Saç Rengi ve Saç Boyama kizil renk saclarim (resimli)

mydecember

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
309
127
merhaba arkadaslar elde ettigim kizil renginin tarifini veriyorum.

nevacolor,selective,koleston perfect,igora,majirel, cesitli markalarda kizil rengi kullandim ama hepsi akiyordu basa cikamiyordum. bazi boyalar 1 haftada bazilari 3 haftada eski haline geliyordu ve kizilda dip boya diye bir sey yok tamamen boyamak zorundasiniz.bu yuzden saclarim cok asiri yipranmisti.

ben de en son kalici cozumu buldum.

saclarimi,bildigimiz mavi oryelle,en fazla 10 dakka tutacak sekilde bir hafta aralikla 2 kez boyadim. boyayi bakim yaglariyla islattigim saclarima surdum rengi gayet guzel acildi ve aradaki 1 haftada surekli bakim yaptim. 2. acmamdan sonra jeans color deep red ile boyadim ve inanilmaz canli bir kizil elde ettim.

sari sacin ustune bu rengi uygularsaniz kirmizi olur saciniz,kumral tonlarinda benim sacim gibi olur.

boya bitkisel ve su bazli oldugu icin her hafta boyayabilirsiniz,evet akiyor havlulara bulasiyor ama bir yikamada leke cikar, ayrica bir kac boyamadan sonra renk daha kalici oluyor.

boyamadan sonra 1 senedir yipranan saclarimi uclarindan bir karis kestim,belime gelen saclarim simdi sutyen mesafesinde basta uzuldum ama simdi mutluyum saclarim daha gur ve daha saglikli duruyor.

acacia jeans color zazahanda 15 lira,orjinal jeans color da 50 liraya yakin.bir tup boyayla orta boy saci 3 kere boyayabilirsiniz cok bereketli.

Son düzenleme:
X