Kızlaar yarın ameliyat gününü belirlemeye gidiyorum...

Dün hastanenin yerini görmeye gittim biraz heyecan oldu ama salı günü daha feci olurum... Kızlar dua edin lütfennnn :KK43: kaldı 3 gün.............. Bazen çok cesaretleniyorum ama bazennn bi heyecan bastırıyo.... Neyse ama olucam neticedeeeeee sizlerle paylaşıcam hep...

merhaba lilyum, aranıza yeni katıldım ve ben de salı günü ameliyat oldum hem de kombine bir ameliyat meme dikleştirme liposuctıon ve mini karın germe . İnan ağrım yok denecek kadar az ağrı kesici bile kullanmadım. sadece biraz yorgun hissediyorum kendimi hepsi bu. Ruhsal açıdan seni anlayabiliyorum, korku , endişe ama emin ol hepsi geçecek...

merha annejim , ben de yeni ameliyat oldum , senin ne kadar oldu ameliyt olalı ve şu anki durum nedir?

Dün hastanenin yerini görmeye gittim biraz heyecan oldu ama salı günü daha feci olurum... Kızlar dua edin lütfennnn :KK43: kaldı 3 gün.............. Bazen çok cesaretleniyorum ama bazennn bi heyecan bastırıyo.... Neyse ama olucam neticedeeeeee sizlerle paylaşıcam hep...

Sakin olmaya çalış canım. Mazallah tansiyonun fırlayıverir de valla ameliyata falan almazlar ertelenir :eek:lmaz: Cici memişlerini hayal etmeye çalış zemuszemuszemuszemus Daracık tişörtlerin içinde nasıl da hoş duracaklar öyle bayanssulusmilebayanssulusmile Hangi hastanede olacaktın?

merha annejim , ben de yeni ameliyat oldum , senin ne kadar oldu ameliyt olalı ve şu anki durum nedir?

Hoşgeldin kader arkadaşımız, sağol ilgin için... Ben 13 Ocak ta meme küçültme, dikleştirme,liposuction ve tam karın germe oldum. Şu andaki durumum özetle sağ memedeki( yaramaz memiş :eek:lmaz: ) yağ nekrozundan kaynaklı dikişlerimin patır patır açılması , benim de içeride ne var ne yok görmem, doktorumun ısrarlı pansumanlarına rağmen sonuç vermeyen açıklığın kapatılması çalışmaları ve en nihayetinde çatır çatır atılan yeni dikişler......... Bugün atılan yeni dikişlerden sonraki ilk pansumanım olacak( Çarşamba atılmıştı ) Bakalım görücez... Valla yine açıldıysa açılmayan yerleri de ben tutup caaaaaarrrrrtt diye açmak istiyorum alsanaalsanasmile Çok sıkılmaya başladım mafoldumben Dilerim sen dahil hiç kimse böyle şeyler yaşamaz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kızlar banada yardım edin ne olur kafayı yiyicem bende bugün dr.fuat yükselle gittim meme uçunda yuvarlak silikon koyacanı ama öyle sırt üstü yapma filan yok dedi bir arkadaşımız onda ameliyat olmuş ama hiç memnun kalmamış şimdi ne yapıcam bilmiyorum dr.aylin hanımın soyadı ne birde ne kadara yapıyor nerde lütfen yardım edin

Canım yaa

Şuan ameliyattasın sanırım, inşallah hemencik atlatırsın ..

Merakla dönmeni bekliyorum, :Saruboceq:

Çok çok geçmiş olsun....... opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

hey lilyummm, ameliyatın çoktan bitmiş, sen de güzel memelerine kavuşmuş olmalısın. Tebrikler... Umarım herşey yolunda gitmiştir... Hadi hemen iyileş de bize gelişmeleri anlat...opuyorumnanaktan

Lilyumcum geçmiş olsun canım kaydirigubbakcemile5 Bu gece ilk gecen......... Uykularım senin olsun....... İnşallah bu geceyi fazla ağrın olmadan atlatırsın........ opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Nerdesin canım yaaa;

Çok merak ediyorum seni hala dönmedin benmi sabırsızlık ediyorum acaba ama dedim ya meraktan ölücem,nasıl oldun...? mafoldumben :gitme:

çok geçmiş olsun lilyum, umarım herşey yolundadır ve korktuğun ağrıları çekmiyorsundur. hala yazmadığın için işgillendim ama umarım mutluluktan fırsat bulamamışsındır.

bende oldum geldim :)
bugün 6.ci günüm
yeni konu actim bu arada bende :)
allah tüm yaptirmak isteyenlerin yardimcisi olsun
ins. hersey dilediginiz gibi olur kizlar

lilyum sen benide heyecanlandırdın şimdi, bende marta düşünüyorum son günler snn gibi olurum kesin, vakit geçmez. dokunma konusunda içimi rahatlattın, karar verdim kesin taktıracam artık yaav

haftaya ankaradayım kızlar dr araştırmasına ve randevulara gidiyorum:) neyse kararı verdik gerisi gelir artık.

bu arada capcuda çok hoşsun valla:)

teşekkürler bitanemm.. naptın ameliyatı oldunmu? merak ettim durumunu?

Selam lilyum.

Ben de sana geçmiş olsun dileklerimi sunmak istiyorum. ınşallah hayalindeki gibi olmuştur.
Ben de bugün 1 ay kontrolüme gittim. Herşey yolunda his kaybım 2 ya kadar geçermiş. kafana taakma dedi. birde iç ipliklerim dışarı çıkıyordu meme ucudan. ameliyat yerinden. onları aldı. vücut kabul etmiyor dışarı atıyor dedi. domuz gribinden sonra sağlık bakanlığı bağırskla ameliyatı yasaklamış. normal ip kullandıkları içinmiş. o konuda da içim rahatladı. artık normal büyüklüğündeymiş benım de daha küçülmeyecekmiş. 80B yim artık.

tekrar geçmiş olsun. kendine iyi bak.

capcuda 27 sine işlh, gün aldım ama bnm izin konusu tuhaf brz,her an bi değişiklik olabilir ama ben tetkiklerimi yaptırdım geldim şimdi, parayı denkleştirmeye çalışıyorum bu hafta son işleri ayarlıyom artık, ya masaya yatmışken hafiften göbek ve bel çevresi yağlanma olur ya onudamı aldırsam diyorum şimdide, valla iyice takıntılı oldum çıktım yaa, burun düşünüyodum vazgeçtim, şimdi yağ konusu gündemde üff, son günler iyice sıkıcı oluyo bu işler artık stresi başladı valla, işlh ii olur yarabbim

capcuda 27 sine işlh, gün aldım ama bnm izin konusu tuhaf brz,her an bi değişiklik olabilir ama ben tetkiklerimi yaptırdım geldim şimdi, parayı denkleştirmeye çalışıyorum bu hafta son işleri ayarlıyom artık, ya masaya yatmışken hafiften göbek ve bel çevresi yağlanma olur ya onudamı aldırsam diyorum şimdide, valla iyice takıntılı oldum çıktım yaa, burun düşünüyodum vazgeçtim, şimdi yağ konusu gündemde üff, son günler iyice sıkıcı oluyo bu işler artık stresi başladı valla, işlh ii olur yarabbim

X