kızımdı heralde bunları mutlaka düşünmüştür ve diğer günahsız meleklere anlatmıştır

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
biliyormusun ben annemin yüzünü hiç ama hiç görmedim sadece sesinden tanıyorum hiç unutmadım sesini sanırım babamda yanındaydı biz hastaneye giderken anlamadım şey annem hep ağladı neden ağlıyorsun diye seslendim ama duymadı heralde birine bişi olmuştur dedim uyumaya başladım uyumam lazım ki daha çabuk büyüyüp anneme daha çabuk kawuşayım annem beni çok sewiyormuş öyle diyor babam nedense hep ben yokmuşum gibi konuşuyo 3 ümüzden hiç bahsetmiyo annemede açtırmıyo konuyu galiba hazırlıksız yakalandı ama benim suçum yokki meleklerden biri geldi hadi bakalım gitme vakti dedi önce istemedim korkuyorum gitmem dedim hem sizleri özlerim ben gitmiyim ha dedim ağlamaklı oldum seni dünyada daha güzel bir melek bekliyo dedi yüzünü görmene daha çok var ama sesini dinleyeceksin hayal et yüzünüde yüzü sesinden daha güzel diye peki dedim ozaman merakta ettim beni bekleyeni ANNEMi geldim önce doktora gittik annemle beni göstermedi testler neyseki daha çok erkenmiş biraz soora nekadar geçti bilemem uyuyodum ben annem çok sewindi çığlıklar bile attı uyandım önce kızdım ama benim içinmiş o çığlıklar beni öğrenmiş nekadarda sewindi bu kadın annemi sewiyorum galiba ben dedim sewiyorum tabi ya senin hikayen nası arkadaşım aynımı?
benim babam beni öğrenince kayboldu annem günlerce ama güünlerce ağladı ama gelmedi sadece telefon etti doktor amcada buluşmak üzre annem biyere uzandı sonra bende dooru buraya nooldu anlamadımki neden yolladılar sewmediler galiba beni...eee sonra nooldu anlatsana

ondan sonra babam ben ve annem tatile gittik çok eğlendik ben biraz yoruldum annem korktu onu bırakıcam diye ağladı bıırakma beni dedi
sonra döndük bi akşam ananemler bize gelicekti annem ben ve babam yine beraber biyere gidiyoruz annem hep ağlıyodu geceden beri ben birine bişi oldu sandım neyse annem noolur kurban oliyım yapma diye ağlıyodu sinirlendim biri anneme bişimi yapıyo dedim kendii kendime ben daha yeni geldim annemi hepmi üzüyodu bunlar acaba öyleyse ben bi doğiyim sorarım onlara bi mart olsunda görürsünüz annem bi odaya girdi babam onu yalnız gönderdi bana güveniyodu galiba yanında ben vardım nasıl olsa kimse bişi yapamazdı ona annem daha çok ağlamaya başladı bi kadınla konuşuyordu hiç susmuyodu bayıltalımmı die sordu kadın durun ya kimi bayıltıyonuz dedim anne ya napıyolar sana acıtmasınlar canını annem beni sewmeye başladı sonra doktora nooolur almayın dedi kıymayın...
doktor eşiniz isitemiyo ortak karar sayılır bu hadi uzanın dedi neyi istemiyodu babam benimi niyeki naaptımki ben ona bişicik yapmadımki annem ağladıkça ağlıyordu sonra iğneler yaptılar annem hemşireye noolur elimi tut korkuyorum dedi kız hüzünlü bir gülümsemeyle tuttu elini sonrasında canım çok acıdı yandı hemde çok annem çok ağladı beni o sıcacık yerden annemin içinden aldılar soğuk bi kaba koydular seslendim anne anne neden bizi ayırdılar annem bana baktıkça daha çok ağladı anne neden neden anne...

sonra hop buraya geldim annemde orada yaşamaya dewam ediyo arada bi gidiyorum rüyalarına annem beni görünce çok mutlu oluyo ondan ayrılma vaktim gelince ben çok ağlıyorum annemde uyanınca o doktor teyze var ya her rüyasında annemim o alıyo götürüyo beni

canım benim bunları senmmi yaşadın senağlamasenağlama

biliomusun maytap yeni bi bebeğe hazır artık eşimmm zaten doktorumuzda artık istiyo bebişim 7 .ayına gircewkti karnımda şuan hep kız kabul ediyorum onu neden biilmiyorum ama dilerim talihsiz meleğim beni affeder
senağlamasenağlama

istemedi daha erken dedi ama dilerim allah onuda affeder
yüreğim hala çok kanıyo bebeğim orda öylece yattı ya keşke ölseydim bende onunla bir defa ölmek hiç bişey ama böyle her gün ölmek.......

herhalde bunları sen yasadım valla ne desem yalan olur senın adına cok uzuldum bunları yaşadıgın için

ben hep böyleyim hep yüreğim kanıyo çok acıyo bebeğimi öyle çok özlüyorumki dilerim bunu ve diğer yazılarımı okuyanlar kürtajı düşünüyosa unutur daha acı olan ewladından vaz geçmesi insanın vaz geçmek zorunda kalması yazdıkça hafifliyorum acımı paylaştıkça daha ii oluyorum

bende ama elden ne gelir bende bebişimin resmini koyucam bigün buraya ve heryere en büyük hayalim bir defa jkokusunu alıyım ölsemde razıyımm içim gam yemez ozman

ama noolur ağlamayın ha ben zaten ağlıyorum sizlerede yazık bebişler duyup üzülmesinler ha annelerinin her nefesini bile duyar bide hepsine şunu söyleyin benim için dua etsinler onlarınki sizden benden ii tutar

ben bu resimlere bile gıptaylan bakıyorum kızlar hamile bi kadın gördüğümde içim sızlıyo elim karnıma gidiyo olsun rabbim büyüktür benimde sesimi duyacak eminim en zoruda hamile kıyafeti satan yerlerin önünden geçmek

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama canımm benim üzülme inşallah tekrar hamiş kalırsın allah yardımcın olsun bitanem

X