Doğuma Hazırlık kızım olucak YASEMİN Mİ DEFNE Mİ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Mert0403

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
613
41
42
merhaba

kızım olucak nasip olursa ama isim beğendiremiyoruz eşime. dün Yasemin ismi nasıl dedim olabilir dedi yasemin ismi çok popüler değil. doktorumuzda defne ismi çok popüler okula başlayınca sınıfında en az 4 tane defne olur dedi. kararsız kaldık :KK43: yardım lütfen

merhaba

kızım olucak nasip olursa ama isim beğendiremiyoruz eşime. dün Yasemin ismi nasıl dedim olabilir dedi yasemin ismi çok popüler değil. doktorumuzda defne ismi çok popüler okula başlayınca sınıfında en az 4 tane defne olur dedi. kararsız kaldık :KK43: yardım lütfen

iki isimse illa bencede defne güzel

merhaba

Şahsen ben Defne isminin popüler olduğunu düşünmüyor yeni moda isimler gibi çok konmuyor en azından benim çevremde hiç defne yok bence Defne gayet güzel bir isim

Bence ikiside guzel ama ikinci isim olarak. BEn ilk isim olarak eski ve hic modasi gecmeyen isim koyma taraftariyim. Mesela zeynep defne veya ayse yasemin...

Bnce ikişide deil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence ikiside guzel ama ikinci isim olarak. BEn ilk isim olarak eski ve hic modasi gecmeyen isim koyma taraftariyim. Mesela zeynep defne veya ayse yasemin...

evet zeynep defne istedim ama eşim illa tek isim diyor. yoksa oğlumun adı bahadır mert ama kızda sıkıntı olur ilerde evlenince kendi soyadınıda kullanırsa upuzun adı olur diye kabul etmiyor eşim.

Benim adım Yasemin ve çok yaygın bir isim, değişik bir isim arıyorsanız Yasemin tavsiye etmem, bide uzun isim olduğundan kısaltıyorlar ben hep sinir olurdum küçükken.

X