben sensiz, yokluğunda anladım bunu, tamam evlenelim" der mi? Bunun için yaklaşık 1-2 ay beklemeniz lazım. Çok düşük ihtimal. Belki de bu süreçte siz de onunla aynı şeyleri hissettiğinizi anlarsınız. Belki yokluktan ya da daha iyisinin varlığını bilmediğiniz için o kişiyle beraberdiniz? Belki o kadar uygun değildiniz. Belki üstünüzden yük kalkacak :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X