Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu kızlar bakın lütfen doğru bir seçim olmuş mu

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

kkirazk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
72
7
merhaba kızlar bu eşya olayı zevkli ama bir o kadar da insanı strese sokan bir süreçmiş yemek odası takımımı ve salon takımımı aldım salon takımımın ayakları ahşap rengi olacak ama iki takım birleştiğinde nasıl birşey olacak hala endişeliyim inşallah güzel seçimler yapmışımdır . yorumlarınızı bekliyorum
$026669dc-7cad-4814-83fd-f500b3d40382Nathalie-Koltuk-Takimi-1.jpg
$victorya2.jpg $victoria31051201-1540x840.jpg

Çok güzel güle güle kullanın koltuk ayakları takım ile aynı renk olursa gayet uyumlu olur.:KK34:

bu koltukari ben de cok begeniyorum cok guzeller..yemek odasi da guzel ama unite ve bufeyi pek sevmedim..konsol ve masa cok guzel..gule gule kullan insallah :KK34:

bu koltukari ben de cok begeniyorum cok guzeller..yemek odasi da guzel ama unite ve bufeyi pek sevmedim..konsol ve masa cok guzel..gule gule kullan insallah :KK34:

sağol tatlım koltukta biraz tereddütlerim vardı yorumun beni sevindirdi yemek odasından sadece konsol ve yemek masasını aldım zaten büfeti almadım birde bu takımın büyük tv ünitesini aldım:KK16:

sağol tatlım koltukta biraz tereddütlerim vardı yorumun beni sevindirdi yemek odasından sadece konsol ve yemek masasını aldım zaten büfeti almadım birde bu takımın büyük tv ünitesini aldım:KK16:

canim cok iyi yapmissin o zaman..tv unitesini de zaten kucuk oldugu ve yarim kalmis gibi gozuktugu o icin sevmemistim :)gule gule kullan canim simdiden hayrili olsun..insallah evine yerlesmis halinin de fotograflarini koyarsin.merakla bekliyorum :KK34:

canim cok iyi yapmissin o zaman..tv unitesini de zaten kucuk oldugu ve yarim kalmis gibi gozuktugu o icin sevmemistim :)gule gule kullan canim simdiden hayrili olsun..insallah evine yerlesmis halinin de fotograflarini koyarsin.merakla bekliyorum :KK34:

inşallaaaaahh:))

merhaba kızlar bu eşya olayı zevkli ama bir o kadar da insanı strese sokan bir süreçmiş yemek odası takımımı ve salon takımımı aldım salon takımımın ayakları ahşap rengi olacak ama iki takım birleştiğinde nasıl birşey olacak hala endişeliyim inşallah güzel seçimler yapmışımdır . yorumlarınızı bekliyorum
Eki Görüntüle 1047356
Eki Görüntüle 1047357 Eki Görüntüle 1047358

Hepis uyumlu gördüğüm kadarıyla hepsi güzel güle güle kullan :nazar:

Eki Görüntüle 1047356
Hepsi çok güzeI ben de kısmet oIursa açık renk aImayı düşünüyorum eşyaIarımı :) bu yüzden çok beğendim:)iyi günIerde kuIIanın..:KK9:

Eki Görüntüle 1047356

hayırlı olsun canım çok güzel koltuk takımın ama altı bazalı olanlar daha kullanışlı evinde yüklük bulunacaksa gaye şık bir takım bu arada yemek masana bayıldım :KK34:

Sanki birlesimleri uyumsuz olcak gibi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

koltuk takımının ayakları eğer yemek odası takımının ahşabı ile aynı ise olur, ama bana ahşapların rengi resimden aynı gibi gelmedi uyumsuz olacak gibi sanki :KK50:

Son düzenleme:
Yok burda ahsap ayaklar krem katolok oldugu icin bizimki kahverengi olacak

koltuklar enza sanırım çok hoş çok beğendim ağır duruyor yemek takımın da hoş... zaten bu koltuklara modern olan herşey uyar bence. güle güle oturmanı dilerim...

Evet canim enza cok tesekkur ederim guzel yorumuna peki 2 uclu mu almaliyim 1 uclu 1 ikili 2 tekli mi

X