Kızımın Doğumdan Önceki Son Günü ve Sonrası(RESİMLİ)

zayıflama öykünüz beni etkiledi.bende zayıflayacagım.inşallah siz gbi başarırım.cocuklarınız cok güzel allah bagışlasın.
çok sağolasın canım herkezinkini inşallah,,:KK16:
sende zayıflar istediğin bedene kavuşursun inşallah ne diyim:KK16:

hepsinide bayılarak baktım fotolarına çıtıtrıcıgmm allah mutluugnuzu daim etsinnnn:nazar:
:KK16::KK16::KK16::KK16:sağol canım amin:KK19:
allah ikisinide hayırlı evlat eylesin mutluluğunuz daim olsun :KK16:
inşallah en büyük temennimiz o zaten,herkeze hayıırlı evlat nasip etsin rabbim,,teşekkürler:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ben bakarken ağladım canım ya benimde oğlum 9 aylık ve ben hamileyim 4 aylık ve ağlıyorum bebek gelirde oğlumla ilgilenemem diye hatta Allah affetsin bu bebeği istemedim bile şimdi resimlerinize baktım da çok etkilendim sanki bu resimleri Allah çıkardı karşıma üzülme seninde çocukların böyle olucak diye ben galiba fazla kafama taktım çok sağol canım paylaşımın için rahatlattı beni

maşallah süphanallah:) allah nazarlardan saklar inşallah. vallahi iyi cesaret bu kadar az arayla iki çoçuk ne deyim:)

allah razı olsun arkadaşlar,ALLAH'ım herkezin evladına sağlık versin bağışlasın amiinn:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
bazı anne adaylarına ışık tutabilmişsem ne mutlu bana,ALLAH'ım büyük hatalardan korusun sizleri,iyi kararlar verdirsin inşallah,inanın çocuk büyütmek zor ama bi okadarda muhteşem bişey,arka arkaya oldu benim evet daha zorluk çekiyorum,ikiside ben benci şuanda,herşeyi ben yapıcaktım diyolar hangi birine yaptırıcamı şaşırıyorum napiyim,ikininde gönlünü almak için ikisindende yardım alıyorum:KK31:paylaşım yapıyorum vs.ama bazen oluyoki çok iyi oyun arkadaşı oluyolar birbirlerine,işte ozaman diyorum,iyiki yaşları yakın ve kızımı doğurmuşum,eğer olmasaydı oğlum şuan kimle oynıycaktı vs.çok mutluluk verici bişey u bıdıklarla yaşamak,herkez tatsın inşallah:emir_bebek::nazar::KK55::nazar::KK16:

maşallah çok sevdim :) inşallah bizde kucağımıza alırız sağsalım doğumdan çok korkuyorum:KK43:

1 ay kadar önce en yakın arkadaşım dediğim insan kürtaj oldu neymiş efendim oğlu 2 yaşındaymış bakamazmış özel dr.lara gidemezmiş annesi bakmazmış bla bla bla...
Ne diller döktim kimbilir sonunda iyi aldır o zaman dedim o ginden sonrada alakamı kestim artık görüşmüyorum çünkü gözümde o artık bi katil! Hemde büyük ihtimalle kız olcaktı kesesi yusyuvarlaktı erkekte uzun oluyo daha içinde bebek görünmüyodu ama vardı işte ve sonrasında öyle rahat mutluyduki ondan kurtulduğundan iyice düştü gözümden...
Belki hamilelik psikolojisiyle abarttım bilmiyorum belkide yaşadıklarımdan çünkü ben bu bebek için 2,5 sene hergün ağladım hergün neler çektim bi ben bilirim bi rabbim bilir çok şükür fazla çare aramadan geldi ama o bebek için bütün varını yoğunu harcayanlarda var... O an dedim Allahım neden bu nanköre vereceğine hasretle yanıp tutuşanlara vermedin ama onunda sınavı o oldu öbür dünyada yakasına yapışsın dilerim...
Bugünlerde konuşulan mesele gibi tecavüz sonucu falan olan bebekleri dünyaya getirin diye ısrar edemem tabiki o çok farklı bi durum ama sırf lüksümden olcam diye eşinden hamile kaldığın halde o cana kıymak bence canilik! İstemiyorsan önlemini alırsın o kadar çok yöntem varki iğnesi hapı bilmem ne okumuş insanlarız dağ başında değiliz sağlıkocakları bedava veriyor daha ne neden korunmuyosun o zaman?
Sen 3 aylıkken kalmışsın süt korur derler hem çok erkenmiş ilaç kullanmak için ama ona rağmen kıyamamışsın iyikide kıymamışsın Allah herkesin hayali olan bi kız bi erkek evlat vermiş ve eminim bahtlarıda kendileri gibi güzel olcak çünkü rabbim kuluna kıymadığın için seni ödüllendircek...
Ben kolay olmadığı için bu konuda çok şey öğrendim hatta bi belgesel izlemiştim bebeğin oluşumuyla ilgili hüngür hüngür ağlamıştım benimde olsun artık diye "yaparsanız olur" diyolardı ne saçma! O canın olmasına ne basit bakanlar var keşke öyleleri çekse sıkıntıları. Ben yaparımda Allah ol demeden nasıl olsun ruhunuda ben mi vericem organlarını ben mi yaratıcam? Allahın bi lütfu bu kimisine hiç kısmet etmediği hatta ve ben o şanslı insanlardansam allah biçok yoldan geçerek onu rahimime düşürdüyse gidip ona 5 dk.da kıymak Allaha karşı gelmek olur. İnşallahta o arkadaşıma bidaha çocuk vermez hasretle yansada olmasın çünkü haketmiyor! Annem bakmaz para harcayamam diye çocuk aldırmak nedir annelik bu kadar basit midir oturup bakar yemez yedirirsin özel olmazsa devlete gidersin!
O arkadaşa çok kızgın size ise bi o kadar hayranım Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin inşallah...

maşallah,gözlerim doldu okurken..evlat sevgisi çok güzel çok...
ah ah güzel olmasına güzelde,bu canavarlar neden bukadar sinir edici veletler oldular anlamıyoruuum,kafayı yiyceem bu gidişleeeee:KK52::KK52::KK52::KK47::KK37:
maşallah çok sevdim :) inşallah bizde kucağımıza alırız sağsalım doğumdan çok korkuyorum:KK43:

korkulucak bişey yok canım sakin ol,düşünki doğduğu an bütün acı sızı korku hepsi gidiyo hemde anında,garanti veriyorum bak,sadece sancı esnasında canın acıyo okadar hatta yokolmak istiyosun:KK23:ama o son devre ıkınmadan sonraki cıyaklması bebeğin herşeyi unutturuyo gör bak çok güzel geçicek herşey...:KK34::KK49::emir_bebek::nazar:

elbebekgülbebek,,ah canımyaa,okuduklarım karşısında dehşete kapıldım ne vicdansız insanlar var işte neyse bağını koparmakla iyi yapmışsın ,,sana hayırlı doğumlar diliyorum çok sağol dileklerin için:KK16::KK16:

Allah nazarlardan saklasınnn
Maşallah ikiside pırlanta gibi yavrular
Ne güzel beraber büyüyorlar canım iyi ki kıymamışsın o fasulyeye.
Allah sağlıklı ömürler versin
:nazar:

Allah yavrularınızı size, sizi onlara bağışlasın İnşaAllah:nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah sağlık ve hayırlı bir kader nasip etsin.
Dileyen herkes bebek sahibi olsun İnşaAllah.

aynen katiliyom, gözlerim doldu, sonra bi umut sonrada tebessüm..cok tatlilar Allah bagislasin masaAllah la kuvvete illa billah..
amin canım çok sağolasın
Allah nazarlardan saklasınnn
Maşallah ikiside pırlanta gibi yavrular
Ne güzel beraber büyüyorlar canım iyi ki kıymamışsın o fasulyeye.
Allah sağlıklı ömürler versin
:nazar:
sağol canım,,
beraber büyüyüyolar evette,diyorum şu günlerde acaba hep bebekmi kalsalardı:KK37::KK9:
bukadarmı hasta eder çocuklar annelerini daha neler görcem bakalım,,bezmediğim bigünüm yok vallahi,,hergün yeni vukuat,sokak çocuğu olup çıktılar,hergün kapı önündeler,işin komik kısmı benden izin istiyo oğlan versemde dışarda vermesemde dışarda,neanladım izinden ben şimdi:KK37::KK14:
ayakkabılarını giyip kendi başına uçup gidiyo,o yetmiyo kızıda sürüklüyo kendi emellerine:KK52::KK51::KK51:

Allah yavrularınızı size, sizi onlara bağışlasın İnşaAllah:nazar::nazar::nazar::nazar:
Allah sağlık ve hayırlı bir kader nasip etsin.
Dileyen herkes bebek sahibi olsun İnşaAllah.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn inşallah yarabbim,heleki yıllardır uğraşıpta bebek özlemiyle yanıp tutuşan bütün kadınlara anneliği nasip etsin en kısa zamanda yüce rabbim:emir_bebek::nazar::nazar:

Okurken öyle duygulandım ki...İyi ki kıymamışsın kızına,ne kadar güzel kahkahalar atıyor bak(Allah'ım hep güldürsün).Sen ona kıysaydın o kahkahalarla evin içi şenlenmeyecekti belki de,abisi de maşallah delikanlı olmuş artık :)
Kardeşini öperken ki fotoğrafa bayıldım,Allah'ım inşallah herkese sağlıklı-sıhhatli,hayırlı evlatlar nasip eder.
Sokakta oynamalarına izin vermelisin bence,hanım evladı olmasınlar sonra ilerde :) Bırak çamurla hamurla ne bulurlarsa oynasınlar,vücutları da direnç kazanır hem.Dışarıda nasıl bir dünya var şimdiden alışmaları gerek ne yazık ki :/ Sonra ileride kendilerini savunamaz yavrucaklar...

Kızın ilerde sana fasulye bile pişirir annesi :) Sen de afiyetle yersin inşallah.Allah isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :)

X