Kızılcık Şerbeti

Umut ve nursema ayrılmaz gibime geliyor diziden umut gitse bile nursema kalır diye düşünüyorum

ay umuttan bir tık bıkmış olabilirim 😂 kızı işinden ayırıyordu en son. ayy gitsin artık ya nursemaya yeni biri gelsin tripli erkek hiç çekilmiyor
Rüzgarla olacak gibi duruyor eğer umut ve nursema ayrılırsa

Umut çiftçi olacakmış sebze,meyve yetistirecekmis nursemaya bana güven diyor en son güvendi arabası ve altinlari satıp hapisi boyladi 🤣🤣

• Komik
Reactions: Jou
TAbiiiii amaaa doğayı şimdi kaybetti artik çok geç
Fatih salağı sanıyor ki Görkem eğlenceli, kafasına buyruk, güçlü bir kadın. Halbuki Görkem bencil, sahtekar, iki yüzlü bir kadın. Kök söktürecek Pembe’ye.
Kesinlikle. Ve çok iyi oldu cidden birakacaktim artık diziyi iki yüzlü yalancıların kazanması dizide olsa da çekilmiyor 😅
Bende takip ettiğim dizileri tek tek bırakıyorum. İyi başlıyorlar ama bir zaman sonra ipe sarıyor

Fatih salağı sanıyor ki Görkem eğlenceli, kafasına buyruk, güçlü bir kadın. Halbuki Görkem bencil, sahtekar, iki yüzlü bir kadın. Kök söktürecek Pembe’ye.

Bende takip ettiğim dizileri tek tek bırakıyorum. İyi başlıyorlar ama bir zaman sonra ipe sarıyor
Evett yaaa doğa gene sustu bazi seylerii

Aaaaa kızzz diziler izlediğini bilmiyordumm bilsem çagırırdımmm bahar topiğide actım izliyosan orayada ugra🤣
Bahar izlemiyorum ama bu görkem var ya ne tıp ya fena izliyorum

Yazık en akli başında kadın Sönmez hanım

• Kızgınım
Reactions: Jou
X