Kızım erkek olmak istiyormuş acil yardım..deliricem

Mesela hermafroditlerde doğuştan iki cinse ait üreme organları bulunuyor. Translarda bu durum yok. Trans kadınların çoğu penisiyle de gayet mutlu. Penis gidince seksten zevk alamıyorlar zaten. Sakalıyla malafatıyla ben kadınım ve lezbiyenim diye gezen trans var. Beyana göre, hisse göre cinsiyet belirleniyor. Hermafroditlikteki doğuştan gelen anatomik bir durum. Anomali.

yani çift cinsiyetliler de var
sorun nerde

hermafroditleri de mi duymadınız
Sadece bazı basit yapılı hayvanlarda gözlenen bir özelliktir. İnsan gibi gelişmiş memelilerde görülmez. Evet her iki üreme organına da sahip insanlar var bu şekilde dünyaya geliyorlar ama onların çok küçük yaşlarda yaklaşık 2 yaşına kadar ameliyati gerçekleştiriliyor.

yani çift cinsiyetliler de var
sorun nerde
Evet çift cinsiyetliler çok nadir olarak var ve bu kişilere hangi cinsiyete yakınsa ona dönüşebilmesi için ameliyat yapılıyor. Transların üreme organlarında sorun yok. Konu sahibinin kızı çift cinsiyetli değil. Burda asıl sorun cinsiyet değiştirmeye calısan birinin asla bunu değiştiremeyecek olması. Bunu yapamadıkça daha çok acı cekmesi. Cocuk yasta insanlara hormon ilaçları verilmesi, organlarının kesilmesi ve mutanta dönüştürülmeleri ve tüm bunların geri dönüşsüz olması.

Siz beni anlamadinizzzz ya da ben yanlis anlattim.
Ruzgar erkoclar kadindi trans birey oldu ama kadinlardan hoslaniyor. Trans kadinlarin cogu kadinlardan hoslaniypr. Erkek olandan hoslanan gormedim.
6 yasindan beri varmis diyor kadin. Bende diyorum ki madem bukadar karsi cikacaktiniz 6 yasinda neden ele almadiniz. Suan da karsi cikmasi cok yanlis bunu anlatmaya calistim
Maalesef var. Üniversite zamanımda kızdan erkek olmuş bir trans kişinin sevgilisi erkekti. Ve gay ilişki olarak tanımlıyorlardı. Evet başta bize ilginç geliyor ancak cinsel kimlik ile cinsel yönelim farklı şeyler..

Sadece bazı basit yapılı hayvanlarda gözlenen bir özelliktir. İnsan gibi gelişmiş memelilerde görülmez. Evet her iki üreme organına da sahip insanlar var bu şekilde dünyaya geliyorlar ama onların çok küçük yaşlarda yaklaşık 2 yaşına kadar ameliyati gerçekleştiriliyor.

Evet çift cinsiyetliler çok nadir olarak var ve bu kişilere hangi cinsiyete yakınsa ona dönüşebilmesi için ameliyat yapılıyor. Transların üreme organlarında sorun yok. Konu sahibinin kızı çift cinsiyetli değil. Burda asıl sorun cinsiyet değiştirmeye calısan birinin asla bunu değiştiremeyecek olması. Bunu yapamadıkça daha çok acı cekmesi. Cocuk yasta insanlara hormon ilaçları verilmesi, organlarının kesilmesi ve mutanta dönüştürülmeleri ve tüm bunların geri dönüşsüz olması.
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
dalga mı geçiyorsunuz ya
lütfen bilimsel makaleyle geliyoRsanız gelin
konu sahibine tekrar söylüyorum uzman yardımı alın
UZMAN

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
dalga mı geçiyorsunuz ya
lütfen bilimsel makaleyle geliyoRsanız gelin
konu sahibine tekrar söylüyorum uzman yardımı alın
UZMAN
Biz de uzman yardımı alması gerektiğini söylüyoruz zaten. Bunlar bilimsel gerçekler kendi düşüncelerim değil ki. Hermafroditlik diye bir şey var dediniz ben de bunun insanlarda olmadığını söyledim. Sadece insanlarda interseksuellik vardır ve bu da doğumdan kısa süre sonra ameliyat ile duzeltilen fizyolojik bir durumdur

Biz de uzman yardımı alması gerektiğini söylüyoruz zaten. Bunlar bilimsel gerçekler kendi düşüncelerim değil ki. Hermafroditlik diye bir şey var dediniz ben de bunun insanlarda olmadığını söyledim. Sadece insanlarda interseksuellik vardır ve bu da doğumdan kısa süre sonra ameliyat ile duzeltilen fizyolojik bir durumdur

bir paragrafa iki doğru on yanlış katınca doğru olmuyor söylediklerimiz
hala 2 yaş diyorsunuz az insanda diyorsunuz
sanki öyle mükemmel bir sisteme sahibiz de hepsini ameliyat ettik bitti gitti
geçtik bilimi ya açıp youtubea bakın ameliyatı geçtim bunu kimseyle paylaşamayıp ailesi tarafından bile lanetlenen anlaşılmayan insanlar var
bilim diyorsunuz hala translar için küçük yaşta hormon tedavisi var diyen SÖZDE doktor öğretmen psikologlar var burda ya
konudan bağımsız konu sahibinin çocuğunu bilmem sorunu ne,uzman çözecektir o işi
translar ve tüm lgbtiler vardır,var olacaktır,hastalık değildir,özenti değildir,tedaviyle hormonla,psikologla değişmez,düzelmez
insan var olduğundan beri vardır ve var olacaktır
kahvehane istatiği dışında gerçek bilimsel araştırmalarla görülmüştür ki 1500den fazla hayvanda eşcinsellik vardır
beraber evlatlık edinip büyüten gay hayvanlar vardır
tek eşli gay kuşlar vardır
hermafrodit canlılar vardır
daha sayayım mı

geçtik bilimi ya açıp youtubea bakın ameliyatı geçtim bunu kimseyle paylaşamayıp ailesi tarafından bile lanetlenen anlaşılmayan insanlar var
bilim diyorsunuz hala translar için küçük yaşta hormon tedavisi var diyen SÖZDE doktor öğretmen psikologlar var burda ya
konudan bağımsız konu sahibinin çocuğunu bilmem sorunu ne,uzman çözecektir o işi
translar ve tüm lgbtiler vardır,var olacaktır,hastalık değildir,özenti değildir,tedaviyle hormonla,psikologla değişmez,düzelmez
kahvehane istatiği dışında gerçek bilimsel araştırmalarla görülmüştür ki 1500den fazla hayvanda eşcinsellik vardır
daha sayayım mı
Eşcinsellik farklı bir sey translık farklı bir sey.

Merhaba..2010 Eylül doğumlu bir kızım var.. Bu yaz saçlarını kestirdi erkek gibi ve erkeksi giyinme konusunda dibe vurduk..Bugün çok sinirlendim ve kavga ettik açıklamasını istedim. Ve beni kahreden o gerçeği anlattı.Kız lafına bile tahammül edemediğini,kaslı erkeklere özendiğini..ve cinsiyet değiştirmek istediğini..6 yaşından beri böyle düşünüyormuş:KK43:Allah düşmanımın başına vermesin şu an heryanım uyuşuyor. Babası ile boşandık ve duysa beni suçlar yardım etmez.. Ben napacağım inanılmaz kötü bir durumdayım arkadaşlar nolur yardım edin.. 13 yaşında bir çocuk nasıl böyle düşünür ve hisseder ve bu düzelir mi:KK43:
Allah yardımcınız olsun. Size 6 yaşından beri böyle hissettiğini söylüyorsa maalesef yapabileceğiniz bir şey yok, kabullenin ve destek olun, hayata tutunmasını sağlayın. Sizden başka kimsesi yok, siz de kabullenip yanında olmazsanız kaybedersiniz. Meslek sahibi olup kendi ayakları üzerinde durana kadar yanında olmalısınız. Sonrasını o halleder zaten. Onu kız ya da erkek değil evlat olarak görün, evladınıza yapacağınızdan başka bir şey yapmayın.

daha sayayım mı
Maalesef bu üslupta yazınca daha inandırıcı olmuyorsunuz. İşin hayvan boyutu bambaşka birsey. Hayvanlar aleminde erkek uyesi olmayan hayvanlar da vardir ama onlarin ureme mekanizmasi cok daha farklidir.

Bu konu ile ilgili Türkiye'nin sayılı ürologlari ve psikologlarından eğitim aldım. Siz Türk bilim insanlarına da bu konuda güvenmeyebilirsiniz. O zaman daha fazla uzatmanın anlamı yoktur zaten diye düşünüyorum. Konu sahibinin de konusunu meşgul etmek istemiyorum. LGBT farklı bir durum sonundaki İ ise çok farklı bir durumdur hepsini tek bir başlık altında konuşamazsınız.

K-pop gruplarından şarkılarından uzak tutun makyajlı makyajlı erkekler çok üzülüyorum o çocukları şirket dedikleri oyuncu şirketleri çocukluktan alıyor estetik makyaj vs hayatları otellerde geçiyor dayanamayanlar oluyor .Ama görünüşte renkli renkli saçlı babyface çocuklar idol diyorlar onlara

Günümüz de artık sadece hormanel yönelim olarak bakamıyorum ben bu olaya. Ciddi bir biçimde özenme söz konusu. Tek cinsiyet oluşturma çabaları... Her videoya bununla ilgili bir mesaj ekliyorlar. Psikolojik destek almanızı öneririm

Ozentilik, populer olma cabasi da olabilir; cocugun gercek duygulari da olabilir. Yargilamadan anlamaya calismali ve dogru adimlari atabilmek icin bir uzmandan yardim almalisiniz bence.

Ozenti değil gercek duygulari ise de çocuğun yaninda olmali ve korumalisiniz, yargilamamalisiniz.

Allah yardımcıniz olsun.

Bu işin içinde özenti ve süblimibal mesajların etkisi büyük.Bir de üzerine ergenlik ve bedenden utanç duyma eklenince bu çocuk kaçışı böyle bir yolda buldu diye düşünüyorum. 6 yaş olayını doğru söylediğini düşünmüyorum.Kızım bazen ekler çıkarır böyle ikna etmek için malesef..Terapiye başladık bugün ve gayet mutlu oldu destek almaktan..Kaptığın gibi neden doktora götürdün diyenlere gelsin bu sözümde! Sorumlu ve hassas anne olmayı bile suç sayan zihniyetlere..! Alanında başarılı tecrübeli bir danışman ile yok katedebileceğimiz konusunda ümitliyim hanımlar:)

Bu işin içinde özenti ve süblimibal mesajların etkisi büyük.Bir de üzerine ergenlik ve bedenden utanç duyma eklenince bu çocuk kaçışı böyle bir yolda buldu diye düşünüyorum. 6 yaş olayını doğru söylediğini düşünmüyorum.Kızım bazen ekler çıkarır böyle ikna etmek için malesef..Terapiye başladık bugün ve gayet mutlu oldu destek almaktan..Kaptığın gibi neden doktora götürdün diyenlere gelsin bu sözümde! Sorumlu ve hassas anne olmayı bile suç sayan zihniyetlere..! Alanında başarılı tecrübeli bir danışman ile yok katedebileceğimiz konusunda ümitliyim hanımlar:)

Ben de eşcinsel olduğunu düşünmüyorum açıkçası, zaten boşanmışsınız, ergenlikte dert edinilen türlü türlü şey de oluyor ... biraz sabredin terapist de iyi gelmiş zaten.

hangi istatikte
mahalle kahvesi istatiği mi
Bunlar herkese açık bilgiler anlamak isteyen insan açar arar bakar okur. Benimle mahalle ağzı ile konuşamazsınız. Mahalle kahvesi nedir ya? Şu yaşıma kadar asla söylenti ile hareket etmedim. Biraz İngilizceniz varsa açar okursunuz araştırma nasıl yapılmış istatistik nasıl elde edilmiş. Ben sizi ikna etmek için gelmedim dünyaya.
Geri dönüşsüz olduğu için ilerleyen yaşta pişman olsalar da böyle yaşamak zorunda kaldıkları için acı çekiyorlarmış. Dna değişmez, cinsiyet geni de değişmez hormonlar ile bedeni sıra dışı şekilde davranmaya zorluyorlar dayanılmaz acılar çektiriyorlar. Size katılıyorum geri dönüşü yok. Ve tüm bunlar duygusal olarak acı verici.

Sizin adınıza sevindim kolaylıklar dilerim.

Baştan beri net sınırları olan bi anne olduğunuz belliydi, bundan 20-30 yıl önce olsa inanın çok büyük ihtimal doğuştandı ama şu an sosyal medya, fan grupları, akran zorbalığı ekonomik belirsizlikle beraber hiç bir dönemde olmadığı kadar ergenleri etkiliyor. Psikoterapinizi eksik etmeyin, elinizi üstünden çekmeyin, çocukluğundaki o tatlı yavrudan ne kadar hoş ve zarif bir hanımefendiye dönüştüğünü gururla izlediğinizi anlatın, anne kız makyajlar cilt maskeleri yapın, kız kıza dedikodu ve kahve saatleri yapın. Aklıma böyle şeyler geldi. Yoksa tabi ki homofobik davranıp, çocuğu bu şekilde yönelmiş insanları kırmak niyetinde değilim ama siz ilk anlatır anlatmaz psikolojik olduğu belliydi.

X