Kızlar bakarmisiniz birşey sorcam hamileler özelikle!!

Benim bat günümde ikinci çizgi çıkmıştı yapsan çıkar diye düşünüyorum ancak geç döllenmeyse belli olmaz Allah gönlüne göre versin
Evet bende aklıma geldi böyle olunca saatlerdir devamı gelmeyince ama korktum gelir diye ümitlenmek istemedim :) bakalım bugün böyle anlatırsam umitlencem:))

merhabalar cnm inş. yerleşme kanamasıdır da hamilesindir, bnde yaşamıştım o yerleşme kanamasını regli tarihimden bir hafta önce falan olmuştu 3 gün leke geldi ve kesildi bence biraz daha bekle hiç değilse yarına kadar sonra test yap hakkında hayırlısı olsun yeni düşük yaptığın içinde reglin düzensizleşmiş olabilir

merhabalar cnm inş. yerleşme kanamasıdır da hamilesindir, bnde yaşamıştım o yerleşme kanamasını regli tarihimden bir hafta önce falan olmuştu 3 gün leke geldi ve kesildi bence biraz daha bekle hiç değilse yarına kadar sonra test yap hakkında hayırlısı olsun yeni düşük yaptığın içinde reglin düzensizleşmiş olabilir
İnşallah canım amin :KK200:

Canim istersen tuvalet kagidini al hafif ice dogru bir sil bakalim kan bulasacakmi ben oyle anlardim onceden adet olacagimi eger hic kan lekesi bulasmassa yerlesme kanamasi olabilir

Kızlar 2 tane test aldım az önce 2 çizgi çıktı ama sadece ben görebiliyorum

Bence hamilesiniz. Hadi bakalım hayırlısı olur inşallah. Düzenli olan adet bir anda kahverengi leke olarak geliyorsa hamilelik belirtisi. Eğer kahverengi lekelenme gelmeseydi geçikme olsaydı stresten her ay gebeliği düşünmektem derdim. Ama benim arkadışm aynısı oldu. Git test al dedim hamilesin. Hamileymiş gerçekten. 9 aylık evladı var şimdi. İnşallah sizinde olur

Bence hamilesiniz. Hadi bakalım hayırlısı olur inşallah. Düzenli olan adet bir anda kahverengi leke olarak geliyorsa hamilelik belirtisi. Eğer kahverengi lekelenme gelmeseydi geçikme olsaydı stresten her ay gebeliği düşünmektem derdim. Ama benim arkadışm aynısı oldu. Git test al dedim hamilesin. Hamileymiş gerçekten. 9 aylık evladı var şimdi. İnşallah sizinde olur
Canım benim çok güzel yazmışsın allah sesini duysun ben şimdi görüyorum çizgiyi o yüzden korkuyorum düşük te yaptım ya :KK43:( yarın sabah ilk idrarla yapım birde bakalım ne olcak korkuyorum biraz tedirginim allahım sesimi duydu hep dua ettim

X