Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar acilll Breast actives kullananlar varmı

Ben bu ay kremle masaj yapmamıştım. Bikaç gündür kremden sonra 5 dk masaj yapıyorum hemen farketti. Dolgunlaştı, hassaslaştı. Demekki masajı ihmal etmemek lazım da ömür boyu krem mi süreceğiz diye de düşünmüyor değilim :)

Evet kremin ve masajın etkisi çok oluyordu.. cenazemiz vardı bunda dolayı 1 haftadır hiç kullanmadim ve 82 cm oldu 4cm regl dönemi şişkinliği dahil küçülme oldu şuan hala kullanmıyorum sipariş veremedim evimde değilim bir hafta daha kullanamayacam bende 6 aya tamamlamak istiyorum neticede kullanırken etkisini çok bariz gördüm ve kalıcılık için 6 ay öneriliyor

Kızlar acil bir sorum olacak breast actives aldım 4.gunumdeyım kullanımın, yalnız merak ediyorum kullanıpta memnun kalan varmı aranızda
ben 3 aylık almıştım 2 ayını düzenli bir şekilde kullandım ama hiçbir değişiklik yok para israfı bence o sitedeki yorumlar da hep sahte gibime geliyor ve kötü yorum yapmaya izin vermiyor site yorum yazdım ama denetleniyor dendi ve yüklemediler boşuna vaktimi harcadım hevesim kırıldı benim de hiç tavsiye etmem

Ne yaptınız nasıl gidiyor bende almayı düşünüyorum işe yarıyor mu

Bende almak istiyorum ama yan etkisi olr mu diye korkuyorum şu ana kadar 3 krem kullandım başka markanın hiç Bi farkı olmadı 75 zor dolduruyor ve hem yumuşak hem dağınık duruyor bikini hiç giyemiyorum

Kızlar 5. Kutuyu yarıladım. 1.5 cm den fazla farketmedi. O da regl sonrası puf sönüyor 😡 geniş bir vakit bulursam şunları arayıp ağzıma geleni sayacağım. Resmen kandırmaca... Şöyle ki çöpe atacak paranız varsa alın deneyin çünkü olumsuz yan etkisi yok. Regl öncesi dolgunluk oluyor oda göğsüm küçük diye üzüleni az biraz tatmin ediyor. Ama buna özellikle para ayırmanız gerekiyorsa hiççç tenezzül etmeyin derim.

Ben bu ürünü yaklaşık 4 ay kullananlardanim ürünü kullanırken güzel dolgun özellikle adet oncesi.. ama 1 ay önce koltuk altımla gogus arasında bi kitle fark ettim ve bin pişmanım şuan anjiomatöz yani damar beni bulundu bu tür benler genellikle bebeklik dönemindeki büyüme hormonundan kaynaklanip 1 yaşından sonra bu hormonun düşmesiyle kayboluyormus ama bende belki bebeklikde olan bişeyin büyümesine neden oldu ve drlar anjiosarkom olabilme ihtimalinin olduğunu söylediler.. nisanın 27 de ameliyat olacam ve büyük ihtimalle koltuk altı dokumu ve meme dokum alınacak çünkü geniş çaplı alınması gerekiyormuş sonradan kötü huylu olarak nuksetmesin diye... ben boyutundan şikayet ederken şuan olanı da kaybedecem benim kullandığım dönemdeki olumlu yorumlarım neticesinde kullanmayı düşünenler bir daha düşünsün yan etkisi yok deniliyor diye inanmayın eğer ki bedeninizde azda olsa bu tip bişey varsa büyümesine neden oluyor.. El aleme pirince giderken evdeki bulgurdan oldum pişmanım

Kullandınız mı acaba işe yaradımı bende almak istiyorum işe yarıyosa herhangi bi sorun olmadıysa alıcam yardımcı olursanız çok sevinirim

X