Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar acilll Breast actives kullananlar varmı

Puerari mirifica bitki kapsülü sadece içinde bu bitki var int den araştırmistim kadınlar için muazzam bi bitki her yönden bunun kremi de vardı ayrı ayrı sipariş vermiştim o hem gogus hem kalça içindi baya etkisini gördüm biraz kilo alsam daha gUzel olacak benim ölçüleri aşağıdan yukarıya 78... 62.... 86

zayıf oldugum icin goguslerimin abartı olması vucut tipime abartı olur diye dusunuyorum siz kendi vucut olculerinizde bu dolgunluk icin ancak estetik istiyorsanız oyle dusunun derim iki gogusu birlestircek kadar..bir dolgunluk var 3 cm fark edicek kadar 2 beden buyume olsa ne ala : ) 85 gibi takribi..ya da 80 dolu dolu olsa benim icin yeterli..bu arada 1 hafta kadar duzensiz kullandım uyku duzenim bozuldugu icin.simdi tekrar duzene sokmaya calısıyorum
Birleşecek kadar Abartı bi büyüklük istemiyorum. En azından bralet giydiğimde orta kısım da bi Hat belirginlik olsun istiyorum Ortası Düm düz duruyor :) kullandığınız ilaca göre bi gelişme var bi işe yarıyor en iyisi bende alıp deneyeyim 3 cm de 3 cm’dir😂

Son düzenleme:
Kızlar ne durumdasinz kullanıma devam mı ben bugün tam 15 gün oldu bilmiyorum bende mi bu etki yoksa sizde de aynı mı kremi genellikle öylen 12 gece 12 olarak uygulaya biliyorum etkisi geçince sönme oluyor kremi uygulamadan olcuyorum 78 cm önce sabunlu bezle siliyorum durulayıp masajla uyguluyorum yarım saat sonra ölcüyorum 81 cm çıkıyor dolgunluk kremi uyguladığımda oluyor ama etkisi geçince gene aynı ölçülere dönüyorum böyle bişey fark ettiniz mi

Kızlar ne durumdasinz kullanıma devam mı ben bugün tam 15 gün oldu bilmiyorum bende mi bu etki yoksa sizde de aynı mı kremi genellikle öylen 12 gece 12 olarak uygulaya biliyorum etkisi geçince sönme oluyor kremi uygulamadan olcuyorum 78 cm önce sabunlu bezle siliyorum durulayıp masajla uyguluyorum yarım saat sonra ölcüyorum 81 cm çıkıyor dolgunluk kremi uyguladığımda oluyor ama etkisi geçince gene aynı ölçülere dönüyorum böyle bişey fark ettiniz mi
15 gün çok erken cnm bende başlarda inanmıyordum ama gerçekten etkili
Bendeki asıl etki regl olmaya 1 hafta kala oluyor. Baya bir dolgunluk aşırı hassasiyet keşke öyle kalsa diyoeum 😅. Regl bitince sönüyor ama ilk haline dönmüyor tabiki. 1,5 ay oldusanırım. İlk ölçüye göre 2 cm fark var.

Cevabın için teşekkür ederim krem etkisi geçince sonuklesiyor uyguladığımda dolgun acaba kimyasal eklenmiş olabilir mi diye düşünüyorum peki senin 2. Ayda mi etkisi arttı ilk ay bende ki durum gibi sende hissettin mi beni bilgilendirirsen sevinirim

Cevabın için teşekkür ederim krem etkisi geçince sonuklesiyor uyguladığımda dolgun acaba kimyasal eklenmiş olabilir mi diye düşünüyorum peki senin 2. Ayda mi etkisi arttı ilk ay bende ki durum gibi sende hissettin mi beni bilgilendirirsen sevinirim
Cnm ben kremden sonra hiç fark göremedim. Etkisini 1.5 aysonra hissettim regl dönemime bikaç gün kala özellikle bende en başından itibaren 2 cm fark oldu hat daha belirgin bir tık dolgun ama öyle inanılmaz fark yok. Yine de fena değil.

Kac ay kullanmayı düşünüyorsun ben 1. Doldurdum bugün 2 aylik almıştım ikinci ayda etki gormessem devam etmeyecegim

Ben 3 aylık paket almıştım. 3. Kutuya yeni başladım hala fark 2 cm bu kutudan sonra değişiklik olmazsa bende bırakacağım.
Son paketin de etki görürsen bilgilendirirmisiniz ona göre tekrar sipariş vermiyeyim.. ya aslında ben de 4 cm fark etti 2 .paketteyim başta 78 cm di ölçüm şuan 82 cm çıkıyor beden olarak etki etmedi sadece dolgunluk verdi zaten benim küçük değil sönük hafif bi dolgunluk la 4 cm fark var.. ama zaten adet oncesi de böyle bi dolgunluk oluyor du şuan adet dönemim değil ama bu dolgunlugun kalıcı olacağından emin de degilim

Merhabalar. Gelişme var mı öğrenmek istedim. İşe yariyorsa bende almak istiyorum

Merhaba ben şuan ikinci ayimin yarisindayim daha önce de belirttiğim gibi 78 cm ile başladım şuan regl donemime yaklaşık 1 haftadan fazla var bu ay dolgunluk daha fazla şuan olctugumde 85 cm çıkıyor regl dönemim bittikten sonra sönme olmaz sa memnunum ve o zamana kadar ürünum biteceği için duruma göre tekrar dan sipariş vereceğim ilk ay bu kadar dolgunluk olmadı ama bu ay ki dolgunluk beni çok tatmin etti 78 cm di yanj bom boş deri parçasından ibaretken bu ay bambaşka oldu 7 cm yani daha 1 haftam var o zamana kadar kaç cm olacak ve adetim bittikten sonra ne kadara gerileme olacak herşeyi paylasacagim

Merhaba ben şuan ikinci ayimin yarisindayim daha önce de belirttiğim gibi 78 cm ile başladım şuan regl donemime yaklaşık 1 haftadan fazla var bu ay dolgunluk daha fazla şuan olctugumde 85 cm çıkıyor regl dönemim bittikten sonra sönme olmaz sa memnunum ve o zamana kadar ürünum biteceği için duruma göre tekrar dan sipariş vereceğim ilk ay bu kadar dolgunluk olmadı ama bu ay ki dolgunluk beni çok tatmin etti 78 cm di yanj bom boş deri parçasından ibaretken bu ay bambaşka oldu 7 cm yani daha 1 haftam var o zamana kadar kaç cm olacak ve adetim bittikten sonra ne kadara gerileme olacak herşeyi paylasacagim
Takipte olacağım sizi. Kalıcı mi Ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline dönecek mi en önemlisi bu benim için. İnşaallah işe yarar

Benim için de en önemlisi kalıcı olması bugün 86cm olmuş 2 günde 1 cm büyüme oluyor ikinci aya başladığımdan beri... ama dediğim gibi regl dönemi sonrası önemli ne kadar sönme olacak.. eğer ciddi bi sönme olmazsa tekrar sipariş vereceğim gelişmeleri sürekli paylasirim=)

Benim için de en önemlisi kalıcı olması bugün 86cm olmuş 2 günde 1 cm büyüme oluyor ikinci aya başladığımdan beri... ama dediğim gibi regl dönemi sonrası önemli ne kadar sönme olacak.. eğer ciddi bi sönme olmazsa tekrar sipariş vereceğim gelişmeleri sürekli paylasirim=)
Merakla bekliyor olacağım gelişmeyi 😊

Sendeki fark gayet güzel, yaş ile de ilgili olabilir ben 35 yaşındayım belki etkisi bu sebeple daha düşük. Sen kaç yaşındasın. Birde kremle birlikte ne kadar süre masaj yapıyosun. Ben ilk 2 ay min 5 dk yapıyorum son 2 haftadır üşeniyorum sürüp yedirip bırakıyorum 😊

Ben 28 yaşındayım 2 çocuk annesiyim ve ikisini de 2 yaşına kadar emzirdim beden olarak büyüme olsa kilo aldırıyor derim çünkü beden kilo ile alakalı kup olarak güzel gelişme oldu üstelik şu sıralar daha bi zayıfladım ama goguslerimden gitmedi belki hamilelik emzirme falan büyümüştü emzirmeyi bırakıp kilo verince söndüğü için dolgunlasti tekrar bilemem ama ele avuca geçmeye basladi🙄 içi çok yumuşak bildiğin porsumus deri parçasıydı ama şuan içindeki doku düzeldi ben kremi kullanmadan mutlaka sabunla yıkıyorum sonra en fazla 5 dk masajla yediriyorum malum çocuklar. .. şuan regl dönemine girdim 84 cm geri düştü yani 2 cm küçüldü ama bu bile 78 cm le kiyaslayin ca güzel sonuçta her ay bi kaç cm dolgunlasip adet sonrası fos olan goguslerim hala dolgun duruyor

Ve tekrar 2 ürün daha almaya karar verdim bu ay büyüme gerçekten güzeldi... belki 3. Ayda büyüme olmaya bilir ama kalıcı olsun istiyorum ilacı bırakınca eskiye dönmesinden korkuyorum bu sebeble 2 ay daha kullanacam.. bi yan etki fark etmedim sadece sabah özellikle aç iken içince bi miktar midem yanıyor ama yedikten sonra o da kalmıyor merak ediyorum benden önce kullanmaya başlayan arkadaşlarda her hangi bı durum oldu mu devam ettiler mi bıraktılar mi tuylenme selulit vs gibi yan etki gördüler mi hormonlar la oynamak ta iyi değil ben şuan için bu tür bi yan etki görmedim uzun vadede olur diye terettutteyim

Ben 3 ay kullandım hiçbir yan etki olmadı. Hoş 3 cm den fazla büyüme de olmadı ama bir 3 lü set daha sipariş verdim. Denemişken tam olsun istedim. Öyle atıp tuttukları bir fark yok. Ya da bende olmadı sadece hatlar belirginleşti. Dolgunlaştı ama bu durum bile fena değil benim için o nedenle en az 6 ay kullanayım bari

X