Şampuan ve Saç Kremleri kızlaaaar BıoBIas Kullanan VaR Mı??aciiiil lütfen

G

gulsen_glsn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsen_glsn
slm kızlar.artık şaşırdım kaldım hangi şampuanı kullanacağım konusunda.saçlarım çok yıprandı keçe gibi oldu resmen ayrıca çok kırıkları var.uçlarından aldırdım (daha doğrusu öle yapacaktım ama kuaför resmen kırptı o ayrı mesele:mymeka: )her neyse şimdi gittim bıoblas aldım onu kullanayım diyorum.kullananlar varmı aranızda???yardımlarınızı bekliyorum

ben kullanıyorum.şimdilik memnunum

memnun olanların sayısı çok az ya o yüzden korkuyorum.zeytinyağınında saç kırılmalarına bi nebzede olsa ii geldiğini duydum şimdide onu uygulamayı düşünüyorum:)umarım ii gelir:sinifsinif:

zeytinyağını bende düşündüm hatta elidorun bu özellikte şampuanı ve kremi vardı onu almayı düşünürken bıoblası gördüm balsamıyla birlikte baktım içinde türlü türlü vitaminler onu aldım daha ilk yıkamada yumuşacık oldu saçlarım bana ii geldi kullanmaya devan edicem

zeytinyağını bende düşündüm hatta elidorun bu özellikte şampuanı ve kremi vardı onu almayı düşünürken bıoblası gördüm balsamıyla birlikte baktım içinde türlü türlü vitaminler onu aldım daha ilk yıkamada yumuşacık oldu saçlarım bana ii geldi kullanmaya devan edicem

sağol cnm.bende kullandım.memnun kadlım ilk yıkamada.bilmiyorum daha sonra ne olur.zeytinyağınıda yaptım valla oda gayet ii geldi tavsiye ederim:):emir_bebek:

sacına dustan once zeytınyag uygula bırkac kes farkı goreceksın ben tam gaz devam edıyorum zeytınyagına

ben yeni başladım bioblasa yaaa biraz etkili oldu gibi ama daha anlayamadım :KK66:

ben yeni başladım bioblasa yaaa biraz etkili oldu gibi ama daha anlayamadım :KK66:

canm herkeste muhakkak etkisi farklıdır ama ailecek 2 şişeyi devirdik ve hiç birimizde işe yaramadı.heralde az da olsa 1 ay da etkisini göstermeliydi ööle deil mi ne bilim ben bi faydasını görmedim acıkcası.umarım sende işe yarar

bende 6 ayı geçkin bi süredir kullanıyordum ama saçlarımı fazlasıyla dökmeye başladı her yıkama sonrasında.bıraktım.elseve alıp deniycem bide bakalım

ben bioblas'ı eşime aldım.Onun müthiş derecede saçı dökülüyo.Faydasını hemen gördük.Dökülmesi çok azaldı.benimde bir ara saçım boya yüzünden oldukça dökülüyodu.Ben şöyle bir yol izledim.İsterseniz deneyebilirsiniz.Dove şampuan aldım.Çünkü saçı yağlandırıyor.Keçe gibi olmuş saça zaten yağ gerekiyor ve kışın pazardan taze ısırgan otu aldım.(Eşim hayatta yemem diyor.ona yediremedim :mymeka:)Yarım saat suda bekletince otun ısırması geçiyo.Bildiğimiz ıspanak gibi oluyor.Haftada 1 salatasını yapıp çiğ olarak yedim.Yok böyle birşey .:Felaket saçım dökülüyodu.dökülme durdu.Dahası saçım beslendi,Uzadı.Mutlaka tavsiye ederim.

X