Kızlar bakarmisiniz birşey sorcam hamileler özelikle!!

Canım benim çok güzel yazmışsın allah sesini duysun ben şimdi görüyorum çizgiyi o yüzden korkuyorum düşük te yaptım ya :KK43:( yarın sabah ilk idrarla yapım birde bakalım ne olcak korkuyorum biraz tedirginim allahım sesimi duydu hep dua ettim
Sakin ol. Ağır kaldırma aman. Birde temizlik falan yapma öyle abartı abartı
. Dinlene dinlene yap yapıyorsanda. Erken gebelik testi var ondan al. Onlar daha iyi.

Sakin ol. Ağır kaldırma aman. Birde temizlik falan yapma öyle abartı abartı
. Dinlene dinlene yap yapıyorsanda. Erken gebelik testi var ondan al. Onlar daha iyi.
Ah bilseydim hamilelik var geçen 2 gün oldu bütün evin camlarını sildim cokda uğraştım perdeleri sonra yikadim utuledim11 bucukda akşam. İsim bitti bir ara düşünmüştüm keşke bu kdr ayakta da kalmasaydım belki birşey vardır diye ama ne bilim işte

Ayy şuan soldan varya nasıl batma oluyor of of yok böyle ağrı hala devam ediyor ayy inşallah tutunuyordur çok korkuyorum :KK43: düşükten sonra

Ah bilseydim hamilelik var geçen 2 gün oldu bütün evin camlarını sildim cokda uğraştım perdeleri sonra yikadim utuledim11 bucukda akşam. İsim bitti bir ara düşünmüştüm keşke bu kdr ayakta da kalmasaydım belki birşey vardır diye ama ne bilim işte
Olsun okadar olur. Bundan sonra dikkat et sen yinede. Yavaş yavaş yap. Benim.düşük ihtimalim olmuştu ondan sonra akıllandım. Millet dedi dinlemedim
Özellikle süpürge mafediyor insanı. Sulu benim süpürge.bende her odayı süpürürken 1 saat dinleniyorum süpürüp. Yavaş yavaş yapmak lazım.

Ayy şuan soldan varya nasıl batma oluyor of of yok böyle ağrı hala devam ediyor ayy inşallah tutunuyordur çok korkuyorum :KK43: düşükten sonra
Ayaklarını dik yastığa uzan biraz. Birde seni rahtalıcak müzik aç.
Benim halam ebe öyle demişti bana.
Çokta korkma..

Olsun okadar olur. Bundan sonra dikkat et sen yinede. Yavaş yavaş yap. Benim.düşük ihtimalim olmuştu ondan sonra akıllandım. Millet dedi dinlemedim
Özellikle süpürge mafediyor insanı. Sulu benim süpürge.bende her odayı süpürürken 1 saat dinleniyorum süpürüp. Yavaş yavaş yapmak lazım.
Anladım canım haklısın tabi yarın a kdr adet olmazsam sabah testi yaparım artık

Canım ben de ilk testte silik görmüştüm ertesi gün erken gebelik testinde net çıkmıştı inşallah senin de öyle olur canım

X