kızlar 2 cm açılmam varmış.....

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
kızlar bugün adet sancısına benzeyen sancım ağrım vardı kasıklarımda dr gidip gitmemekte kararsızdım neyse dr gittik nst ye bağlamadı sadece aşağıdan muayene etti ve 2cm açılman var dedi doğum başlamış dedi sancını son ana kadar evde çek dedi şimdi ağrım çok hafifledi anlayamadım doğum başladımı başlamadımı nasıl olacak daha 36*2 günlük hamileyim doğum zamanıma daha var açılmam hemen devam edermi nasıl olur anlayamadım yalnız belim çok ağrıyor beni bilgi,lendirirseniz sevinirim ne olur yardımcı olun

canım açılmanı engellemek adına yat biraz daha süren uzasın,suyun gelene kadar bekle..
normal doğummu düşünüyorsun yoksa sezeryan mı sen?

canım benim yaa
ben hiç doğum yapmadım o yüzden bilgi veremicem ama görünce yorum yapayım dedim
Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah bir avazda kurtulursun kolayca...

canım benim yaa
ben hiç doğum yapmadım o yüzden bilgi veremicem ama görünce yorum yapayım dedim
Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah bir avazda kurtulursun kolayca...

iyi dileklerin için teşekkür ederim canım arkadaşım darısı başına inşallah...

canim evet bence de dinlen uzan git suyun gelsin bekle o zaman gidersin ama cok sancin olmaz insallah yani acilma var diye hemen dogum basladi dedi doktor yani her an dogum olabilir tabi allah yardimcin olsun ama gecikme icin biraz yat dinlen uzan insallah az daha uzun surer de bebegin az daha gec gelir yani sen istiyorsan
allahim bi avazda kurtarsin insallah ay heyecanlandim ya bende boyleydim ama benimki tam zamaninda geldi

36 haftadan sonrasını doktorlar normal olarak kabul ediyor yatmak cokta etkilemiyor acıkcası sancıların bes dakikada düsünceye kadar bekle cünki hastanede rahim acılmısmı diye muyane ettiklerinde canı yanıyor insanın birde kendi sancısı ile dogurmak daha kolay birileride bol bol ayetel kürsi okusun sende biliyorsan cok faydası oluyor bende okuyacagım

canım benim yaaaa.. az kalmış çok 37. haftadasın...dr lar açılmanın doğal olduğunu sölüyolar..
sen iyice dinlen..
herşeyini hazır et..
kendini zaten anlarsın... rabbim hayılısını nasib etsin.. yavrunu sağlıkla kucakla inşallah...

X