Kızlaar yarın ameliyat gününü belirlemeye gidiyorum...

Tşekkürler kızlar,

Okadar heyecanlıyım ki bende günler geçmek bilmiyor,daha çok var....Koskoca 34 gün geçermi bu heyecanla bilmem...Sigarayı da bugünden başladım azaltmaya ameliyat gününe kadar artık bırakamasam da elimden geleni yapıcam opuyorumnanaktan

lilyum_s canim konu acmissin, bende mesajinin cevabini burdan vereyim sana..
evet en az senin kadar heyecanli ve endiseliyim..
neler neler duydum.. normal dogumdan bile daha beter diyenleri..
ama gözümü korkutamazlar :)) kesin kararliyim..
bütün aciyi cekmeye raziyim.. eninde sonunda yaptirmam gerekiyo
bende hemen hemen hic meme dokusu yok diyebilirim ayrica
minyon tipliyim 19 yasindayim ve 46 kiloyum ve cokda direncsizim :KK43:(
yani benim cekicegim aciyi siz düsünün eyvahedigeldismile
ayrica benimde kas alti olucak canim yarin sabah istanbula ucucagiz.. cuma günü aylin hanimla görüsüp pazarteside büyük bi ihtimalle ameliyat olucam
annem babam benden daha cok korkuyolar vaz gecirmeye calisiyolar beni ama caymammmşakkıdı
allah hepimizin yardimcisi olsun ins. istedigimiz sonucu elde ederiz canim hic korkma sen :Saruboceq:

lilyum_s ben ameliyat olana kadar sen çoktan iyileşmiş olup bana destek olursun,inşallah çabuk

ağrısız atlatırsın canım..

Yaqptıranlara çok imreniyorum aytlatmışlar tüm sıkıntıyııııı benim daha başıma neler gelicek bilmiyorum şimdiden karnım ağrıyo ellerim buz kesiyoooo :sinifsinif:

amnn güzelim ya dert ettgin seye bak bnde senin gbiydimm düşündükce göğsüme bıcak saplanıodu sankii ama bak oldu bitti 15 gün gecti üstünden tabiki biraz sıkıntı cekeceksin ama fasla diil! bide sonucu görünce hepsine deymiş diceksin içini ferah tut kafanı baska seylerle oyala düşündükçe bunalıo insan öptüm

Canlarıııııım =)) Şimdi geldim eveee veeeeeeeeeee salı günü saat 11 de ameliyatım var... Heyecandan ölücektim giderken ama şuan çok rahatım.... Kas altı 300 cc damla mentor protez takılıcak..... Doktora ilk sorduğum soru acıcak mı oldu ve cevap : "acıcak hemde çok ama ağrı kesicilerle idare edicez " =)))) Naapıcam ben yaaaaaaaaaaaaa

lilyum_s canim konu acmissin, bende mesajinin cevabini burdan vereyim sana..
evet en az senin kadar heyecanli ve endiseliyim..
neler neler duydum.. normal dogumdan bile daha beter diyenleri..
ama gözümü korkutamazlar :)) kesin kararliyim..
bütün aciyi cekmeye raziyim.. eninde sonunda yaptirmam gerekiyo
bende hemen hemen hic meme dokusu yok diyebilirim ayrica
minyon tipliyim 19 yasindayim ve 46 kiloyum ve cokda direncsizim :KK43:(
yani benim cekicegim aciyi siz düsünün eyvahedigeldismile
ayrica benimde kas alti olucak canim yarin sabah istanbula ucucagiz.. cuma günü aylin hanimla görüsüp pazarteside büyük bi ihtimalle ameliyat olucam
annem babam benden daha cok korkuyolar vaz gecirmeye calisiyolar beni ama caymammmşakkıdı
allah hepimizin yardimcisi olsun ins. istedigimiz sonucu elde ederiz canim hic korkma sen :Saruboceq:

Canımmm benimde senden bi farkım yok =) Gerçi ben 23 yaşındayım ... 164 boy 47 kiloyum.... Ama doktorum zayıf olmak daha iyi dedi çabuk ayılırsın dedi =)) ! gün arayla giricez ameliyata..

Tşekkürler kızlar,

Okadar heyecanlıyım ki bende günler geçmek bilmiyor,daha çok var....Koskoca 34 gün geçermi bu heyecanla bilmem...Sigarayı da bugünden başladım azaltmaya ameliyat gününe kadar artık bırakamasam da elimden geleni yapıcam opuyorumnanaktan

Ay kıyamammm senin daha çokmuşşş.... Benim 6 günüm var yaklaştıkça daha da stres yapıyorum... Naapıcaz biz

e hadi bakalim tatlim ins. cabucak olur biter olumunekankayizsmile
benimde büyük bi ihtimalle pazartesi olucak allah yardimiciz olsunn
yarin öylen istanbulda olurum herhaldeturkbayragi

e hadi bakalim tatlim ins. cabucak olur biter olumunekankayizsmile
benimde büyük bi ihtimalle pazartesi olucak allah yardimiciz olsunn
yarin öylen istanbulda olurum herhaldeturkbayragi

Nasılsın peki... Benim içim şu an çok rahat.. Salı günü hastaneye girdiğimde naapıcam bilmiyorum ama... Senin yaşın küçükmüş nasıl karar verdin =) hihoyyyt

Canlarıııııım =)) Şimdi geldim eveee veeeeeeeeeee salı günü saat 11 de ameliyatım var... Heyecandan ölücektim giderken ama şuan çok rahatım.... Kas altı 300 cc damla mentor protez takılıcak..... Doktora ilk sorduğum soru acıcak mı oldu ve cevap : "acıcak hemde çok ama ağrı kesicilerle idare edicez " =)))) Naapıcam ben yaaaaaaaaaaaaa

haftaya bugün atlatmış olucaksın ameliyatı ,en az bende sen kadar merak ediyorum sonucu normalde 1 hafta çabuk geçer ama heyecandan bakalım nasıl geçicek,insan başka şeylere odaklanamıyor böyle bir durumda...

:1hug:

haftaya bugün atlatmış olucaksın ameliyatı ,en az bende sen kadar merak ediyorum sonucu normalde 1 hafta çabuk geçer ama heyecandan bakalım nasıl geçicek,insan başka şeylere odaklanamıyor böyle bir durumda...

:1hug:

Kesinlikle öle =)) neyle oyalanıcaımı şaşırmış durumdayım... Acıcak olmasını bilmekde stresimi arttırıyo tabi boshayallersmile

Nasılsın peki... Benim içim şu an çok rahat.. Salı günü hastaneye girdiğimde naapıcam bilmiyorum ama... Senin yaşın küçükmüş nasıl karar verdin =) hihoyyyt

ben su an pek heyecanli sayilmam canim. daha cuma günü görüsmem var.. ama en gec ameliyathaneye girince heyecandan ölürüm herhalde :)
aslinda pek korkmuyorum ben.. annem cok korkuyo..
evet yasim baya kücük henüz 19 yasindayim ama ben cocuklugumdan beri
hep gögüslerimin büyümesini beklemisimdir.. ve gelisimini tamamlamadilar bitürlü..
neredeyse dümdüz diyebilirim.. ve bu sekilde kalicakmis dedi doktor.. cok üzülüyordum
annemle konustum babamida ikna etti cok sükür :)) burdan haberlesiriz canim
tabi ben istanbuldayken giremem nete büyük bi ihtimalle hergün baska bi evde oluruz malum misafirlik :)
tekrar burdan yazamazsam
sana simdiden gelmis gecmis olsun canim
hic heyecan yapma.. sonucu düsün muhtesem olucak eminim bayanssulusmile
kendine iyi bak

lilyum sizin arkadaşlarınız yaptırmış görmüşsünüz, bnm malesef kimse yaptırmadı ilk ben olucam bu nedenle kıyaslama yapacak örnek modeller vs yok etrafımda. görüntü az çok nette resimlerden baktım ancak bnm için en önemlisi hissetme kısmı. yani siz hiç dokundunuzmu:)) ele geliyormu, ses gıcırtı yapıyormu. erkek arkadaşları durumdan memnunmu. görsellik kdr bunlarda önmli. bnm ilerde erkek arkadaşım söylemediğim taktirde bunu anlarmı. katıjel ve sıvı çeşitleri varmış. herhalde katı olan ele geliyordur?? siz hangisini tercih ettiniz

haftaya ankaraya gidiyorum dr.ları araştırıyordum buradan, ya ben dokunmak istiyorum canlı bir örneğe:KK70:
birde fiyat ne dedi? yardımlarınız gerçekten önemli, her an vazgeçiyorum çünkü, bu sfr kesin dedim çıktım yola bakalım, işlh

bende antalyalıyım kendimi seve seve elletirimsırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım hiiç korkmaaa. şimdiden çoook geçmiş olsunhihoyyythihoyyythihoyyyt 1 ay sonra mükemmel olacaksın:hooray:

Capcuda sen mi diosun bunuuuu =)) Senin yazdıklarını bile bile içimi rahat tutman mümkün deil.... senağlama Ne acılar çekmişsin ilk yazında pişmanım bile demiştin... Şimdi bende uyanınca bu acıları çekiceimi bile bileeeeeee giricem ameliyta... Çok kötüyümmmm sürekli midem bulanıyo çok stres yaptım salı gününe kadar morale ihtiyacım varrr boshayallersmile

Kızlar lütfen bana yardım ediiiiiiiiiiin..... Artık kötü yorumları okumak istemiyorum ama dayanamıyorum da okumadan.... Ölüm gibi diyolar ilk uyandığındaki 24 saat naapıcam ben :KK43: keşke hiç okumasaydım...

Kızlar lütfen bana yardım ediiiiiiiiiiin..... Artık kötü yorumları okumak istemiyorum ama dayanamıyorum da okumadan.... Ölüm gibi diyolar ilk uyandığındaki 24 saat naapıcam ben :KK43: keşke hiç okumasaydım...

Herkesin ağrı eşiği bir değil canım korkmana gerek yok ...Bende karın germe ve meme dikleştirme aynı anda oldum...Karnım çok acıdı.... memede hiç acı duymadım ilk gün biraz sızladı o kadar ..Karın germe yaptıran başka arkadaşlar hiç acı çekmediklerini söylediler...Herkes farklı hissediyor onun için stres yapma canım...opuyorumnanaktan

Canım ben ameliyat olalı 37 gün oldu. Naçizane birkaç tavsiyem olacak. Öncelikle doktorunun söylediklerini muhakkak uygula. Şu anki heyecanına bakılırsa hastanedede çok heyecanlı olacaksın. Bu durumu doktorunla ve anestezi doktoruyla konuşmaktan çekinme ve seni ameliyattan önce gevşetecek bir iğne iste. Ben daha odadaki yatağımda uyudum, ameliyathaneyi ise hiç görmedim. Bana da doktorum çok ağrı çekeceksin dedi. Zayıfım ve cildim çok sıkı. Ağrıdan ziyade gerginlik rahatsız etmişti beni. Ameliyat sonrası kollarını mümküm olduğunca kullanma. Yanına olabildiğince bol ve önden düğmeli pijama ve şal al.Ve ödemlerin indiğini, göğüslerinin şekillenmeye başladığını düşün. Emin ol çok güzel olacak. Şimdiden çok geçmiş olsun. Güzel haberleri bizimle paylaşmayı unutma.........

Capcuda sen mi diosun bunuuuu =)) Senin yazdıklarını bile bile içimi rahat tutman mümkün deil.... senağlama Ne acılar çekmişsin ilk yazında pişmanım bile demiştin... Şimdi bende uyanınca bu acıları çekiceimi bile bileeeeeee giricem ameliyta... Çok kötüyümmmm sürekli midem bulanıyo çok stres yaptım salı gününe kadar morale ihtiyacım varrr boshayallersmile

hiii ben naptımm forumdaki kızları tırsstırdımm:eek:klava: ama napiiyim çok ama çok korkuyordum:kedi::kedi: ama naptımm... korkulacak, pişman olunacak bişey olmadığını anladım:jeyyar::jeyyar: korkma lilymcum vallahi bak sadece inşallah olmaz fakat olursa eğer 1 hafta ağrın olacak inan banaaa. sonra aynaya bakıp gördüklerine şok olacaksın.. bu güzel memeler de kimin diyeceksinyerimsenibenaklinialirimsmile

lilyum sen benide heyecanlandırdın şimdi, bende marta düşünüyorum son günler snn gibi olurum kesin, vakit geçmez. dokunma konusunda içimi rahatlattın, karar verdim kesin taktıracam artık yaav

haftaya ankaradayım kızlar dr araştırmasına ve randevulara gidiyorum:) neyse kararı verdik gerisi gelir artık.

bu arada capcuda çok hoşsun valla:)

X