Kızımın Doğumdan Önceki Son Günü ve Sonrası(RESİMLİ)

bayildim canim bebeklerine rabbim bi omur gulucuklerini daim etsin omur boyu mutlu olsunlar insallah cok tatlilar

kız maşallah yavrularına Rabbim nazarlardan saklasın

baya zor olmuştur küçük bi bebek ve hamillelik ama olsun değmiş şimdi sefasını sür

bize de dua et olurmu Rabbim bize de nasip etsin:KK49::KK49::KK49:

bebekleriniz çok güzzel maşallah allah acılarını göstermesin inşallah banada nasip etsin...kızınızın azına açarak güldüğü resimlere bayıldım doğrusu:)

bebekleriniz çok güzzel maşallah allah acılarını göstermesin inşallah banada nasip etsin...kızınızın azına açarak güldüğü resimlere bayıldım doğrusu:)

hala daha kıkırdak teyzesi,:KK1:,baksana abisiyle şuan güreşiyolar:emir_bebek::emir_bebek: kahkahalar içindee,,oysaki uykuda olmaları lazım bi saatteyizz,,ama nerdeeee babaları 1de gelcek,,bide babasıyla oynarlar 2 saati bulur uyumalarıı,,allahım sanada nasip eder inşallah,:KK16::KK16:,kaç yıllık evlisin,,olmuyomu sizmi istemiyosunuz daha,,:26:

BEBEKLERİN COK TATLIYMIŞ DİLERİM ALLAHTAn anne ve babasıyla mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerler,benimde kızımla oglumun arasıbir bucuk yaş zor ama büyüdüklerini görünce insan iyiki onlar benimle diyor,sana evladlarınla huzurlu bir yaşam dilerim:emir_bebek::nazar:

BEBEKLERİN COK TATLIYMIŞ DİLERİM ALLAHTAn anne ve babasıyla mutlu ve huzurlu bir yaşam sürerler,benimde kızımla oglumun arasıbir bucuk yaş zor ama büyüdüklerini görünce insan iyiki onlar benimle diyor,sana evladlarınla huzurlu bir yaşam dilerim:emir_bebek::nazar:
evet canım çok zor oldu küçükken,,ama hergün dahada büyüyolar yeni şeyler öğreniyolar,,bu bei hem rahatlatıyo hemde mutlu ediyo,,ama benim için zorluk 1 sene sonra geçicek inşallah,,kızımda abisi gibi beni dinlemeye tam anlamıyla söz dinlemeye başlayınca işim dahada kolaylaşıcak,,ve şuan inanılmaz kıskançlar napıcam bilmem:KK31:
Cok tatlilar masallah
Rabbim bir omur mutlulugunuzu daim etsin

inşallah canım amiin,,cümlemizinkinii:KK16::KK16:

maşşallah allah bağışlasın .bende kızım ve oğlumu böyle büyüttüm.2 ocak 5 ocak 95-96 doğmlular.tam bir yıl araları var.yaşadığın duygular 2.hamileliğimi öğrendiğimde hissettiklerimle aynı.nostalji yaptm ağlayarak okudum başlangıç hikayesini.şimdi bide bir yaşında bi tekne kazıntım var.ecrinim minik prensesim.allah ayrmasın yardımcın olsun zor ama büyüyünce harika anlatamam kelimelerle....

önceliklee albümüme hoşgeldiniiizz,aşağıdaki linkte size hatta yavrularım için seçtiğim özel şarkımı dinleyerek okumaya ve izlemeye başlamanızı önermek istiyoruuumm,,,

Özledim (Murat Boz) - YouTube

2009 yılında 2. bebeğime hamile kalmışım ve daha kucağımdaki oğlum 3aylık olmasına rağmen 2. bir melek daha,ve öyle kötü şeyler düşünmüşümkii kürtaj olmayı takmıştım kafaya yapamazdım,daha oğlum çok küçük

bunu kaldıramam aldırmalıyım,diye gittim kadın doktoruna '' ultrasonda bakıp kaç haftalık olduğunu öğrenelim ,sonra mani yoksa alalım bebeği dedi,

ve yattım yatağa başladı bakmaya ve ne göriyim fasulye tanesi gibi bişey,, oda ne,çok tuhaf gerçekten tamda fasulye tanesi

kadardı,ve dr. 6haftalık bebeğin dedi daha dolmamış 2 ayı alabiliriz ,,ama aklımda soru işaretleri,, düşüniyim haber veririm dememle

gittim ,yolda eve gelene kadar gözümden gitmedi o fasulye kadar şey,o benim meleğimdi ona nasıl kıyardım, bikere günah,

ama ona ulaşmak için neler yapıyolar insanlar,bense onun canına kastediyorum napıyorum ben allahım dedim ağladım,ve kararımı

zorda olsa verdim onu içimde büyütücek doğurucaktım ,9ay sonunda geldi günü ve doğum yaptım o minicik elleri cıyak cıyak

bağırması o ilk kez kordon kesildikten sonraki ilk göz teması hoşgeldin meleğim diye ona ilk sarılışım ve ona söylediğim ilk cümlem

:nazar: ''ben sana nasıl kıyacaktım'' :emir_bebek::KK70:

şuan oğlum 2 yaşını 2 ay,,,kızım 1 yaşını 1 aygeçtii ve ben ona her baktığımda iiki doğurmuşum kızım seni diyorum,allahım insanları büyük hatalardan korusun,,,,

kızım karnımda henüz 6 aylıktı oğlumsa dünyada ve 10aylık:KK70:
:kk77:
Eki Görüntüle 246276

evet minik bebişimin doğumdan bikaç saat öncesi karnımda şuan ve dışarı çımak için sancıları bekliyooo(ama henüz sancım yoktu ve saat 11.34)

Eki Görüntüle 246220

evet doğumum gerçekleşti ve saat 14.20de doğum saati kayıt edildii,ve ben onunla ilk kez göz teması kurdum,kucağıma aldım,öptüm öptüm öptüm,miniciktii ve onu benden aldılar ayrılırken cıyaklayan sesi hala kulaklarımdaa:KK59:

evet iştee kızımın dünyadaki ilk günü:KK70:
biraz fazla çirkin gözükmüştü gözüme :KK37:acaba bebeklermi karıştı falan demiştim:KK9:,biraz zaman geçince dediğimden pişman oldum utandım:))):78::78:

Eki Görüntüle 246222 Eki Görüntüle 246223 Eki Görüntüle 246224 Eki Görüntüle 246221

işte kızımla göz göze geldiğimiz anlardan ilki daha 1günlük bile değil :KK16:

Eki Görüntüle 246225

artık kızımın adı kesindi çünkü babası kimliğini çıkartmıştı ve bu sefer benim istediğim olmuş adını gözde koymuştuk:nazar::emir_bebek::nazar:
işte gözdemin bana hayretle baktığı fotoğraflardaki ilk bakışları

Eki Görüntüle 246227

vee ilk tebessümü minik gamzeli kızım benim:KK16:

Eki Görüntüle 246226

buda kızımın absi batuhan ozaman daha 13 aylıktı ve doğuştan dj:KK16:

Eki Görüntüle 246228

kızıma o minicik bedenine giydirdiğim pembiş elbise:KK16:

Eki Görüntüle 246229

bebek arabasıyla ilk gezintimiz:KK16:
Eki Görüntüle 246230

abi kardeş uyuyuş şekilleri,nekadarda benziyoo:KK16:

Eki Görüntüle 246231 Eki Görüntüle 246232

:KK1:rüyasında kimbilir ne görüyo:KK1:
Eki Görüntüle 246233

kızım büyüyo:KK70:
Eki Görüntüle 246234 Eki Görüntüle 246235

abisiyle ii anlaşıyo görünüyodu ama:KK76:
Eki Görüntüle 246236 Eki Görüntüle 246237 Eki Görüntüle 246238

artık gerçek gülümsemeler hatta kahkahalar evi çınlatıyodu:KK60::KK16:

Eki Görüntüle 246240 Eki Görüntüle 246239 Eki Görüntüle 246241

şu masumluğa canımkurban:KK16:
Eki Görüntüle 246255 Eki Görüntüle 246245 Eki Görüntüle 246242

canlarımm inşallah bi ömür böyle olursunuz can ciğer:emir_bebek::emir_bebek::nazar::KK70:

Eki Görüntüle 246253 Eki Görüntüle 246252 Eki Görüntüle 246251 Eki Görüntüle 246260 Eki Görüntüle 246244 Eki Görüntüle 246243

iice gülüşleri arttı her an her dakka güler olmuştuu tatlı meleğim benim(ama hepte ağzı bikarış açık yapardı bunu:KK1:):KK48:
Eki Görüntüle 246256 Eki Görüntüle 246254 Eki Görüntüle 246250 Eki Görüntüle 246249 Eki Görüntüle 246247

hatta artık annesine dil bile çıkarır olmuştu:KK3:

Eki Görüntüle 246248 :76::76:

artık büyümüşte kızım toka bile takmışım dimi kızım:21:

Eki Görüntüle 246258 Eki Görüntüle 246259

artık büyüyolar nede çabuk geçiyoo:KK59:
Eki Görüntüle 246272 Eki Görüntüle 246271 Eki Görüntüle 246270 Eki Görüntüle 246269 Eki Görüntüle 246268 Eki Görüntüle 246267

hatta emeklemeye başladığıyla kafayı biyerlere çarpmaya başlamıştıı,ayaklanıp yürümeye çalışırken:KK9:
:76:
Eki Görüntüle 246261

hadi anne bay bayı gidek:KK4::KK1:
Eki Görüntüle 246264

işte kızımı ilk parka getirişim:KK55:abisinin ilk değil ama:KK1:

:76:
Eki Görüntüle 246263 Eki Görüntüle 246262

artık şarkıcılığada soyundu,, abisi dj bu şarkıcı olur artık:KK60:

Eki Görüntüle 246257 Eki Görüntüle 246228
ve artık yerlerde dahi uyur olduk:95:
Eki Görüntüle 246266 Eki Görüntüle 246265

ve mutlu son

Eki Görüntüle 246273

hepinize mutluluklaaar inşallah beğenmişsinizdirr:KK16:

Eki Görüntüle 246254
:79::79::79:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

oğluşum orda 22 aylıktı şimdiyse 27ayı bittii,,

evde son günlerimizdi,taşınma arefesindeyken çekmiştiimm mutfağın kusuruna bakmayın:KK17::KK17::KK9:

[video=youtube;sYB_lJ5h1ww]http://www.youtube.com/watch?v=sYB_lJ5h1ww[/video]

buda kızım gözdee 14aylık şuandaa:))

buda şimdiki evimizin hiç sevmediğim mutfağıı:KK19::63:26.09.2011'de çektim meleğimiii:KK16::emir_bebek::nazar::KK70:

[video=youtube;cqaS4SeXi3s]http://www.youtube.com/watch?v=cqaS4SeXi3s[/video]
canımmm çok güzel olmuş ya allah yavrularını sana bağışlasınn benm de bi olum var şimdi 11+3 günlük hamileyim plansız oldu aslında ama allhtna gelen belki bölesi daha hayırlı die düşündük bende bi kızım olsun cok istiyorum inlşallah rabbim hayırlısıyla nasip ederrr

Bayildim Resimlere:KK1:
Allah Nazarlardan korusun:KK16: darisi cocuk isteynlerin basina!!!:emir_bebek:

Son düzenleme:
canımmm çok güzel olmuş ya allah yavrularını sana bağışlasınn benm de bi olum var şimdi 11+3 günlük hamileyim plansız oldu aslında ama allhtna gelen belki bölesi daha hayırlı die düşündük bende bi kızım olsun cok istiyorum inlşallah rabbim hayırlısıyla nasip ederrr
bizimkide plansız oldu hatta şok olmuş ağlamıştım,,ama neyseki mutlu sonla bitti,ama bu aralar çıldırmamak mümkün değil,kafayı yiycem haaaa:KK52:çok zorlamaya başladılar bunlar benii,yaşları yakın olunca iki canavarı düşün yanikıskançlıkmı ararsın beni paylaşamamamı ararsın,sabır diyorum geçicek inşallah ama nefes bile aldırmıyolar:KK25::KK31:ya mesele aslında oğlan 2.5 yaşında her dediğimi yapıyo anlıyo ama işte kız şımarınca abiside ona uyuyo ikisi birlik olup beni çileden çıkarıyo,abiside laf dinlemiyo ondan sonra,,ama diyorum kızda seneye 2.5 yaşında olucak abiside ozaman daha aklı başına gelir 3.5 yaşında olucak,işte ozaman birazdaha yüküm azalır gibi geliyo,en azından ozaman kızımda anlıycak beni,dediklerimi ikiside dinlerse herşey çok güzel olur:KK16::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
Bayildim Resimlere:KK1:
Allah Nazarlardan korusun:KK16: darisi cocuk isteynlerin basina!!!:emir_bebek:

amin canım inşallah

Hem doğum hikayenize, fotoğraflarınıza, hemde zayıflama öykünüze ve sabrınıza hayran kaldım..

Maşaallah..Rabbim daim etsin huzurunuzu, mutluluğunuzu..

Azmin zaferinin en güzel örneklerinden.. :nazar: :emir_bebek:

maşşallah kuzucuklara ve annelerine :nazar:

tebrikler canım daha ilk bebeğin küçücükken 2.gelmiş :nazar: :KK9: kolay olmasa gerek.

1taneyle uğraşmak hiç kolay değilken seni tebrik ederim :KK9:

resimler çok güzel ellerine sağlık.

Hem doğum hikayenize, fotoğraflarınıza, hemde zayıflama öykünüze ve sabrınıza hayran kaldım..

Maşaallah..Rabbim daim etsin huzurunuzu, mutluluğunuzu..

Azmin zaferinin en güzel örneklerinden.. :nazar: :emir_bebek:
çok sağol canım beğenmene sevindim:KK19:evet isteyince herşey başarılıyo:KK16:zafer artık benim ne diyim,allahım hem bebek isteyenlere hemde zayıflamak isteyenlere en güzel muradlarını versin inşallah..
maşşallah kuzucuklara ve annelerine :nazar:

tebrikler canım daha ilk bebeğin küçücükken 2.gelmiş :nazar: :KK9: kolay olmasa gerek.

1taneyle uğraşmak hiç kolay değilken seni tebrik ederim :KK9:

resimler çok güzel ellerine sağlık.
sağol canım:KK16:
evet hiç kolay değil canım,ama doğduklarında zor oluyo diyodum ama,şimdi tam bi baş belaları oldular:KK4::KK1:,,ikisi bir olup tüm gün çileden çıkarıyolar benii:KK1:ama en güzeli ne biliyomusun,,evde onlarla çocuk olmanın mutluluğunu her gün tekrar yaşıyorum,ben bunların arasında yaşlanmam sanırım..çok tatlılar allahım bize bağışlasın sağlık versin..herşeyin üstesinden bişekilde geliniyo,hernekadar zor olsada bazen onların annesi olmam paha biçilemez:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::KK48::KK16:
Allah bagislasin minikleri:)
allah razı olsun canım inşallah...:KK16::KK16:

Son düzenleme:
zayıflama öykünüz beni etkiledi.bende zayıflayacagım.inşallah siz gbi başarırım.cocuklarınız cok güzel allah bagışlasın.

X