Kızlaar yarın ameliyat gününü belirlemeye gidiyorum...

lilyum_s

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2010
263
86
Selam kızlaaaar bu zamana kadar hep size karamsarlığımı dile getirdim... Ama şimdi çok kararlıyım ve çekiceim her acının bana mutluluk vericeini düşünüyorum neticede yıllardır hayalini kurduğum şey gerçekleşicek.... Serhat Tuncer doktoum.. Aranızda ona olan var mı bilmiyorum ama benim bi çok tanıdığım ona oldu ve aşırı memnun bende yarın ameliyat gününü kararlaştırmaya gidicem... Sanırım haftaya bi gün vericek... Tek istediğim ameliyattan sonra gözümü açtığımda sorunsuz bi ameliyat geçti dendiğini duymak.... Ve tabikikiiii ameliyatımdan sonra burada sizlerle mutluluğumu paylaşmak... Günler nasıl geçicek bilmiyorum şimdiden heyecandan ölebilirim =))) hihoyyyt

ağrısız sızısız atlatırsın dilerim
darısı başıma :KK70:

Her şey karar vermekte bitiyo... Çok kötü şeyler dyuydum doğumdan beter diğenleride 1 ay yatamadım yemek yiğemedim diğenleri de ama o kadar çok istiyorum ki mutluyum olucam diğe... Tabi inşallah ameliyattan sonrada sizlere böyle konuşurum =)) Günler nasıl geçiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek =)))

Teşekkürler.. Şu an heyecanlıyım yarın gün alınca heralde yerimde duramam... ıçim pır pırrrr nasıl geçicek bilmiyorumm...

Teşekkürler.. Şu an heyecanlıyım yarın gün alınca heralde yerimde duramam... İçim pır pırrrr nasıl geçicek bilmiyorumm...

Canım benim inan ki hepimiz aynı yollardan geçtik. Biliyorum çok heyecanlısın ama heyecanlanacak kadar da var gerçekten...... İçini ferah tut bil ki herşey şu andakinden çok daha güzel olacak. Yaşadıklarıma rağmen hiç pişman değilim ve de KENDİMİ SÜPER HİSSEDİYORUM.....Hadi bakalım DUALARIMIZ SENİNLE opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Canım benim inan ki hepimiz aynı yollardan geçtik. Biliyorum çok heyecanlısın ama heyecanlanacak kadar da var gerçekten...... İçini ferah tut bil ki herşey şu andakinden çok daha güzel olacak. Yaşadıklarıma rağmen hiç pişman değilim ve de KENDİMİ SÜPER HİSSEDİYORUM.....Hadi bakalım DUALARIMIZ SENİNLE opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Teşekkürler iyi dileklerin için sizlerden güç alıyorummm Ay şimdi daha da korkuttun beniiii :KK43: Yaşadıklarıma rağmen demişsin o kadar mı işgenceydi uyandığında..... :gitme:

Teşekkürler iyi dileklerin için sizlerden güç alıyorummm Ay şimdi daha da korkuttun beniiii :KK43: Yaşadıklarıma rağmen demişsin o kadar mı işgenceydi uyandığında..... :gitme:

Hayıııııııır ......Aksine o kadar güzel uyandım ki.... 2 doğum ve 1yumurtalık ameliyatı geçirdim. Üçünden de acı içinde ve ağlayarak uyandım.Fakat bu ameliyatımın girişi de çıkışı da çok eğlenceliydi.Espriler yaparak girdim ve uyudum.Uyandığımda da sağa sola laf yetiştiriyordum ( Uyandığımda odam çok kalabalıktı ve dedikodumu yapıyorlardı yine ağlayacak diye :eek:klava:) Ben 3 operasyonu aynı anda oldum.Meme küçültme ,dikleştirme ve tam karın germe. Uyandığımda tek hissettiğim şey çok üşüyor olmamdı.Çünkü ameliyatım 7 saat sürmüş. Ağrı kesiciler uyanmama yakın ve de sanırım bol miktarda yapıldığı için en ufak bir ağrı acı hissetmedim ve ilerleyen saatlerde de kolundaki seruma belli aralıklarla ağrı kesici verdikleri için ağrı namına bir şey hissetmiyorsun zemuszemuszemuszemus.Sadece ilk 3 gün yatarken ve kalkarken birinin yardımına ihtiyacın olacak o kadar. Ha bir de en zor kısmı ( benim gibi yan yatmaya alışık olanlar için tabii ) sırt üstü yatmak. Yaşadıklarıma rağmen dememin nedeni yaşadığım enfeksiyon olayı.... Sağ meme ucundan aşağı inen dikişlerimin olduğu kısımda enfeksiyon oldu ve dikişlerim açıldı...Yağ nekrozu da eklendi... Ama sadece orada ve şu anda neredeyse kapanmak üzere ama bana epey bir sıkıntı yaşattı... Dilerim senin ameliyatın ve sonrası da süper geçer....Unutma !!!!! Ameliyata ne kadar istekli ve huzurlu girersen o kadar mutlu uyanıyorsun...Bol şans diliyorum kaydirigubbakcemile5

Canım beniiiiiiiiiim sana ne kdar teşekkür etsem azdır o kadar rahatladım kiii huzurlu uyucam... Moral çok önemli bi kaç ay önce çok karamsardım ama şimdi olucam diğe o kdr mutluyum ki... Tabi bir de işin kas altı kas üstü tarafı var... Kas üstüne yaptıranlar hiç acı çekmedim diyor ama kas altıııııı =) Benimde kas altı olucak korkum birazda ondan... boshayallersmile

Canım beniiiiiiiiiim sana ne kdar teşekkür etsem azdır o kadar rahatladım kiii huzurlu uyucam... Moral çok önemli bi kaç ay önce çok karamsardım ama şimdi olucam diğe o kdr mutluyum ki... Tabi bir de işin kas altı kas üstü tarafı var... Kas üstüne yaptıranlar hiç acı çekmedim diyor ama kas altıııııı =) Benimde kas altı olucak korkum birazda ondan... boshayallersmile

Sakın sakın....:eek:klava::eek:klava: Kasın altını da üstünü de doktorlara bırak !!!!!!!!!! Bize düşen sonucun mutluluğunu yaşamak sositosositosositososito Hadi şimdi güzel rüyalara dal veeeeeeee DOKTORUNA GÜVEN...:1hug: Hangi doktor hastasının üzülmesini ister ki... Hepsinin de elinden geleni yaptığına eminim.Bunca sene boşa okumuyorlar dimi ama...Yarın her şeyi ama herşeyi sor .Aklına hiç birşey takılmasın. Hatta bir kağıda unutmamak için şimdiden notlar bile alabilirsin. Emin ol hiç usanmadan cevaplıyorlar..... Sıkı takipçinim ha gayret......aklinialirimsmileaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Sakın sakın....:eek:klava::eek:klava: Kasın altını da üstünü de doktorlara bırak !!!!!!!!!! Bize düşen sonucun mutluluğunu yaşamak sositosositosositososito Hadi şimdi güzel rüyalara dal veeeeeeee DOKTORUNA GÜVEN...:1hug: Hangi doktor hastasının üzülmesini ister ki... Hepsinin de elinden geleni yaptığına eminim.Bunca sene boşa okumuyorlar dimi ama...Yarın her şeyi ama herşeyi sor .Aklına hiç birşey takılmasın. Hatta bir kağıda unutmamak için şimdiden notlar bile alabilirsin. Emin ol hiç usanmadan cevaplıyorlar..... Sıkı takipçinim ha gayret......aklinialirimsmileaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Dua ediyorum sürekli içimdeki heyecan bitsin diğeee.. :sinifsinif: Çok marol oldu bu.. =) Yarın sorucam her şeyi ve sizlerede gün almış bi şekilde iyi haberlerle gelicem.. Şimdilik hoşçakal.. ii geceler :1hug:

Dua ediyorum sürekli içimdeki heyecan bitsin diğeee.. :sinifsinif: Çok marol oldu bu.. =) Yarın sorucam her şeyi ve sizlerede gün almış bi şekilde iyi haberlerle gelicem.. Şimdilik hoşçakal.. ii geceler :1hug:

GÜLÜMSEYEREK UYUMAYI UNUTMAAAAAAAAA !!!!!!!! SANA DA İYİ GECELERkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

lilyum sizin arkadaşlarınız yaptırmış görmüşsünüz, bnm malesef kimse yaptırmadı ilk ben olucam bu nedenle kıyaslama yapacak örnek modeller vs yok etrafımda. görüntü az çok nette resimlerden baktım ancak bnm için en önemlisi hissetme kısmı. yani siz hiç dokundunuzmu:)) ele geliyormu, ses gıcırtı yapıyormu. erkek arkadaşları durumdan memnunmu. görsellik kdr bunlarda önmli. bnm ilerde erkek arkadaşım söylemediğim taktirde bunu anlarmı. katıjel ve sıvı çeşitleri varmış. herhalde katı olan ele geliyordur?? siz hangisini tercih ettiniz

haftaya ankaraya gidiyorum dr.ları araştırıyordum buradan, ya ben dokunmak istiyorum canlı bir örneğe:KK70:
birde fiyat ne dedi? yardımlarınız gerçekten önemli, her an vazgeçiyorum çünkü, bu sfr kesin dedim çıktım yola bakalım, işlh

Herkese merhaba;

Uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.Bende 16 marta gün aldım ameliyat için.Fakat hepinizin olduğu gibi benimde çok büyük endişelerim var.Konu ile ilgili en büyük sıkıntım ise sigara kullanıyor olmam.Acaba sigara kullanıpta ameliyata giren varmı?Birtürlü bırakamıyorum sonrada kabuslar görüyorum ameliyat masasından kalkamıycam diye..Doktor sadece ameliyat öncesi son gün içme dedi
Bu yeterli olurmu acaba?...

Slm kizlar, savas serel@e ameliyat olan varmi nisan sonunda ona olucam Ankarada ama onun hakkind internette hicbirsey yok az one konustum fiyatida cok uygun sadece 3500 YTL. Lutfen yardimci olun, sizleri cok seviyorum

Herkese merhaba;

Uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum.Bende 16 marta gün aldım ameliyat için.Fakat hepinizin olduğu gibi benimde çok büyük endişelerim var.Konu ile ilgili en büyük sıkıntım ise sigara kullanıyor olmam.Acaba sigara kullanıpta ameliyata giren varmı?Birtürlü bırakamıyorum sonrada kabuslar görüyorum ameliyat masasından kalkamıycam diye..Doktor sadece ameliyat öncesi son gün içme dedi

tatlım doktorun ne dediyse onu yap nie kalasın masada allh korusun içini ferah tut basit bir operasyon gercekten ne oldugunu bile anlamadan cıkmıs oluyorsun bn amelyata girmeden bile içtim sigaramı ama bnmki sedasyonla oldu genel anesteziyse sen yine doktorunu dinle sonrasını düşünn bi güzel oluolarki anlatamam:):)

lilyum sizin arkadaşlarınız yaptırmış görmüşsünüz, bnm malesef kimse yaptırmadı ilk ben olucam bu nedenle kıyaslama yapacak örnek modeller vs yok etrafımda. görüntü az çok nette resimlerden baktım ancak bnm için en önemlisi hissetme kısmı. yani siz hiç dokundunuzmu:)) ele geliyormu, ses gıcırtı yapıyormu. erkek arkadaşları durumdan memnunmu. görsellik kdr bunlarda önmli. bnm ilerde erkek arkadaşım söylemediğim taktirde bunu anlarmı. katıjel ve sıvı çeşitleri varmış. herhalde katı olan ele geliyordur?? siz hangisini tercih ettiniz

haftaya ankaraya gidiyorum dr.ları araştırıyordum buradan, ya ben dokunmak istiyorum canlı bir örneğe:KK70:
birde fiyat ne dedi? yardımlarınız gerçekten önemli, her an vazgeçiyorum çünkü, bu sfr kesin dedim çıktım yola bakalım, işlh

Canım benim bende aynı senin gibi meraklıydım ama benim şansım, çok yakınımdaki tanıdıklarımın yaptırmış olmasıydı.. Hepsi kas altına yaptırdı ve biraz sapıkça olucak ama elledim =)) Ne ses nede jel geliyor ele , tamamen doğal hatta daha bile hoş kaydirigubbakcemile3 Mentor marka pütürlü protez takıyo artık tüm doktorlar. En iyisi en son çıkan o, mentor protez fiyatı her yerde aynı 1000$ ile 1500$ arası, doktorun aldığı işçilik ve hastanenin aldığı fiyat çok değişken bi tek... şöyle dersek ama yuvarlak oucak sadece bilgin olsun diğe diyorum bazı doktorlar çok uçuyo ama genelde 3 bin doktor, 1000 de hastane alıyo ama bu fiyat çok değişken unutma ben acıbademde olucam dersen hastane ikiye katlar fiyatı =)
Benim fikrim birlikte olduğun insan o kdar kusursuz bi göğüs görünce şüphelenebilir sadece.. Akşam 6 da doktorumla randevum var boyutunu belirlemeye ve ameliyat gününü belirlemeye gidicem tekrar yazarım... Ama çok heyecanlıyımmmm şimdiden ölebilrim bilmiyorumkismile

lilyum sanada şimdiden hayrlı olsunn cnmm eminim agrısız sornsuz bi operasyon olcaktırr büyütte gel bakalım:)

Herkese merhaba;

Canım beniiiim ben heyecandan ölüyorum sende durum nedir =)) Ben bu gün alıcam gün ama haftaya olurum diğe tahmin ediyorum... Doktorum Sertah Tuncer. Sigara konusuna gelince ben içmediğim için ona cevap veremicem :KK43: Ama ben olsam riske atmaz 3 gün öncesinden bırakırdım anestezi alıosun sonuçta... :eek:lmaz:

lilyum sanada şimdiden hayrlı olsunn cnmm eminim agrısız sornsuz bi operasyon olcaktırr büyütte gel bakalım:)

Yaqptıranlara çok imreniyorum aytlatmışlar tüm sıkıntıyııııı benim daha başıma neler gelicek bilmiyorum şimdiden karnım ağrıyo ellerim buz kesiyoooo :sinifsinif:

X