Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

sagol şekerim cok yardımci oldun..peki platin sarısını ayne marka mi kulandin?nr.neydi?saclarım uzun 2 kutu küllü kumral alsam yeter sanırım platin yarım kutu karıştırsam yeter mi sence?

Tşkkürler cnm bende tam marka ismi sorcaktım süpersinnn :eek:

önce bi rengini akıtıyım sonra bunu boyarım o zmn küllü renkler kızılı kapatırmş hem ii sonuc cıkar umarım :hulya:

[Amelieeee

yaaa küllü kumral saç rengine bayıldımmmmm benim istedigim renkte buu
şu anki saçım kızıl üstüne koyu kestanee bende boyasam tutarmı acaba öyle cok sevdim onuu istiorum benn :pa.s.

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
bi kaç kere küllü kumral boyadığımda ulaştım bu renge,inatla ve sabırla kaydirigubbakcemile3

sagol şekerim cok yardımci oldun..peki platin sarısını ayne marka mi kulandin?nr.neydi?saclarım uzun 2 kutu küllü kumral alsam yeter sanırım platin yarım kutu karıştırsam yeter mi sence?

bu voilanın içinde 2 kutu boya vardı ben aldığımda.bu şekilde bulursan öyle al hemde ekonomik oluyo canım.
platini sadece tüp olarak almıştım ben bu şekilde.yarısından biraz daha fazla karıştırırsın
thumber.aspx

valla harikasın denicam bakalım...en son sacç rengini bayildım tam istedim gibi olmuş.umarım banada ayne olur..peki şu marka sacina parlaklık verir mi?bir arkadaşim Palette kulandı mükkemel bir parlaklık verdi.Şu Deluxe serisi.

valla harikasın denicam bakalım...en son sacç rengini bayildım tam istedim gibi olmuş.umarım banada ayne olur..peki şu marka sacina parlaklık verir mi?bir arkadaşim Palette kulandı mükkemel bir parlaklık verdi.Şu Deluxe serisi.

palette hakkında bi fikrim yok canım,benim saçımı yıpratmıştı ama kişiden kişiye değişir. yerimseniben

kız mügüş naptın saçına ben görmedim:KK43:

kızıldan kurtuldum kız resimleri ekledim görmüymusun :1ninca:

gördüm yavru fıstık gibi olmuşsun bende şu an bakırlaştım gibi senin 2. resim gibi boya akıyo artık. ben de böle mi yapsam ne ama ben küllü kumaralla boyadığımda 7.01 di yanlış mı boyamışım aceba

Bende bunu kullanıyorum voila 7.01 küllü kumral canım 7.01 işte aynısı kaydirigubbakcemile5
voila_7_01.jpg
[/QUOTE]

bende olmadı işte bu bende bundan aldıydım 2 tüp vardı içinde ama cila gibi daha çok parlattı saçımı neyse denerim yine ama 2 kez boyayıp 3. de platin sarıyla denemek lazım demek ki

bende olmadı işte bu bende bundan aldıydım 2 tüp vardı içinde ama cila gibi daha çok parlattı saçımı neyse denerim yine ama 2 kez boyayıp 3. de platin sarıyla denemek lazım demek ki

bende 2 kere boyadım canım,ancak renk oturdu zaten.2-3 ayımı aldı yani bu renge ulaşmak.
Daha sonra içine platin sarı katıp boyadım.

ğer bundan sıkılırsan mutlaka o renge dön harika tenine gitmiş çok doğal ama o kadar da havalı bi renk malzeme güzel olunca tabi ne yapsan yakışır:)

kuaförümle konuştum boyayı akıtıp koyu kahve boyayacak, saha sonra çikolata kahve fln sitiyorum, özllikel yazın bronz tene süper bence ama önce şu kızıllıklar gitsin.
havalar hala soğuk istanbulda, bahar yüzünü gösterinceye kadar bekleyeceğim. :)

hadi bakalm cnm hallettine sevindimm serditaa :)

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ya bu voilada bi kutuda 2 tane varmış ya hala devam ediomu acebaaaakaydirigubbakcemile2

X