Kizlar adete 3 gun var bu sabah kan testi <2.0 idrar ikinci cizgi yi de gorebilen yorumlariniz neler

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
482
-28
27
Kizlar.adetime 3 4 gün var 2 gün üst üste kan testi verdim daha önce hep 0.100 beta çıkardı...şimdi 2 gun üst üste kan verdim <2.0 çıktı bu sabah ta evde idrar testi yaptım sonuç bu ikinci çizgiyi görüyor musunuz ne olabilir bu durumda adetime 3 gün fln var...

Eklentiler

• Screenshot_20240317_130309_Instagram.jpg
    Screenshot_20240317_130309_Instagram.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 90
Olabilir bence ben görüyorum ikinci çizgiyi yarın sabah bir daha kan ver zaten varsa yarın iki katına çıkmış olması gerekir :)

Kuruma çizgisi gibi geldi bana. Kanda da gebelik çıkmamış

Kizlar.adetime 3 4 gün var 2 gün üst üste kan testi verdim daha önce hep 0.100 beta çıkardı...şimdi 2 gun üst üste kan verdim <2.0 çıktı bu sabah ta evde idrar testi yaptım sonuç bu ikinci çizgiyi görüyor musunuz ne olabilir bu durumda adetime 3 gün fln var...

Canım ben çizgiyi gördüm başka forumlarda bu degerle daha sonra yükselen insanları okudum inşallah seninde öyle olur tabi en saglıklısı yarınnartmış olması gerekiyor yarın varsa

Canım ben çizgiyi gördüm başka forumlarda bu degerle daha sonra yükselen insanları okudum inşallah seninde öyle olur tabi en saglıklısı yarınnartmış olması gerekiyor yarın varsa
Başka yerde hastanede test yaptırdım yine 0.1 çıktı:KK43:((

X