Kızçelerim yardımınız lazım

2kediannesi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
244
66
30
Regl me daha 9 gün var.
Annelerimiz ve anne adaylarımız, ilk belirtilerinizi yazar mısınız lütfen. Şimdiden çok teşekkürler 🥲❤️

Benim de 10 gün var :KK43: şimdiden ara sıra kasık ağrısı (psikolojik değilse) bir de ben tatlı hastasıyım özellikle regl sonlarında koca bir waffle yerim ama bu ay hiç tatlı istemiyor canım (bir önceki kalbi duran gebeliğimde de canım hiç tatlı çekmemişti) :)

Benim de 10 gün var :KK43: şimdiden ara sıra kasık ağrısı (psikolojik değilse) bir de ben tatlı hastasıyım özellikle regl sonlarında koca bir waffle yerim ama bu ay hiç tatlı istemiyor canım (bir önceki kalbi duran gebeliğimde de canım hiç tatlı çekmemişti) :)
Ay inşallah vardır. Bende kaşık batması göğüs ağrısı yanlardan başlayıp göğüs altına kadar. Sanki süt bezleri şişmiş gibi. Yumurtlamadan 2 gün sonra başladı. Karın ağrım var kısa süreli 🥲 inşallah bizimledir bebeğimiz 🥲🥹

Belirti beklemeyin :)
İlk belirtiler genellikle hamileliği öğrendikten sonra ortaya çıkan şeyler oluyor. Öncesinde hissedilir bir şey olmuyor.

Benimde adetime 10 gün var belirti arıyorum ama yok yaşadığım belirtilerle de kendimi kandırmak istemiyorum

Hiç belirtim yoktu aslında sadece bir hafta varken falan doktora gitmiştim kontrole doktor akıntı artışından şüphelenip gebelik testi ver demişti kan alma saati geçti diye verememiştim ciddiye de almamıştım öylesine istedi sanmıştım. Aynı regl olacak gibiydim çünkü reglim gümbür gümbür geliyorum ben diyordu. Hep erkenden test yapan ben 3 gün gecikme sonucu arkadaş baskısıyla test yaptım ve pozitif gördüm. Mide bulantısı vs çok geç başladı bende bebek nerdeyse 2 aylıkken ilk belirtim regl gecikmesi oldu o yüzden

X