Kızılcık Şerbeti

Metehan ile çimen ayrıldı kartolozlardan ay inşallah sevgili olurlar ben çok yakıştırıyorum. Mihri de kıskanır açılır falan. Dizi de azcik düzeltmeler var sanki göz ucuyla bakıyorum bizimkiler izliyor yine 😆

Doga ne yapmaya çalışıyor?
Güya başka bir kadının aldatıldığını bilmesi gerekir diyor.
Asıl.mesele görkem!
Sırf görkem ve fatihiliskisi zarar görsün zor durumlar oluşsun diye.pes doğrusu.
Aldatılan kadınların yanındaysan pembenin durumu ne? Alev eve gelecek diyordun terbiyesiz. Hakikaten yuva yıkmaya çalışıyorlar ben anlam veremiyorum.
Kendisi aldatılan bir kadin, çocuğunu düşürdü üzüntüden neler yaşadı.. buna rağmen alevin yanında.ee pembe ye yapılan ne? Sadece ve sadece görkeme gıcık olduğundan.aldtailan kadınları önemsediği falan yok.numaraci

Metehan ile çimen ayrıldı kartolozlardan ay inşallah sevgili olurlar ben çok yakıştırıyorum. Mihri de kıskanır açılır falan. Dizi de azcik düzeltmeler var sanki göz ucuyla bakıyorum bizimkiler izliyor yine 😆
Şuan bakmıyorum hafta sonu bakarım Metehan neden ayrıldı.

Mihri ile babası fazla gözükmez oldu belki yeni sezonda olmazlar

Asıl.mesele görkem!
Sırf görkem ve fatihiliskisi zarar görsün zor durumlar oluşsun diye.pes doğrusu.
Aldatılan kadınların yanındaysan pembenin durumu ne? Alev eve gelecek diyordun terbiyesiz. Hakikaten yuva yıkmaya çalışıyorlar ben anlam veremiyorum.
Kendisi aldatılan bir kadin, çocuğunu düşürdü üzüntüden neler yaşadı.. buna rağmen alevin yanında.ee pembe ye yapılan ne? Sadece ve sadece görkeme gıcık olduğundan.aldtailan kadınları önemsediği falan yok.numaraci
Doğa karakteri bu sezon çok değişti saplantılı şekilde Fatih Fatih diyor.

Kendiside aldatıldı ama geçen bölüm aleve tam destek veriyordu.

Aslında ilk sezonda da tuhafliklari vardı doğanın mesela fatih ve ailesinin dindar olduğu biliyordu ilk baştan ama onların yanında kiliseye gittim dilek tuttum diyor 🤣 annesi cuma namazına giden Ömer'e şaşırıyor tuhaf karşılıyordu suratları değişiyor pembe dua etmek istese nazar duası mesela ikiside tuhaf şekiller alıyordu sanki hiç görmemişler duymamislar gibi.

Son düzenleme:
Laflarim

Mihri ile babası fazla gözükmez oldu belki yeni sezonda olmazlar

Laflarımı geri aldım çimen dangozu , saftiriği kötü kalplisi saf ayağına yatıyor ama değil birde Gökhan benden nefret edicek belki boşar dedi ya karısına söylediler bakımsız kadın dedi ablasına yanından gittiklerinde ay midem bulandi bu kızdan. Seviyorum diyor 😆🤮 bu kızdan bir buk olmaz 😆😆😆 senin de boynuzların arşa çıkar merak etme değerli sanma kendini adam bitti gitti diyor onun için bu ne diyor ya ben şok.

Laflarim

Laflarımı geri aldım çimen dangozu , saftiriği kötü kalplisi saf ayağına yatıyor ama değil birde Gökhan benden nefret edicek belki boşar dedi ya karısına söylediler bakımsız kadın dedi ablasına yanından gittiklerinde ay midem bulandi bu kızdan. Seviyorum diyor 😆🤮 bu kızdan bir buk olmaz 😆😆😆 senin de boynuzların arşa çıkar merak etme değerli sanma kendini adam bitti gitti diyor onun için bu ne diyor ya ben şok.
Adamın karısı gayet güzeldi bakımlı güler yuzlu o zaman demezler mi ablan bakimli full makyajli onun tabirine göre neden aldatıldı .

Bazen pembeye hak veriyorum diyor yuva yıkıyor bunlar diye haklı kadın tamam başta bilmiyordun evli olduğu ama biliyorsun artık.

Adamın karısı gayet güzeldi bakımlı güler yuzlu o zaman demezler mi ablan bakimli full makyajli onun tabirine göre neden aldatıldı .

Bazen pembeye hak veriyorum diyor yuva yıkıyor bunlar diye haklı kadın tamam başta bilmiyordun evli olduğu ama biliyorsun artık.

Gökhan'ın Babası imam nikahı kıy diyor şok bence kuma olmayı kabul edecek Çimen enayisi dünden razı güya sekuler he alevi kötülerken Alev gibi oldu. 😆😆
Fatih acaba ne zaman amcanla oynaştığını duyunca tiksinirsin Görgodan şu showların onda birini Doğaya yapmadın neymiş erkek milletine ılımlı ve cefakar olmayacaksın. Hiç mutlu olamadığı için asık surat olan Doğa kendi kuyunu kazdın. 😆😆

Gökhan'ın Babası imam nikahı kıy diyor şok bence kuma olmayı kabul edecek Çimen enayisi dünden razı güya sekuler he alevi kötülerken Alev gibi oldu. 😆😆
Fatih acaba ne zaman amcanla oynaştığını duyunca tiksinirsin Görgodan şu showların onda birini Doğaya yapmadın neymiş erkek milletine ılımlı ve cefakar olmayacaksın. Hiç mutlu olamadığı için asık surat olan Doğa kendi kuyunu kazdın. 😆😆
Uuff evet şu fatih dibe cokse artık. Uyuz görkemin ne halt olduğu ortaya çıksa.

Çimen teyzesine çekmiş belli oldu 🤣🤣 kıvılcım geçen bölüm kızı için aklı başında gibi yorumlar yapıyordu Ömerle .

Görkem anca hamile kalırsa ortaya çıkar galiba 🤣

Asıl.mesele görkem!
Biz yuva yıkmaya gelmedik dedi. O zaman amaç ne? Sen aldatıldın, öğrendin. Ne değiştiğini
Yaşlı kadın hevesini aldı. Ben kıskanılmaya gelemem dedi. Ayrıldılar.

Çimen teyzesine çekmiş belli oldu 🤣🤣 kıvılcım geçen bölüm kızı için aklı başında gibi yorumlar yapıyordu Ömerle .

Görkem anca hamile kalırsa ortaya çıkar galiba 🤣

Kesinlikle katılıyorum hamile olmayan çıksın kasıyor diyecekler bu ne ya kreşe dönecek dizi. 😆 Mihri aydınlanma yaşıyor açılcak bakım yapacak falan bomba birşey çıkacak gibi fazla hırslı gördüm dediğini yapabilir. Cimen diziden çıksın ya iğrençleşti artık. Onun hakkında yorum bile yapmayacağım valla. Tek Metehanin ayrılmasına sevindim bu bölüm de. Umutu hiç sevmiyorum bön bön bakıyor ya inşallah boşar Nursema.

Kesinlikle katılıyorum hamile olmayan çıksın kasıyor diyecekler bu ne ya kreşe dönecek dizi. 😆 Mihri aydınlanma yaşıyor açılcak bakım yapacak falan bomba birşey çıkacak gibi fazla hırslı gördüm dediğini yapabilir. Cimen diziden çıksın ya iğrençleşti artık. Onun hakkında yorum bile yapmayacağım valla. Tek Metehanin ayrılmasına sevindim bu bölüm de. Umutu hiç sevmiyorum bön bön bakıyor ya inşallah boşar Nursema.
Şimdi kısa bir sahnesine baktim cimenle doğanın gittigi sahneye,doğa bende aldatildim.anne evine geri dondum diyorda sen tekrar evlendin ama hala barışmak istiyorsun o zaman sen niye barışmak istiyorsun.

Birde doğanin saçlarını ne yapmislar öyle yolunmus tavuk misali 🤣🤣

Allahim cimen bunu nasıl kabul eder.😔ama bu konuyu işlemeleri şu yönden güzel oldu.bir adkadasimi evli bir adam bu şekilde kandırmaya çalışmıştı. Eşimi bosayamam onları yalnız bırakamam, ama seninle imam nikahı kiyalim, sana da yazık edemem diye.
Az daha kabul edecekti.evden kacacakti ,annesine söyledim.benimle küstü ama bence bir hatadan döndü. Simdi ne yapıyor bilmiyorum.artik görüşmüyoruz.ins bir yerlerde mutludur simdi

Çimen ve tesettür 😅😅 ya daha ne kadar sacmalayacaklar derken dahası geliyor. Yuh 😅
Cimeni oyle görünce kalbim duracak gibi oldu..🫢🫢 kıvılcımın yaşadığı şoku hayal bile edemiyorum.bir anne için çok zor..
Allah herkesin evladını korusun

Şimdi kısa bir sahnesine baktim cimenle doğanın gittigi sahneye,doğa bende aldatildim.anne evine geri dondum diyorda sen tekrar evlendin ama hala barışmak istiyorsun o zaman sen niye barışmak istiyorsun.

Birde doğanin saçlarını ne yapmislar öyle yolunmus tavuk misali 🤣🤣

Kızlarrr gördünüz mü bakımsız dediği kadına dönüşümünü izleyeceğiz ee çimen yargıladığın her insanın hayatını yaşayacaksın bakalım oldukça güzel kadındı o bu arada çimene hiç yakışmamış yakışan var yakışmayan var.
Doğa zaten başka dünya da senarist kadını robota çevirdi etkisiz eleman gibi birşey bu üstüne yorum bile yapılmaz. Bence Mihri açılacak Çimen kapandı 😆 kartlar yeniden dağıtılıyor. 😆

X