Kızlar Acil Yardımız lazm

Sebebim__Sensin

En anlamlı bakış, bir çift ıslak gözde saklıdır.
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
87
113
1 ay sonra eşimin doğum günü kendisi cok romantik biri her aakşm elinde güllerle gelir nişanlıyken sabah işe gideceğim vakıt kapıya gelir gülümü verir işe bırakırdı işe gec kaldığı günler balkonuma bırakır giderdi şimdi romantik olma sırası bende doğum gününde eşime ne yapabilirim.
normalde erkekler odun kadınlar romantik olur bende tm tersi eşim cok romantik ben odunum :KK70:
böle konularda napılır hic anlamam yardmcı olursanız sevinirim :KK70:
şimdiden güzel fikirleriniz icn tşk ederm..En Büyük KK

Güzel bir sofra, mum ışığında romantik bir yemek gayet hoş olabilir. O gün kendinize bakım yapın geceyi tamamlayacak şeyler giyin bence eşinizin hoşuna gider.

1 ay sonra eşimin doğum günü kendisi cok romantik biri her aakşm elinde güllerle gelir nişanlıyken sabah işe gideceğim vakıt kapıya gelir gülümü verir işe bırakırdı işe gec kaldığı günler balkonuma bırakır giderdi şimdi romantik olma sırası bende doğum gününde eşime ne yapabilirim.
normalde erkekler odun kadınlar romantik olur bende tm tersi eşim cok romantik ben odunum :KK70:
böle konularda napılır hic anlamam yardmcı olursanız sevinirim :KK70:
şimdiden güzel fikirleriniz icn tşk ederm..En Büyük KK
Ben eşimi doğum günlerinde yemeğe götürüyorum. Hediye de alıyorum tabi. Bence güzel bir restorandan yer ayırt.

Canım benim özel oda sü s leme şirketleri var odanızı güzel gül yapraklarıyla özel malzemelerle çok şık romantik yapıyorlar öneririm cnm

X