Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

benim bildiğim kızılı küllü renkler kapatır....

Evet kesinlikle katılıyorum.Hele benim gibi saçınız resmen kırmızı ise yani o kadar yogun bir kızıllık var ise hiç düşünmeden gereksiz yere sacınızı kestirmeden küllü kumral deneyin ve sonucu görün.Ben denedim cok memnunum.:hooray:

arkadaşlar koleston koyu kahve ile kumralı karıştırıp uyguladığınızda kızıl yansıması çok az olan ama koyu bir remk elde edersiniz. ben kızılın üstüne evde bunları uyguladım, altta röfle vardı. sonra gidip tekrar oryalle saçlarımı açtırıp kumral üstüne sarı balyaj yaptırdım. tek bir tel bile kopmadı. beş altı ay sonra tam röfle yaptırdım ve saçlarım sarıydı. kuaför çok önemli para da :-)

arkadaslar bakır yansımalı saclarıda kapatırmı küllü renkler.küllü kumral yapsam koyu mu olur sacım=(

kızıl büyüye boyalı saçlarımı kışkırtıcı kahveye boyayacağım bugün. nasıl olur sizce?
ben kumralım ve kızıl bana yakışmadı hiçç

kızıl büyüye boyalı saçlarımı kışkırtıcı kahveye boyayacağım bugün. nasıl olur sizce?
ben kumralım ve kızıl bana yakışmadı hiçç

cnm kapatmaz kışkırtıcı kahve bende aşk alevi saçlarımın üstüne ışıltılı kahve yapmştm iğrenç olmuştu.dipleri yani kendi rengi sarı gibi aşağılar kızıl berbat bişy oldu.daha koyu bi kahve boyaman lazım ancak o kapatır. kaydirigubbakcemile3

kızılı için en iyisi kahve tonları bayağı kapatıyor benim kızıl rengimi bir boyamada kapattı.birkaç ay sonra sarı yapacağım

kızılı için en iyisi kahve tonları bayağı kapatıyor benim kızıl rengimi bir boyamada kapattı.birkaç ay sonra sarı yapacağım

bakalım.. ben az önce gördüm beyaz sabun kıtıyormuş, kızllarımı akıtmaya çalışıcam.
=):gitme:

uzun yıllar aşk alevi rengi kullandım sonra sıkıldım saçımı kahverengiye döndürmek istedim bu seferde gittim koleston açık kahveye boyadım saçım kızıllı siyah oldu eyvahedigeldismile 6 ay kullandım sonra bi kendim açıçı almaya gittiğimde kadın bana bi kuaför önerdi saçın rengarenk olur kopar dedi gözümü korkuttu gittim saçımı boyatmaya kadın ilk oryal yaptıgında diplerim sarı altları kızıl oldu eyvahedigeldismile sonra gene oryalledi bu sefer turuncumsu oldu. açık karamele boyadı. 50 lira aldı yıpranık bir saçım oldu birde bana alix avien kullandı kulladıkça saçlarım yıprandıohaoldumsmile. 7 ay da karamel kullandım. sonra başka bir kuaför gel saç siliciyle açalım dedi on dk bekleticem dediği saç siliciyi 70 dk saçımda tuttu saçım alacabulaca oldu. igora 10.3 le 11 karıştırdım 30 luk ve 40 lık oksidan kullandım dedi. sonuç:160 tl acık karamel.

Son düzenleme:
uuf ya ne lanet bi renkmiş demeye basladım kızılaa oysakii 2 sene önce yine kullanıp koyu renge dönmüştüm ama siyahla kapatmştm şimdi siyahla kapatmak istemiorum neva color koyu kestane aldımm şimdi altlar kızıl hiç istedigim gibi olmadıı 2 3 gün sonra yine bi renge boyucam ama hangi renge karar veremedmmmm off mafoldumben

uuf ya ne lanet bi renkmiş demeye basladım kızılaa oysakii 2 sene önce yine kullanıp koyu renge dönmüştüm ama siyahla kapatmştm şimdi siyahla kapatmak istemiorum neva color koyu kestane aldımm şimdi altlar kızıl hiç istedigim gibi olmadıı 2 3 gün sonra yine bi renge boyucam ama hangi renge karar veremedmmmm off mafoldumben

nefret ettim ben de kuaföre gittim bugün. kızıldan oryal olmadan kurtulunmaz dedi.
şu an muallaktayım. çok boyadım saçlarımı ama hiç oryal yaptırmadım. zararlı ya çok. korkuyorum.eyvahedigeldismile

serditaa cnm sen kızıldan açık rengemi dönmeye çalışıosun ben koyuya bile dönemiorum ya sinir oldum :KK43: off yrn çikolata kahvesi alıp bi boyuyum diorum siah kesinlikle istemiyorum cünkü :sinifsinif:

cnm sakın oryal yaptırma ya :/ yeterince yıprandı saçımız kızıllaa koyu bi renkle kapatabilirsen kapat bence ben doal saçıma dönmeye çalışıcam senelerdir boyuorum sıkıldım valla hem bütçeye yazık yauvv opuyorumnanaktan

cnm sakın oryal yaptırma ya :/ yeterince yıprandı saçımız kızıllaa koyu bi renkle kapatabilirsen kapat bence ben doal saçıma dönmeye çalışıcam senelerdir boyuorum sıkıldım valla hem bütçeye yazık yauvv opuyorumnanaktan

ben de bakındım l'oreal 6.1 küllü kumralı var. son çarem o :)

serditaa cnm sen kızıldan açık rengemi dönmeye çalışıosun ben koyuya bile dönemiorum ya sinir oldum :KK43: off yrn çikolata kahvesi alıp bi boyuyum diorum siah kesinlikle istemiyorum cünkü :sinifsinif:
yok koyuya. benim şu an kahve çoğublukta bi kızıl işte. güneşte kızıl parlıyo. normal ortamda kahve. en kötü ihtimal öyle idare edicem. küllü kumral tutmassa boya silicilere başvurucam. oryal yaptırmicam. asit varmış içinde . en kötü ihtimal bırakırım uzar. onla mı uğraşıcam?. kuaförer işin kolayına kaçıyolar basıyolar oryali. onu yaptıktan sonra ben evde de yaparım. kızdım şimdi :eek:lmaz:

kızıl boyayı saçtan akıtmak için boya yapacagın güne kadar sabunla yıka sonrada koleston KÜLLÜ KUMRAL 5.0 galiba

Canim bende kuaföre gittim saclarım siyahtı(kuaför yalniş boyadı)bir süre sonra gene gittim ve saçlarımı açti,bende kırmızılık istemiyorum dedim halde başima geldi-saclarım şimdi kiremit rengi bir hal aldi baia kırmızılık var ve nefret ediyorum.Ne olur bana bir yardım et ne yapabilirim?Şu sabun neymiş?Nasil akıtırm bu kırmızıyi ben küllü kumral istiyorum acaba tutar mi eve boyansam?Artık kuaförlerden hiç güvenmiyorum lütfen yardımmm.

ben de bakındım l'oreal 6.1 küllü kumralı var. son çarem o :)

şekerim o renk şu anki saçının açık tonu degilmi :/ yani kahve kızıl karışımı dedinde yanlş anlamş olabilirim rengi :KK70: eger öyleyse ya tutmazsa küllü kumral :KK43: dedigin gibii kuaförler birazda fazla para almak derdindeler belkide oryalsiz halledicektir o işi ama işine gelmemiştr:KK70:

üf ben napıcam hala bilmiorum valla koyu kestane yaptım koyu oldu baya bi çikolata kahve istiorum ama tutucakmı emin degilimmm akannehir

Canim bende kuaföre gittim saclarım siyahtı(kuaför yalniş boyadı)bir süre sonra gene gittim ve saçlarımı açti,bende kırmızılık istemiyorum dedim halde başima geldi-saclarım şimdi kiremit rengi bir hal aldi baia kırmızılık var ve nefret ediyorum.Ne olur bana bir yardım et ne yapabilirim?Şu sabun neymiş?Nasil akıtırm bu kırmızıyi ben küllü kumral istiyorum acaba tutar mi eve boyansam?Artık kuaförlerden hiç güvenmiyorum lütfen yardımmm.

cnm sabun bildiğim kadarıyla beyaz kalıp sabunu bende onla bi süre yıkamıştm ama etkisini hatırlamıorm :/

kuaföre sormuştum sabun akıtırmı diye yok öyle bişey dedi ama forumdaki bayanlar sabunla akıtılır kanısındalar dogru olabilirde bende bugn tekrar sabunla yıkamaya başlıcam saçlarımı

ay link veremiyorum ama zederdi die bi arkadaş beyaz sabun mucizesi olarak konu açmş aratırsan bulup ordan bilgi edinebilirsin sanırım :) link veremiyorumda o yüzden böyle anlatmak zorunda kaldım :KK70:

umarım işimize yarar beyaz hacı şakir sabunuymuş :)

lale_devri isimli arkadaşın yazısından alıntı zemuszemus

arkadaşlarr saç rengini akıtmak istynlere duyrulurr..en doğal yolu: bir yumurtaa sarısını bir yemek kaşığı dalin bebk şampuanıı ile karıştrıp saçınızn uçlarınaa diplerine değirmeden sürün (dalin yoksa kullandığınızz şampuanlada yapabilrsinzz önemli olan yumurta zaten :KK70: ) 15_20 dk bekletip durulayınn.bol şampuanla yıkadıktan sonraa yumurta kokusu falan kalmıoo saçtaa hiç bir şeklde.saçınızı duruladığınzz yerde boyanın aktığını görebilceksinzz.üstelkk saçlarr bu bakımdan sonra yumuşuyorr.kırıklarada iiyi gelen bir yöntem denemk isteyenlere

güzel bi yöntemmiş aslnda :KK70:

X