Kızlar 5 senelik bekleyişim son buldu hamişim ama soracaklarım var size 🙏☺️

nurpolat27

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
55
36
32
Kızlarrr selammm çooook şükür 5 senelik bekleyişim bu ay son buldu ve anne olmaya hazırlanıyorum 🙏☺️ Geçen ay regl oldum 3 yada 4 gün sonra kahverengi akıntım oldu hiç üzerinde durmadım bu ay hala regl olmadığım aklıma gelip erken gebelik testi yaptım şunu söylicem testler asla yanılmıyor gölge bile olsa 👍🏻 İki günde 5 adet test yaptım hepsinde şişlikte olsa çift çizgiyi gördüm tabi o zaman içime bi his doğdu kendimi anne gibi hissetmeye başladım haftaiçini beklemeden hemen akşam özel bi hastanede kan verdim ve sonuç 22’73 çıktı çok şükür bugün folik asite başladım takviye olaraktan. Evet şimdi size sorum şu bu değer nasıl düşük mü iyimi bide kaç haftalık bilgisi olan var mı ?🙏☺️❤️

Eklentiler

• 33D9069C-7AC6-419A-8382-3210F5D04ABB.png
    33D9069C-7AC6-419A-8382-3210F5D04ABB.png
    276,4 KB · Görüntüleme: 128
Hayırlı olsun 😊 bende 20 ile öğrenmiştim düzenli artması önemli 2 güne bir baktirmak gerekiyor sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 🤗🌸

Çok teşekkür ederim ☺️ Allah razı olsun düzenli artar inşAllah bakalım kısmet 🔮

Kızlarrr selammm çooook şükür 5 senelik bekleyişim bu ay son buldu ve anne olmaya hazırlanıyorum 🙏☺️ Geçen ay regl oldum 3 yada 4 gün sonra kahverengi akıntım oldu hiç üzerinde durmadım bu ay hala regl olmadığım aklıma gelip erken gebelik testi yaptım şunu söylicem testler asla yanılmıyor gölge bile olsa 👍🏻 İki günde 5 adet test yaptım hepsinde şişlikte olsa çift çizgiyi gördüm tabi o zaman içime bi his doğdu kendimi anne gibi hissetmeye başladım haftaiçini beklemeden hemen akşam özel bi hastanede kan verdim ve sonuç 22’73 çıktı çok şükür bugün folik asite başladım takviye olaraktan. Evet şimdi size sorum şu bu değer nasıl düşük mü iyimi bide kaç haftalık bilgisi olan var mı ?🙏☺️❤️
Tebrik ederim canım rabbim sağ salim kucagina almayı nasip etsin.bende 2 yıldır bekliyorum dua istiyorum senden canım. Hamilesin duan tez kabul olur inşallah 🌹

Tebrik ederim canım rabbim sağ salim kucagina almayı nasip etsin.bende 2 yıldır bekliyorum dua istiyorum senden canım. Hamilesin duan tez kabul olur inşallah 🌹
Etmezmiyim tabiki ederim hemde herkese ederim ne demek 🙏☺️ Zaten sürekli ediyorum valla eşiminde benimde dilimizdesiniz Rabbim herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşAllah Allah büyük sakın pes etmeyin herşeyin bi zamanı var bekleyin olucaktır ❤️🥰

Etmezmiyim tabiki ederim hemde herkese ederim ne demek 🙏☺️ Zaten sürekli ediyorum valla eşiminde benimde dilimizdesiniz Rabbim herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşAllah Allah büyük sakın pes etmeyin herşeyin bi zamanı var bekleyin olucaktır ❤️🥰
Amin inşallah canım Allah razı olsun. Pes etmedim ama yol alacak halimde kalmadı.. yine de Rabbim den ümit kesmiyorum. En hayırlısını versin bana da bekleyen herkese de💐

Amin amin inşAllah çizimde ümidimiz kalmamıştı bende çok yorulup yıpranmıştım hatta evlatlık alalım falan diye düşünüyorduk en son ☺️ Ama Allahtan Ümit kesilmezmiş hiç ummadığımız anda çok sürpriz oldu bize iyikide oldu herşey çok değişti Allah zamanını bekliyor kızlar Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur Emin olun 🙏❤️💕

Evet siz hamilesiniz ama testler kesinlikle yanıltada biliyor lütfen o yazının o kısmını düzeltin bos yere umut olmasın bazı anne olmak isteyen arkadaslarımıza görselde atiyim ablamın bütün testleri her ay silikte olsa çift görunur hamile olmadıgı halde farklı marka testlerde de öyle..

Eklentiler

• Screenshot_20210714-212815.jpg
    Screenshot_20210714-212815.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20210618_151651.jpg
    IMG_20210618_151651.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20210618_143842.jpg
    IMG_20210618_143842.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 80
Evet siz hamilesiniz ama testler kesinlikle yanıltada biliyor lütfen o yazının o kısmını düzeltin bos yere umut olmasın bazı anne olmak isteyen arkadaslarımıza görselde atiyim ablamın bütün testleri her ay silikte olsa çift görunur hamile olmadıgı halde farklı marka testlerde de öyle..
Şimdi şöyle bi durum var testlere baktım bazısı zaten bozuk çıkmış ikinci çizgiler kaymış ayrıca erken gebelik testleri var 100 de 100 doğru sonuç veren ben önce onlardan denedim onlarda çıkan bu kaset testlerde de silikte olsa çıkıyor yani demem o ki belki ablanız kimyasal gebelik yaşamış olabilir o zamanda bilirsiniz ki çift çizgi çıkabiliyor bunların yanılma payı çok az 5 tane farklı markalı testler yaptım 2 si erken gebelikti ve hepsinde de silik çizgiyi gördüm

Ablanız her ay kimyasal gebelik geçiriyor, her kadın geçiriyor bilmeden. O yüzden testlerle alakası yok onun. 🙏🏽

Vayyy doktor hanımlar yorumunu yapmış peki hanımlar siz daha tecrubelisiniz doktorlardan onlar cunku kimyasal değil dedi en son gitmesinde. Testtede yanılma payı yoku hala savunuyorsunuz ya onada bravo verin gazı verin umudu bebesiz bebe yapmaya calısanlara hadi bakalım Allah görüyor devam edin

Vayyy doktor hanımlar yorumunu yapmış peki hanımlar siz daha tecrubelisiniz doktorlardan onlar cunku kimyasal değil dedi en son gitmesinde. Testtede yanılma payı yoku hala savunuyorsunuz ya onada bravo verin gazı verin umudu bebesiz bebe yapmaya calısanlara hadi bakalım Allah görüyor devam edin
Ne saçmalıyosunuz Allah görüyo evet ne alaka kimseye gaz verdiğimiz yok ablanız kimyasal gebelik geçirmiş işte bunu kime sorsan bilir siz onların yanılma payı var testler bozuk diye ona inanmak isteyip ona inanıyorsunuz bi araştırın testler bozuk olsa niye satışı yapılsın bence iyi okuyup iyi araştırın hemen testler bozuk diye kestirip atmayın bir kaç tane daha doktora gitsin

Ne kadar gereksiz laflar ediyorsunuz ne dediğinizin bile farkında değilsiniz bence yazık çok yazık

Ya asıl siz ne saçmalıyorsunuz burda yenimi üyesiniz baksanıza kimyasal gebelik olmasada hayalet çizgi cıkarıyor kendinize gelin biraz doktor kimyasal değil testler yanılır bazen kızlar dedi bize ya nasıl doktordan daha iyi bikdiginizi hala iddaa ediyorsunuz yazık asıl size yazıkki şurda onca testlerle haşır neşir insanlara bos beleş umut tacirliği yapmışsın

Canım uğraşma ben de silik cizgi gördüm kanda 0 çıktı. Gayet de testler bozuk olabiliyo. Burda da bi kamyon insan var böyle.

Canim onemli olan artiş. Zaten ne zaman dollenme oldugunu bilemezsin. Bu arada hamilelik gunkugune 1 hafta yazilmiş. Adetin tamam olunca 4 haftalik oluyorsun. Yani sen 5 haftanin içindesin. Hayirli olsun 🤲

X