Kızımın velayeti babada çocuk bende okul kaydı nasıl yaptırabilirim

Devlet okuluna kayıt yaptıracaksanız adrese göre çıkıyor okul . ilkokul mesela adrese göre çıkıyor ve kayıt için ikametgah isteniyor.Adresi baba da görünüyorsa nasıl olacak bilemedim.
E okula girip veli bilgilendirmedem çocuğun TC sı ile bir sorgulayın önce.Okul atanmış mı çocuğa.
Bir de çocuğun kaydı söz konusu ise babasıda gereğini yapacaktır diye düşünüyorum.
Okula gittim görüştüm ikametgah getirirseniz kayıt yapabiliriz dediler alamıyorum adresime babada olduğu İçin velayet baba bişey yapmıyor notere gittim olmuyor dedi bn kendim izin günümde MEB gidicem ne olacak bende bilmiyorum

Okula gittim görüştüm ikametgah getirirseniz kayıt yapabiliriz dediler alamıyorum adresime babada olduğu İçin velayet baba bişey yapmıyor notere gittim olmuyor dedi bn kendim izin günümde MEB gidicem ne olacak bende bilmiyorum
Maddi durumum yok deyince çalışmıyorsunuz sandım. Bir şekilde çocuğunuz için yolunu bulup avukat tutmalısınız. Yoksa böyle işiniz zor.
5500 alıyorum kiram 3500 bin lira geriye kalanla zaten zor geçiniyorum nasıl avukat parası ayırıcam

Benim bir öğrencim var velayet annede,anne başka ilçede,çocuk geçici süreyle babada.Baba cocugunu bizim okula kaydettirdi ne yaparak kaydettiğini sorabilirim isterseniz

X