Kızılcık Şerbeti

Doğayı çok güzel toparladılar yalnız senaristler söz dinlemeye başlamışlar taze kan gibi geldi yaaa şu CEO 😂😂 aralarında ki kimyaa cidden müko Fatihle ne kadar uyumsuz olduğunu kez ve kez anladım. 😂😂
Benimde bu bölümde en sevdiğim şey Doğa’nın kendini toparlaması oldu. Meğer Fatih’in yanında kalmak onu toksik hale getiriyormuş. Ceo’ya bayıldım ben. Yakışıklı, gayet kibar, zarif birine benziyor. Yani karşılarına senin kardeşin olabilirim diye birini yaka paça çıkarabilirdi. Ama gayet nazik bir biçimde dinledi. İnşAllah Doğa ile mutlu bir çift olurlar. Herkes hak ettiğini bulur.
Görkem ve Pembe çok ilgimi çekmedi. Yesinler birbirini. Pembe kaosla beslenen bir kadın. Tam kendi kalemine göre bir gelin buldu.

Benimde bu bölümde en sevdiğim şey Doğa’nın kendini toparlaması oldu. Meğer Fatih’in yanında kalmak onu toksik hale getiriyormuş. Ceo’ya bayıldım ben. Yakışıklı, gayet kibar, zarif birine benziyor. Yani karşılarına senin kardeşin olabilirim diye birini yaka paça çıkarabilirdi. Ama gayet nazik bir biçimde dinledi. İnşAllah Doğa ile mutlu bir çift olurlar. Herkes hak ettiğini bulur.
Görkem ve Pembe çok ilgimi çekmedi. Yesinler birbirini. Pembe kaosla beslenen bir kadın. Tam kendi kalemine göre bir gelin buldu.

Evet Doğa mutlu olursa keyifli izleriz yani kimi kimi yerse yesin diyorum izlemeyi bırakmıştım başladım tekrar kız gülebiliyormuş ya gülüyormuş Gorkem hanım da sen mutlu edememişsin diyordu 😂 Çimene zaten vaktimi bile harcamam üzülmüyorum. Babası ne kadar cringe ya kıvılcım ne bulmuş bu adam da birde 50lere gelmiş kıvılcım oruç şu bu herşeye ne kadar garip davranıyor ya pes.. Sanırsın doğma büyüme Londralı.
Pembe kaostan ziyade kendi yönetebileceği insanları seviyor Nilay ile anlaşıyor mesela birde kapalı olcak tabi eve düşen Görkemli yıldırım var. 😂

• Beğen
Reactions: Jou

Evet Doğa mutlu olursa keyifli izleriz yani kimi kimi yerse yesin diyorum izlemeyi bırakmıştım başladım tekrar kız gülebiliyormuş ya gülüyormuş Gorkem hanım da sen mutlu edememişsin diyordu 😂 Çimene zaten vaktimi bile harcamam üzülmüyorum. Babası ne kadar cringe ya kıvılcım ne bulmuş bu adam da birde 50lere gelmiş kıvılcım oruç şu bu herşeye ne kadar garip davranıyor ya pes.. Sanırsın doğma büyüme Londralı.
Pembe kaostan ziyade kendi yönetebileceği insanları seviyor Nilay ile anlaşıyor mesela birde kapalı olcak tabi eve düşen Görkemli yıldırım var. 😂

Mesaj tekrarı

• Beğen
Evet Gama ben de gerilim izlemekten sıkıldım artık. İzlediğim pek çok diziyi de bu yüzden bıraktım.
Çimen tam bir gerzek. Gökhan onu düğüne bile götürmeye tenezzül etmedi. Boşandığı halde saklıyor. Çimen daha ne kadar bunlara katlanacak merak ediyorum.
Görkem’le Fatih’in evliliği nasıl olacak hiç bilmiyorum. 🤷🏻‍♀️

Evet Gama ben de gerilim izlemekten sıkıldım artık. İzlediğim pek çok diziyi de bu yüzden bıraktım.
Çimen tam bir gerzek. Gökhan onu düğüne bile götürmeye tenezzül etmedi. Boşandığı halde saklıyor. Çimen daha ne kadar bunlara katlanacak merak ediyorum.
Görkem’le Fatih’in evliliği nasıl olacak hiç bilmiyorum. 🤷🏻‍♀️

Şuan izlencek moda geldi gibi ama şu Ömer Görkem olayini yazmamaları gerekirdi nedense hep hamile kalicakmiş gibi geliyordu. Susması çok iğrenç bir insan neden saklar ya..
Gökhan zaten babası zoruyla evlendi bir kaçamak nelere mal oldu dedi 🤨 tam bir yobaz tam bir odun Çimenin yanlış seçimleri işte oda kartolozlara bakmasın.
Bence Fatih yuvamı dağıtma abartıyosun falan diyecek annesine bir darbe de ordan yer. Fatih statü gereği Doğayı ciddiye almıyordu baskılıyodu ama Görkemle eşitler falan onu çok baskılayamaz da davul bile dengi dengine dedi Görkem zaten. Fatih maganda ama Gorkemde maganda aynı zamanda onun kalemi parmağında oynatır. 😂

• Beğen
Yalnız Ömer ile görkem arasında ki ilişki nasıl ortaya çıkacak ikisi biliyor sadece hamile olsa şimdiye ortaya çıkardı diye düşünüyorum, Ömer bu seferde görkeme aşık olurmuş kötü adam olurmuş 🤣🤣

Koşun kızlar. Yeni fragman çıkmış 💃🏻💃🏻 Pembe tabii ki Görkem’i Fatih’e şikayet ediyor. Fatih’te “sen istedin Görkem’i” diyor.

Koşun kızlar. Yeni fragman çıkmış 💃🏻💃🏻 Pembe tabii ki Görkem’i Fatih’e şikayet ediyor. Fatih’te “sen istedin Görkem’i” diyor.

AHahahahaha geldi olayy asıl bukadar çabuk olacağını düşünmedim ya uzun sürer maceralı yaparlar sandım fatih te iyi dedi demekki hala doğayı seviyordu fatihte doğaya nasıl bakıyor ama hala var duyguları

Nursemaninda mi duygulari var rüzgara karşı acaba

Görkem kesin Cemre’nin odasını kendine giyinme odası yapmak isteyecek 🤣

Yeni fragman çıkmış görkem sarhoş olmuş aile şokta 🤣

Umut nursema yi aldatıyor yani boşanma olacağı belliydi ama aldatma olmasaydı daha iyi olurdu illa bir aldatma sahnesi yayinlanacak

X